Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Jak on sie... Dorian! Kilka razy w tygodniu po 45 minut na silce

 

nie wiem ile akurat on trenuje, bo średnio mnie interesują dzisiejsi kulturyści. 

 

 

Ale on zostawał mr Olympia 20 lat temu.

 

jaczes jakie bomby prawdy  :obama:

 

 

Smianie sie ze skoków narciarskich a z paradowania nasterydowanych debili w majtkach juz nie. Gdzie logika?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej ale czaisz wujaszek ze smieja sie z typów któzy zjezdzaja 90km/h w dół i jeszcze maja jaja sie wybic z progu przy takiej prędkosci . No czaisz sie smiac z takiego czegos kosztem gosci którzy juz nie przypominaja nawet ludzkiej istoty i sa pociagajacy seksualnie tylko dla pedałów bo normalne kobiety takimi sie brzydza? No troche konsekwencji panowie.

 

Albo taki morgenstern? Zrobił salto w powietrzu przy predkosci prawie 100 km/h, przy(pipi)ał o twardy zeskok a typ dalej skacze? To jest gosc a nie taka szmata co w wieku 70 lat ma zanik jąder i ginekomastie. O ile dozyje tych 70. 


edit: A do sportów walki juz nic nie mam szarku. Ale kulturystyka ?  :yao:

Odnośnik do komentarza

Skoki są nudne jak f1. No malysza jeszcze oglądałem, ale teraz of kilku lat nie widziałem żadnego konkursu, bo jak juz oglądałem to odlatywalem do krainy snu. Z kubica to samo, można bylo obejrzeć, ale niedziela, godzina 12-13 pól godziny oglądania jak jeżdżą gęsiego bez mijanek i kimałem. No nie daje rady oglądać takiego gunwa nie zasypiając :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

sosna Tak jak boks , hokej i wyciskanie hantelków.

 

Czyli co dochodzimy do wniosku ze jedyny prawdziwy sport to foruming wkp 24/7

 

Yakubu a ogladales zawody kulturystyczne? Wiesz dlaczego ich nie transmituja? Bo skoki narciarskie są ciekawsze. Tak jak zawody w LOLa i obrady sejmu.

 

To juz chyba klan bym wolał obejrzec.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
Yakubu a ogladales zawody kulturystyczne? Wiesz dlaczego ich nie transmituja? Bo skoki narciarskie są ciekawsze. Tak jak zawody w LOLa i obrady sejmu.

 

To juz chyba klan bym wolał obejrzec.

 

Nie oglądałem, nie jara mnie to, waga ciężka to dla mnie karykatura tego sportu. Jak patrzę na Burnejków, czy tam innych dużych kulturystów to mnie obrzydzenie bierze i współczucie.

 

Chociaż takie sylwetki do 85kg już ok są, ale żeby to oglądać to by mi się nie chciało zbytnio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...