Opublikowano 2 października 20195 l Słabe buty raczej, wyglądają jak dolna część butów narciarskich. 1 godzinę temu, maciucha napisał:
Opublikowano 3 października 20195 l Fajne te sznurowadła zaczynające się na wysokości palców. Szkoda, że nie na podeszwie.
Opublikowano 3 października 20195 l W dniu 2.10.2019 o 12:55, _Be_ napisał: Ale to obuwie jesienne, martensy nie nadają się na zimę gdyż nie są ocieplane. Ja na zimę kupiłem dwa lata temu buty firmy native gdyż ciężko w sumie o fajne buty na zimę, które nie są z skóry Są mega ciepłe i nieprzemakalne korzystam jesienią i zimą, jedyny minus to własnie podeszwa, która się ślizga na śniegu ale ponoć w nowych modelach to naprawili. Piękny brodaty ch.uj, ale no w takich butach, to nie wiem czy Bułgarka by dała
Opublikowano 4 października 20195 l Zimowe vansy wjechały do sizeera Edytowane 4 października 20195 l przez Shen
Opublikowano 4 października 20195 l Czy to MTE? Miałem kilka lat temu, klasyczne czarne. Fajny but, ocieplany w środku i nieprzemakalny. Te brzydkie są, straszna kolorystyka. Edytowane 4 października 20195 l przez Rozi
Opublikowano 9 października 20195 l Jutro o 9.00 jest drop Sacai Blazer jbc w sobote zdaje się jeszcze Travisy
Opublikowano 10 marca 20205 l Ale piękna cebulka na sklepie Adidasa jest obecnie, takie wjechały na wiosnę:
Opublikowano 10 marca 20205 l Sprawdzałeś może czy przy tej sezonowej wyprzedaży wchodzi jeszcze 15% z newslettera?
Opublikowano 10 marca 20205 l Kolego, https://alerabat.com/kod-promocyjny/adidas-pl. Tu nabijesz jeszcze 20%
Opublikowano 14 marca 20205 l https://blog.us.playstation.com/2020/03/11/mlb-the-show-20-nike-air-max-90-javy-baez-moment-sweepstakes/ xD
Opublikowano 17 marca 20205 l Panowie, jakiś dobry sklep internetowy z butami. Edytowane 17 marca 20205 l przez YETI
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.