Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie za opinię. Adiki wzięte na próbę. Dodatkowo mnóstwo promek na buty dziecięce, żona też coś znalazła dla siebie i nagle zrobił się tłusty cygański koszyk zakupowy. Wszystko jeszcze polane -10% kuponem z neta :cebula: Oby nie trzeba było robić zwrotów z powodu rozmiarówki, ale i tak lepsze to (darmowe odstawienie do paczkomatu pod domem) niż łażenie po galeriach handlowych.

Odnośnik do komentarza

Już lepiej mogłeś wziąć jakieś air maxy 90-tki, normalne buty, żadne podrabiańce i bez udziwień, a wygodne to to jak skurwysyn dzięki piance air max. Ja do codziennego chodzenia to zawsze te buty używam, na przemian z air forcami 1 low. A pasują w chuj do wszystkiego. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znam takich ludzi (sam do nich nie należę, air max 1 to u mnie najpiękniejsza sylwetka buta sportowego, jaka powstała) którzy huarache przekładają nad 1 i 90 każdego dnia. To jest w ogóle bez sensu mówić komuś co ma kupić ale skoro pytają to sami się proszą.

A, no i ani am1, ani am90, to nie są wygodne buty przecież. Najwyżej rzekłbym - akceptowalne.

te wszystkie firmy, wymyślają te nowe technologie, a młodzież i tak lata w tych butach z lat 80-tych i 90-tych :) zawsze mnie to cieszy i śmieszy

 

Ja zawiodłem się na Adidas po raz kolejny. Cena ogłoszonych obecnie 350v2 to już 1099 zł a to już zbyt wiele. Szczególnie, że głoszą wszem i wobec jacy to oni są cool i będą oddawać na fundacje część zysków ze sprzedaży YEEZY. Chyba tę część o którą podnieśli cenę :D biznesmeni

Biorę te 380 Covellite o ile wyjdą i nara, i szkoda i słabo.

Odnośnik do komentarza

Z haraczim jest jeden problem, że do wszystkiego się nie ubierzesz, nie wyfitujesz się byle jak, bo po prostu będziesz wyglądał jak debil w tych butach. Trza się dostosować do nich i tyle. Co do am1 szkoda, że ona są bardzo rzadko wypuszczane, no ale od czego jest nike id, to bez bólu możesz ogarnąć butki wg własnego pomysłu. 

Odnośnik do komentarza

jaka jest różnica w zakładaniu huarache do dresów czy tam jeansów, vs zakładaniu nie przymierzając air max 90 do dresow czy tam jeansów, vs zakładaniu nie przymierzając new balance 1500 do dresow czy tam jeansów

 

potrzeba trochę luzu na tych smutnych ulicach

 

nie ma czegoś takiego jak wygladanie jak debil w czymkolwiek, trzeba się bawić modą, niezależnie od

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...