Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Lanos:

- średnia cena za ładny egzemplarz: 3-5 tys.

- silniki 1.5/86 8V, 1.5/100 16V, 1.6/116 16V, często z LPG (do pełna za sześć dych, czaisz typie?)

- rorzont kąpletny 230 zł

- nieposzlakowana opinia starszych polskich panów

 

Fabia:

- średnia cena za ładny egzemplarz: są takie? wszystkie je/bnięte od Niemca

- silniki 1.2 3-cyl, 1.4 od Felicji, reszta od VAG-a (alergia)

- zamulone auto, za dużo czterośladów na rynku, a nie znam się, więc wdepnę na minę

- rorzont napewno drorzej

- nieposzlakowana opinia starszych niemieckich panów

 

Wiadomo, że to auta innych generacji i Fabia wygrywa m.in. wykończeniem, bezpieczeństwem biednym oraz - tfu! - prestiżem, ale sądzę, iż wystarczająco wytłuściłem Ci, dlaczego z tego porównania zwycięsko wychodzi Lanos. Zdarzyło mi się także wymienić filtr oleju oraz wahacz w Lanosie (tutaj czterech typa było potrzebnych, tak się (pipi) zapiekł), więc coś tam o budowie auta wiem. Fabię zaś miał wujek, chwalił sobie, ale paliła mu dychę (1.4 MPI).

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc, panowie. Niniejszym temat uważam za zamknięty, potwierdziliście właśnie, że Lanos będzie najlepszym wyborem. Do pełni szczęścia brakowało mi tylko Yacka powstającego z martwych i wjeżdżającego na pełnej kurwie, gotowego wysprzęglić szyderą między oczy. Pozdrawiam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gurwa, to VAG, czaisz typie? Moja skromna osoba nie wytrzymałaby takiego splendoru i prestiżu.

 

Ojciec miał B3 1.6 TD. Licznikowo 350 tys. zrobione, ale po oględzinach wysnułbyś wniosek, że mogło być w trakcie drugiej rundy na Księżyc. Każdy panel w innym odcieniu (choć rdzy nie było), powypalane dziury od ćmików, gałka biegów, pedały i kierownica wytarte na błysk. Ale niezniszczalne było, to fakt. Raz koło odpadło, to stary coś tam pospawał w zawieszeniu (xd) i było si, tylko na prostej bujało jak starą cytryną z hydrauliką na wykończeniu. Sam też wymieniał rozrząd, niestety coś źle zrobił i próbował go "nastawić" na pełnym gazie. Tylko wyjechał za bramę i momentalnie zniknął w tumanach niebieskawego dymu. Śmierdziało niemiłosiernie, klekotało, wyło i stukało - już myślałem, że silnik zarżnięty, potem brat poszperał w necie i ustawili z ojcem wszystko jak trzeba. Rozrząd bezkolizyjny, czaisz typie? Auto jeździ do dziś.

 

Tutaj jeszcze zdjęcie z wymiany nagrzewnicy:

 

VhCZJUa.jpg

 

Forszphrung durś technik.

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Szukam juz prawie 2 tygodnie auta dla swojej panny do 6tys (najlepiej w lgp) i po prostu to co ogladam to same szroty. Jak nie silniki cale spocone ze nie wiadomo z czego olej leci to pordzewiale ze palcami mozna dziury robic. Jakie auto szukac do tej kwoty? Jakie auto moge znalezc w tej kwocie ktore bedzie warte tej ceny? Moze byc nawet diesel jezeli bedzie niezawodny i tani

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...