Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Grabek napisał:

Potwierdzam, a2 jest piękne. 

 

Do tego całość z amelinium więc nie ma mowy o rudej :banderas:

takie rarytasy tylko w segmencie P R E M I U M, nawet paserati DBCoopera tego nie ma. 

75 kunia, 900kg, jakies 6-7l/100km, czego chcieć więcej?

By nie dachowało na zakręcie?

 

36 minut temu, maciucha napisał:

ten przebieg 115k w 14 letnim accentcie od reda

xdd

 

Mój fiat od nowości w rodzinie rocznik 1997. Skasowałem w 2015. Na liczniku miał 104tys.

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na opcje:

https://www.otomoto.pl/osobowe/poznan/?search[filter_float_price%3Afrom]=4500&search[filter_float_price%3Ato]=5000&search[brand_program_id][0]=&search[dist]=5&search[country]=

 

Hmm, jakbym miał tym jeździć w trasę obejrzałbym Cromę i zaryzykował z Laguną (to nie diesel na szczęście), tak bardziej po mieście może ta Fiesta albo któraś z Fabii, może Rio? Te Astry i Golfy mogą być spoko jak na możliwości jakie daje 5k, ale mogą też być totalnymi minami.

Odnośnik do komentarza

Słuchajta, tak na ludzki rozum. masz auto w dobrym stanie, ale warte na rynku 3-6 koła, co  z nim robisz?

 

1. Dajesz rodzinie

2. Sprzedajesz rodzinie

3. sprzedajeszkumplowi

4. sprzedajesz kumplowi kumpla

5. oddajesz do salonu gdzie sprzedadza bo ludzie maja zaufanie,  a salon sprawdza ze samochód  im nie przyniesie wstydu.

6. Wystawiasz na otomoto.

 

Powodzenia

Masz szanse na igłę jak 1,2,3,4,5 się nie nażrą.

Ten

https://www.otomoto.pl/oferta/hyundai-i20-ID6BGOCS.html#553b0aaecc

 

pasuje do figara

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, milan napisał:

Słuchajta, tak na ludzki rozum. masz auto w dobrym stanie, ale warte na rynku 3-6 koła, co  z nim robisz?

 

1. Dajesz rodzinie

2. Sprzedajesz rodzinie

3. sprzedajeszkumplowi

4. sprzedajesz kumplowi kumpla

5. oddajesz do salonu gdzie sprzedadza bo ludzie maja zaufanie,  a salon sprawdza ze samochód  im nie przyniesie wstydu.

6. Wystawiasz na otomoto.

 

 

Beskitu tak jest.. Ja alfe pogonile  za 3 kola kuzynowi. Dobrze ze wzial bo byla naprawde w zaje,bistym stanie mechanicznym. Serce by mi krwawilo gdybym januszowi jakiemus oddal za taki piniondz. 

 

W sumie to bym zostawil ja sobie gdyby nie to ze musialbym oc placic 6 stowek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...