Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.02.2023 o 20:04, bobi_88 napisał:

Wjechały one'ki :reggie:

 

Spoiler

20230223_200115.jpg

 

 

 

nie popekaly ci na zgieciu? pytam, bo tez je kupilem, ale dopiero w domu zauwazylem, ze w wiekszosci sa wykonane ze skory syntetycznej, ktora nie cieszy sie zbyt duza wytrzymaloscia i zastanawiam sie nad odeslaniem

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, qvstra napisał:

 

 

nie popekaly ci na zgieciu? pytam, bo tez je kupilem, ale dopiero w domu zauwazylem, ze w wiekszosci sa wykonane ze skory syntetycznej, ktora nie cieszy sie zbyt duza wytrzymaloscia i zastanawiam sie nad odeslaniem

Nówka sztuka to jak mogą być pęknięcia? Może nielegitne dorwałeś Lol, tych jeszcze nie testowałem na ulicy ale wszystkie one'ki jakie mam są mega wytrzymałe, żadne mi nie pękły na bokach, no oprócz jednej pary ale wytrzymały 9 lat:pawel: wiadomo zależy wszystko od użytkowania i tak czy siak prędzej buty padną ale mi jordanki wytrzymuja właśnie najdłużej ze wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
18 godzin temu, maciucha napisał:

Szary Tennis Hu Shoes

 

wleciały do krótkich portaszek :cool: 

 

Poprosiłeś przez sibi jakiegoś kolegę, żeby ci najpierw przejechał naczepą po palcach? W sumie posiadanie podbicia w tych butach również niewskazane. Brak oddzielnego języka i pięta wyprofilowana tak, żeby maksymalnie utrudnić zakładanie :trophy_gold:

18 godzin temu, Plugawy napisał:

Może kupują jakieś kijowe nołnejmy, że się tak deformują.

 

One się deformują, ponieważ zostały zaprojektowane przez debila.

Odnośnik do komentarza

wszystko zalezy od ogólnej styluwy, vapory kupilem z mysla o spacerach z psem w dresie i ogolnie na szybkie wyjscia z domu, bo to w sumie taka skarpetka na poduchach xd chcialem yeezy 350, ale jebac resellerow, a w retailu juz ich raczej nie dostanę.

 

a vomero po kilku krótkich spacerach wydają sie byc wygodniejsze od ultraboostow, ale na wieksze testy przyjdzie czas po majowce. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chciałem sobie kupić na lato jakieś casualowe niebieskie adasie (lub pumy, reeboki, obojętnie) do spacerowania. Pumy jedyny dostępny rozmiar 45 (potencjalnie trochę za duże, lecz różnie to wypada) właśnie mi sprzątnięto sprzed nosa,

 

sneakersy-puma-st-runner-v3-nl-384857-16

 

ale znalazłem w podobnej cenie adiki Galaxy 6 GW4143.


Kolor spoko taki jak szukam (chociaż powyższe lepszy, ciemniejszy), ten siateczkowy materiał to też coś, co może być wygodne i "oddychające" (miałem podobne bordowe i wytrzymały długo, wygodne do końca), ale kurde ta biała podeszwa gruba na pół metra, którą trzeba będzie szorować co 2 dni szmatą od brudu :/  Spoko to, czy popelina?


buty-adidas-galaxy-6-gw4143-royal-blue-h

 

buty-adidas-galaxy-6-gw4143-royal-blue-h

Odnośnik do komentarza

O to widzisz ciekawe, bo mam na odwrót obserwację (chociażby przez te grubą warstwę białej podeszwy). To wynika po prostu z gustu, czy co w tego typu butach powoduje wiesniackosc? Pytam, bo znam się na modzie obuwniczej podobnie jak na tybetańskiej poezji śpiewanej, ale sandały noszę bez skarpet :nosacz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...