Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ludzie. Co możecie polecić z obuwia na okres jesienny, but bardziej do pracy (nie korpo, ale też nie u prywaciarza małego), niezbyt elegancki, niezbyt luzacki (taki w sam raz xd). Patrzę właśnie na te wszystkie januszowe półbuty i jest tragedia. Na okres ciepłych miesięcy znacznie łatwiej jest w tym względzie. Cena tak do 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wiolku napisał:

Ludzie. Co możecie polecić z obuwia na okres jesienny, but bardziej do pracy (nie korpo, ale też nie u prywaciarza małego), niezbyt elegancki, niezbyt luzacki (taki w sam raz xd). Patrzę właśnie na te wszystkie januszowe półbuty i jest tragedia. Na okres ciepłych miesięcy znacznie łatwiej jest w tym względzie. Cena tak do 300 zł.

 

Sztyblety

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Mastachi napisał:

Ja się bawię, nigdy nie wygrałem :D

Np dzisiaj pięknie nie weszły supreme :P

 

Haha ja dziś spróbowałem pierwszy raz, myślałem że ktoś da jakieś rady jak usprawnić snaipowanie :D

z apki na tel czy przez www próbowałeś?

supreme trwało dziś z 90 sekund

Obsidian 2 tyg temu z 25min, tych dziś musiało mało być

 

na coś teraz polujesz?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Mastachi napisał:

Sorry skłamałem, raz yeezy bredy trafiłem i poszły za 2k :)

 

To losowanie na nie było?  za tydzień ma być na yeezy 350 v2 cloud white :)

swoją drogą to gdzie je puściłeś? na grupie face czy allegro/olx , inne?

 

btw Supreme wczoraj z apki czy przez ww próbowałeś?

 

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem ale ostatnio przelatalem zime w szmatach K1X i pewniej czuje sie na podłożu gdy jest oblodzone. A jest czesto. Nie wiem jak taki Maus sobie radzi z lękiem wysokości. 

 

Zaś takie podobne mam zimowkmi i jeżdżę jak szmata na łyżwach :/ ale budzik ładny Bartol. 

Odnośnik do komentarza

Ale to obuwie jesienne, martensy nie nadają się na zimę gdyż nie są ocieplane. Ja na zimę kupiłem dwa lata temu buty firmy native gdyż ciężko w sumie o fajne buty na zimę, które nie są z skóry 

 

0000199057908_native-fitzsimmons_jiffy_b

Są mega ciepłe i nieprzemakalne korzystam jesienią i zimą, jedyny minus to własnie podeszwa, która się ślizga na śniegu ale ponoć w nowych modelach to naprawili. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...