Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli szukałbym auta i dorwałbym Rovera do 10k w takim stanie jak na zdjęciu to zupełnie nie miałbym kompleksów, nie czułbym się wsiurem ani "nosiecielem repliki" tylko kupował i jeździł aż miło. Rover to nie replika, to normalna marka aut i nazywanie ich podróbką Jaguara to jednak zbyt daleko posunięta teza. Mi się bardzo podoba to wnętrze, ale ja lubię i szukam tego typu "smaczków" w autach. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mi za to ani trochę nie widzą się "drewna", jasne tapicerki itp ale wiadomix każdy ma inny gust datego bezpiecznie napisałem, że ja bym się źle czuł.

 

No i tak popatrzałem trochę to rovery z takim środkiem w dość dobrym stanie mają daleko do przedziału z nazwy tego tematu, więc to było jawne wprowadzenie mnie w błąd!

Odnośnik do komentarza

Mi tam w audi a8 się podoba.

 

Ziomek mój co ma fabrykę okien pcv posiada audi a8 long 4,2 quattro i ma tam drewno. Podoba mi się tam ten " badziew". Z tym, że kupił 2 latka za jakieś 300 tys :) więc faktua i wygląd tego matriału jest na "trochę"innym poziomie niż w "Jaguarach za 5 tys zł". O tym że do niego i takiego auta takie drewno bardziej pasuje niż do KAnabisa w Jaguarze za 8 tys to już nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza

Nie nie, ja mam prezesa, który do firmy wpada dwa razy w rok. Prezes ma m.in ponoć Mclarena więc trochę inne progi. Nie znam go osobiście.

 

Ten mój ziomek to fabryczka lokalna ale starcza mu a zabawki.

 

Edit: ciekawe jakie drewno a furacz Grega?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Fajna sprawa, kolo poleciał w ch... ale to do mnie są jakieś ale :D Tylko na forum PE

 

Walduś, porobię fotki jak będzie czas

 

Pomijając staż na forum i e sympatie to obiektywnie rzecz biorą obydwoje polecieliście w wuja. 

 

Teraz premiera Drugiego Syna to Grego długo jeszcze fotek nie porobi :)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie drewno w samochodzie zawsze wygląda obciachowo. Nie ważne czy co plastikowa okleina czy heblowane drewno z Arki Noego.  IMO skóra przeszywana skóra na desce, perforowane fotele i wykończenie ze stali >>>> polakierowane panele z castoramy <ok>

Edytowane przez Pajda
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...