Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Banny porozgladaj sie za E46. Mialem okazje troche swoja ostatnio pojezdzic i musze przyznac, ze kocham ten samochod. Swietnie sie prowadzi, dobrze tlumi nierownosci i przyspiesza rowniez bardzo fajnie. Spalanie to okolo 7-9l benzyny po miescie, wiec jest okej. Dodatkowo nawet dzisiaj, tyle lat po premierze nadal wyglada pieknie. Jestem zachwycony tym samochodem i jesli trafisz na zadbany egzemplarz to gwarantuje, ze bedzie ci sie nim super jezdzilo.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie w 100% z toba. Troche ponad miesiac temu myslalem nad e36 z m52b25, ale doszedlem do wniosku z pomoca forumowiczow, ze troche za duzo mocy jak na pierwszy samochod i kupilem e46 318i, ktorego znam cala historie. Ale plan jest taki, ze za jakis czas bede rozgladal sie za zdrowa buda e36 w coupe i swapowal tam m54b30 z odpowiednimi modami. Ale to jeszcze melodia przyszlosci, bo na razie moja robi mi takiego banana na ryju, ze pewnie wygladam jak debil za kierownica.

 

e: jaki masz silnik w swojej? 

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie w 100% z toba. Troche ponad miesiac temu myslalem nad e36 z m52b25, ale doszedlem do wniosku z pomoca forumowiczow, ze troche za duzo mocy jak na pierwszy samochod i kupilem e46 318i, ktorego znam cala historie. Ale plan jest taki, ze za jakis czas bede rozgladal sie za zdrowa buda e36 w coupe i swapowal tam m54b30 z odpowiednimi modami. Ale to jeszcze melodia przyszlosci, bo na razie moja robi mi takiego banana na ryju, ze pewnie wygladam jak debil za kierownica.

 

e: jaki masz silnik w swojej? 

Nie lepiej 2.8 i kolektor od 2.5?

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Banny, właśnie po to robiłem remont silnika żeby wiedzieć czym jeżdżę. Mogłem po prostu kupić silnik na allegro i tyle, nawet taniej by wyszło. Ale stwierdziłem, że robię dla siebie, więc zrobię porządnie. Dlatego jestem teraz wściekły na kobietę za ten samochód.

 

Argument, że za daleko jest dla mnie ultrazabawny. Ludzie jeżdżą do Szwajcarii, Francji po auta, o Niemczech nawet nie wspominam. Już nawet zadeklarowałem się, że pod Wawę gdzieś podjadę, żeby było w połowie drogi. Za daleko. Spoko :D Nie spieszy mi się i nie pali ze sprzedażą. Nawet jej nie wystawiam nigdzie

Odnośnik do komentarza

@Infidel

Wydaje mi sie, ze 3.0 z wtryskami i kolektorami od e46 m3 bedzie lepiej zamiatac. Do tego szpera 100%, gwint, hydrauliczny reczny, wydech od 330i, chlodnica z e36 325 z rurkami, skrzynia tez z 330i i wyrzucenie zbednego balastu, zeby zejsc z waga do okolo 1200kg. Taki jest plan i mam nadzieje, ze wypali.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

 

Za 6000-7000 bym brał o ile silnik w dobrym stanie. Brak szerokich listew, chińskie lampy, zapuszczony środek, zderzak tył albo wymieniany albo tylko sama dokładka wymieniana bo jest na jedną rurkę a nie na dwie, jakiś chiński wydech, dlaczego lusterka nie są w kolorze tylko niepomalowane? Pewnie urwane były. I brzydkie felgi. Jeszcze brak pełnego komputera i climatronica, a w schowku nie ma zamka. Po włamie? Jak jej się uda za 9000 znaleźć jelenia to gratulację. Ale jak wiadomo jeleni dużo u nas :D

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

@Infidel

Wydaje mi sie, ze 3.0 z wtryskami i kolektorami od e46 m3 bedzie lepiej zamiatac. Do tego szpera 100%, gwint, hydrauliczny reczny, wydech od 330i, chlodnica z e36 325 z rurkami, skrzynia tez z 330i i wyrzucenie zbednego balastu, zeby zejsc z waga do okolo 1200kg. Taki jest plan i mam nadzieje, ze wypali.

Hm, na pewno bedzie lepiej zamiatac,ale jak dla mnie to kasa nieodpowienia do osiagow.
Odnośnik do komentarza

@Infidel

Wydaje mi sie, ze 3.0 z wtryskami i kolektorami od e46 m3 bedzie lepiej zamiatac. Do tego szpera 100%, gwint, hydrauliczny reczny, wydech od 330i, chlodnica z e36 325 z rurkami, skrzynia tez z 330i i wyrzucenie zbednego balastu, zeby zejsc z waga do okolo 1200kg. Taki jest plan i mam nadzieje, ze wypali.

Do tego jeszcze hamulce z 330, a wtedy mniej niż 17 cali nie wchodzi pamiętaj.

 

A tak poza tym po co Ci taki projekt? Do KJSów czy do jazdy codzinniej + zabawa? Bo jak do jazdy codziennej + jakieś wypady na 1/4 na eventy i latanie bokami to moim zdaniem za duży koszty takiego projektu. Już lepiej kupić po prostu E46 330 i trochę pomodzić.

Odnośnik do komentarza

Beda hamulce z 330d i oczywiscie odpowiednio przerobiony skret + cala masa modow, o ktorych teraz nie pamietam, lub nie wiem. 

 

Plan jest taki, zeby za rok, dwa rozpoczac budowe driftowozu, ktory raczej bedzie drugim samochodem sluzacym w wiekszosci do zabawy. Wszystko jest na razie pomyslem i caly projekt zalezy od budzetu jakim bede dysponowal. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...