Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

kevsl5.jpg

 

Jak owca 185cm wzrostu tutaj wzzy 85 kilogramow to ja jestem wyrzezbiony apollo. Albo saker przy ponad 190.

 

Ale fakt Owca fajna sylwetka. uroki bycia ekto i waskiej talii. Tak jak czezki swego czasu.

 

(pipi)a jakby tam Szarku stanął ze swoimi bicami i ramionami to owca "100 % natural" by się zesrał i reszta. Szarku jak forma? Kiedy fota?

Odnośnik do komentarza

morgi już nie skacze sam przyznał, że się boi. Dwa razy otarł się o śmierć lub kalectwo. Dziś zakończyły się mistrzostwa świata w lotach na których młody chłopak został sparaliżowany od pasa w dół.  Skoki to sport ekstremalny i bardzo brzydko śmiać się z niego. 

dobrze, żę nie od pasa w górę. Miałby nieciekawie

 

Ja szanuję skoczków za bycie na śmiesznej ilości kcal i skokach na nartach w przepaść.Ja stojąc na górze skoczni bym się obsrał.

nie jest tak źle. gdy kamery nie widzą to wszędzie ich noszą na rękach aby nie osłabli 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak waga u owcy ale umnie na docieciu przy 175cm bylo w granicach 83kg.No i dalej uważam że owca ma najgorszą sylwetke z ekipy (tego niskiego nie licze) najlepiej wypada saker za kozackie proporcje. No i teraz robercik ale tu chyba nikt nie ma watpliwosci ze leci towar . U mnie masa , wstydze sie koszulke sciagac bo taka sylwetka mi zupelnie nie odpowiada ale cel to kozak docięta i nabita sylwetka typu frank zane. Jeszcze 2 miechy na towarze i schodze potem sam teść na docinkę i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza

Wtedy? Nie wiem, ze 4-5. Przystopowałem jak zobaczyłem ze mam gębe spuchnięta jak świniak. Teraz na masie od wrzesnia  6kg. dwa tygodnie jeszcze i koniec.


Tyle ze trzeba tez zaznaczyc ze to byly moje poczatki z silownią i mialem tez chu.jowy trening wiec wiecej sie odkładało niz rosło miesa. Teraz jak znalazłem dziennik treningowy to sie usmialem , bo jak dla dziewczyny, albo wujaszka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...