Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obraz sie ale musialo by mnie pogac zebym zapier.dalal na kolo podbiegunowe za autem za 10 tys. Przeciez on nim nie bedzie jezdzil 20 lat

Teraz, oFi napisał:

Najwidoczniej nie mialem nigdy szczęścia w znalezieniu auta które jest sprawne w tym przedziale cenowym @kanabis

A ja widocznie przeplacilem mocno za mercedesa placac prawie 20k skoro moglem w pelni sprawnego kupic za magiczne 12 jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mcp napisał:

- byle gów.na nie przyjmą w rozliczeniu

- auto jest mocno przetrzepane przez ich ASO przed zakupem/sprzedażą

 

Na hujdaja tylko spojrzeli z zewnatrz, dali nazajutrz wycene i zostaw pan albo nie xd Nikt go nie trzepał od środka wiec tych uzywek u dealerow nie bylbym taki pewien.

 

I czy ja dobrze czytam, ze rower za 1k to drogi? Siara chyba za tyle same hamulce kupuje. Czulem sie jakbym nabywal trabanta gdy amatorskiego polskiego crossa Kands Maestro za 1290zl kupowalem pare lat temu :(

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Niestety sam wtopiłem kupując kiedyś uzywke w salonie, nikt nie sprawdzał, zaufali gosciowi ze fura spoko, i 6 miesiecy sie yebali pozniej bo gware dali.

 

Ale i  tak lepiej tam niż od komisiarza.

Bo lepiej  wrócic z fakturą  i  pretensjami  do goscia w krawacie który ma swoich  szefów i  10 aut zastepczych  na parkingu, niż do Marka który nie odbiera telefonów i mówi zebys (pipi)ł.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

Nie obraz sie ale musialo by mnie pogac zebym zapier.dalal na kolo podbiegunowe za autem za 10 tys. Przeciez on nim nie bedzie jezdzil 20 lat

A ja widocznie przeplacilem mocno za mercedesa placac prawie 20k skoro moglem w pelni sprawnego kupic za magiczne 12 jak piszesz

 

Te volva ze szwecji to nawet i 30lat pojeżdżą jak będziesz o nie dbał i garażował. 

 

Życzę Ci @Figaro żebyś fajnego dupowoza znalazł i nie musiał bulić za naprawy, bo jest jakieś 1000 rzeczy lepszych do kupienia niż przykładowo pompa paliwowa :nosacz: 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, oFi napisał:

 

Te volva ze szwecji to nawet i 30lat pojeżdżą jak będziesz o nie dbał i garażował. 

Nie mowie ze nie zreszta sam mu volvo proponowalem. Bardziej mialem na mysli ze figaro zalozmy za 5 lat awansuje i bedzie chcial zmienic auto na lepsze / swiezsze. No chyba ze figaro ma zamiar jezdzic juz do konca zycia autem ktore kupi no to ok. Moze i do szwecji jechac szukac najpewniejszego egzemplarza.

Dziewczyna miala s40 1 gen a potem kupila sobie s60 1 gen i chwali sobie ta marke.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, milan napisał:

gościu, samochód za 3k to wytrzyma tyle  ile miód i trociny w silniku wytrzymią.

Bullshit.

Sam za swojego łopelka z 98go, dostanę pewnie niewiele więcej, mimo że autko praktycznie nigdy mnie nie zawiodło.

Elektryka sprawna, silniczek w bardzo dobrym stanie (z przebiegiem mniejszym niz wiekszosc 6-latkow). Ale to wkońcu stary złompel, więc nikt więcej niz 3,5-4k :-P

 

https://abload.de/image_mobile.php?img=20190228_092556b7jjq.jpg

 

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Magik napisał:

Bullshit.

Sam za swojego łopelka z 98go, dostanę pewnie niewiele więcej, mimo że autko praktycznie nigdy mnie nie zawiodło.

Elektryka sprawna, silniczek w bardzo dobrym stanie (z przebiegiem mniejszym niz wiekszosc 6-latkow). Ale to wkońcu stary złompel, więc nikt więcej niz 3,5-4k :-P

 

https://abload.de/image_mobile.php?img=20190228_092556b7jjq.jpg

 

Magik, znasz tu kogoś z rejonu co będzie miał jakieś godne polecenia autko między 10-13tyś. do sprzedania?

Laska zamierza coś kupić w sierpniu i tak się już powoli rozglądam za czymś :ogor: 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Figaro napisał:

To ciekawe bo to Clio co miałem służyło mi 5 lat, kosztowało niecałe 2k i w zasadzie nie było żadnych problemów. A i służyłoby mi kolejne parę lat, gdyby nie pewien incydent. Złote autko.

Wlasnie , to kup sobie nastepne clio. Za pare tys to wyłapiesz stan kolekcjonerski. 

Odnośnik do komentarza

ja też drugi miesiąc szukam samochodu i to jest ku,rwa dramat, juz nie patrze nawet na oferty od komisów bo moglbym zabic handlarza na miejscu, w tym tygodniu zamowilem dwa przeglady na autotesto.pl zeby juz ku,rwa nie jezdzic za tymi samochodami, w poniedzialek mam miec raporty i zobaczymy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...