Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd kupiłem pierwszy raz New Balance to nie kupuję już innego obuwia sportowego. Wytrzymałe i wygodne, teraz po 4 latach wymieniłem model 373 na taki sam tyle w innym kolorze. Schodziłem w nich kilka krajów i imprez, nic się nie zepsuło ale się już "schodziły".  Mam jeszcze inne modele, ale 373 zdają się być najbardziej uniwersalne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 20.05.2022 o 18:40, WisnieR napisał:

Dziś była akcja buty... Nienawidzę. Mam szeroką i płaską stopę, więc większość butów na mnie nie pasuje, bo mały palec wygląda jak jakiś odstający hallux, tak są wąskie. Przymierzałem chyba z 10 modeli w różnych sklepach i skoczyło się standardowo butami do biegania, na piankowej podeszwie. Wszystkie inne powodują od razu ból stopy jak nie są wyprofilowane na wysokie podbicie. Kupiłbym sobie jakieś Air Maxy czy Jordany ale nie mógłbym w nich chodzić xD. Do tego mam mocną supinacje stopy i buty to wyciągną mi max rok i dziura na pięcie, więc szkóda mi ładować kasę na coś droższego. Tak więc piąty rok z rzędu kupiłem czarno białe buty do biegania. Co roku tylko zmieniam markę i jest na zmianę Nike/Reebok/Adidas ale one wszystkie wyglądają tak samo. Czarne z białą podeszwą i wstawkami. Rzygam już tym. Jebane stopy....

IMG-20220520-WA0015.jpeg

 

Mam ten sam problem z szeroką stopą i nieraz przymierzam ze 30 par w jednym sklepie albo nacinam Zalando czy inne eobuwie na ileś tam przesyłek, które i tak potem odsyłam.

 

Ale po iluś tam testach mogę polecić te konkretne modele Reeboków:

 

https://1but.pl/reebok/ever-road-dmx-20-lea-fw5943 (ever road dmx, miękka i wygodna podeszwa, do tego lekko ocieplane, idealne na jesień)

Były też w wersji granatowej i szarej, ale widzę, że obecnie jest trochę inny fason i trudno powiedzieć czy są tak samo wygodne.

 

BUTY reebok EVER ROAD DMX 2.0 L - Mastersport

 

https://www.eobuwie.com.pl/buty-reebok-energen-plus-gy5189-ftwwht-vecnav-gabgry.html (energen plus, typowo na lato, ale dzięki miękkiej siatce noga swobodnie się w bucie układa, do tego miękkie takie że nie czuć na stopie)

 

Buty Reebok - Energen Plus GY5189  Ftwwht/Vecnav/Gabgry

 

 

 

 

edit: @messer88dzięki za czujność, okazuje się, że granatowe są już tylko w wersji damskiej :( 

edit2: A jednak na Amazonie nadal je pokazuje, ale rozmiarówka niewielka: https://www.amazon.pl/Reebok-Męskie-buty-biegania-Chalk/dp/B07N3LSZK5?th=1 

 

Edytowane przez Rudiok
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

No siema, butki na zimę.

 

Co polecacie? Martensy? Coś innego? Jakieś kozaczki? Jakieś ocieplane sneakery? Nie może być wiązane i powinno być powyżej kostki. Co się teraz nosi? 

Odnośnik do komentarza

Nie no qurwa, 900 zł za buty to nie dam. To znaczy dałbym, ale nie w momencie, kiedy wiem, że te buty jeszcze niedawno kosztowały 350.

 

A coś jakaś konkurencja? No szukam takich wytrzymałych zimówek. Dobra skóra, nieprzemakalne. Cateplilat, wysokie Pumy? Rege Age? Coś innego? Żeby się to nie rozpadło od patrzenia jak jakieś bazarowe  Losocki 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
W dniu 30.09.2022 o 18:16, gekon napisał:

A coś jakaś konkurencja? No szukam takich wytrzymałych zimówek. Dobra skóra, nieprzemakalne. Cateplilat, wysokie Pumy? Rege Age? Coś innego? Żeby się to nie rozpadło od patrzenia jak jakieś bazarowe  Losocki 

 

image.thumb.png.837ffbfd7938f4660d95e99fcca9c10b.pngJa to w takich śmigam już trzeci rok, sa mega wygodne i na taką chlape i zime przy minus 5 ideallo :thumbsup:

ostatni zakup, powiekszam kolekcję j2320221127_162843.thumb.jpg.1fc53bda9be64fa6631055e06711ba1b.jpg

 

Edit tak wiem, że odpowiadam na post z września ale mamy zimę i dobrze byłoby temat odświeżyć. Widzę, że NB mocno podrożały, ceny 450-500 No grubo, 3 lata temu kupiłem w promce za 2 stówki, teraz to lepiej już dołożyć i wybrać coś z Timberlandow.

Edytowane przez bobi_88
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.