Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

no to musisz odjąć wszystkich zainteresowanych któzy nie mają odwróconego monitora na biurku.

 

A nie kapuje, to jedno z tych indywidualnych ogłoszeń, ale brakuje postaci ze star wars ;/

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zdjęcia i opis średnio zachęcają do zakupu, nie mówię tego złośliwie Greg. Uważam, że zakup Twojego auta do dobra okazja, ale zardzewialem koła w brudnym samochodzie kojarzą mi się negatywnie :P

 

Dzisiaj nudziło mi się i pojechałem do czynnego w niedziel komisu, bo czasami można tam znaleźć perełki warte choćby obejrzenia. No i znalazłem - 156 rocznik 2004 z przodem od modelu produkowanego do 2001 :D Tansze przedliftowe części do rzeźby.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

 

Banny nie lepiej kupić troche starszego 75? Wnętrze 75 zabija

 

540x405_do-rover-diesel-granatowy-391703

Źle bym się czuł w aucie za 5-8 tys z takim wnętrzem.

 

 

No raczej nie kupisz rovera 75 za 5-8 tysięcy

Odnosiłem sie cenowo to tego co dał banny.

 

Aha no i jak sie jeździ autem za 8 tysięcy koniecznie wnętrze musi wyglądac tak

 

75812801.jpg

Odnośnik do komentarza

co to, multipla? ;)

 

kanabis: rover75 naprawdę fajnie wygląda zewnątrz- limuzyna, duża i długa. Ale właśnie to wnętrze, po prostu obleśne. Taki tani luksus, podróba Jaguara, no nie wiem - zupełnie nie w moim stylu. Preferuję bardziej stonowany, minimalistyczny design, nawet staromodny (Merce), pierwsze lepsze, w123

 

klasyczne-wn%C4%99trze.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Banny nie lepiej kupić troche starszego 75? Wnętrze 75 zabija

 

540x405_do-rover-diesel-granatowy-391703

Źle bym się czuł w aucie za 5-8 tys z takim wnętrzem.

 

 

No raczej nie kupisz rovera 75 za 5-8 tysięcy

Odnosiłem sie cenowo to tego co dał banny.

 

Aha no i jak sie jeździ autem za 8 tysięcy koniecznie wnętrze musi wyglądac tak

 

75812801.jpg

 

 

Nie, tak też nie musi ale myślałem, że takie auta w drewnie i białym materiale są w autach za 5-8 tys to napisałem, że jakbym celował budżetem w taki segment to źle bym się czuł wsiadając do takiego przepychu, coś jak noszenie replik zegarków.

 

A ten środek to nie z auta 5-8 tys bo to chyba stary fiat panda czyli jakiś 1/4  Forda KA(nabis), więc segment ok 500 zł - 1 tys zł

 

 

edit: tylko na Pande nie pasuje mi ta kierownica ale może ktoś przełożył po jakimś dzwonie

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...