Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Te uchwyty pewnie po to by ja sciagnac, obstawiam,ze nie mozna jej podniesc.

 

Moim zdaniem roznica miedzy 2.5 a 2.8 jest tak bardzo duza,ze bez sensu jest rozwazac ten mniejszy. I tak, jezdzilem oboma motorami. 328 coupe to najbardziej pozadana wersja i kultowy silnik,ktory jest bardzo szybki i bezproblemowy. Ich ceny swiadcza same o sobie. Na plus rowniez smieszny koszt czesci.

 

Czekam az moj ulubieniec tutaj powie,ze bzdury gadam :)

Różnica między 325, a 328 w serii jest przecież minimalna. Jedynie co to 328 są młodsze i trzymają cenę rynkową. Zdecydowanie lepiej kupić taniej 325 z 95r.

 

A co do cen za groszę, to jak do każdego e36 wszystko po 50zł, aż trafisz na coś co występuje tylko w 328. Właśnie szukam lewej półosi. W 328 oczywiście była inna skrzynia i duża głowa więc i półosie są grubsze. I odpowiednio droższe i niedostępne :)

 

Na szczęście tych unikalnych części jest mało.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Ale o jakiej różnicy mówimy? 0.5-1s szybciej na 1/4.

 

Dane katalogowe producenta:

325 - 192KM 245Nm 8s do 100km/h

328 - 193KM 280Nm 7.3s do 100km/h

 

Tak 328 jest szybsze i waży mniej ze względu na aluminiowy silnik ale bez przesady, to nie jest tak jak napisałeś "bardzo duża różnica".

 

Oba auta to i tak stare złomy xD

Odnośnik do komentarza

Wiedzialem,ze dasz dane katalogowe,ale nawet one pokazuja duza roznice. Powtarzam po raz kolejny, postaw te dwa auta obok siebie i zobacz jak ta roznica konia niewiele zmienia :-). 2.5 to zamul przy 2.8. 5min czytania o m52b28 wiele ci rozjasni. Wszyscy sa zachwyceni osiagami tego motoru,objezdza duzo mocniejsze auta,ale wisnier i tak powie, ze to ch.uj :)

 

Do upalania 325 tez sie oczywiscie sprawdzi. Polecam najpierw standardowa sspere 25%, 100% potrafi... zdziwic

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

Chyba czegoś nie rozumiesz. Ja stawiam te auta ze sobą. Bardzo często. Nie raz też sam stawałem z 325. Należę do szczecińskiego klubu BMW i zajmujemy się organizacja pomiarów na 1/4, bo akurat tak się składa, że mamy do tego maszynę.

 

Ty piszesz o forach internetowych, a ja o rzeczywistych przykładach z życia. Mogę Ci wklejać tabele z ostatnich kilku pomiarów, które organizowaliśmy, ale pewnie i tak się uprzesz bo wystarczy 5 minut na forach.

 

Tak więc nadal czytaj swoje fora, a ja w tym czasie będę stawiał te auta ze sobą na 1/4 osobiście.

Odnośnik do komentarza

Właśnie oglądałem jakąś transmisję z planu zdjęciowego nowego odcinka Automaniaka, będą jeździć Superbem, jakimś Infinity i Talismanem. Wszystkie w wersji benzynowej 2.0. Leci transmisja, Mikiciuk prezentuje samochody a w sekcji komentarzy pod filmem dyskutują pasjonaci motoryzacji o tym jak to stare E46 by objechało na torze te ich samochody, które akurat testują, do tego sprawiając więcej frajdy z jazdy :D Na prawdę wiara właścicieli starych beemek w swoje samochody jest godna pozazdroszczenia.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Wpis taktyczny. W wakacje żonka chce kupić samochód dla siebie. Max 8 tysięcy z tanimi częściami bo w końcu to kobieta. Żona mało jeździła i teraz chce zacząć a ja nie chce zniżek potracić  :pawel:   10 lat bezwypadkowej jazdy własnym samochodem jednak zobowiązuje. Dodatkowo mój samochód drogi w utrzymaniu. 

 

Samochód musi być tani w eksploatacji. Do jazdy tylko po mieście. Mały. Tanie części na szrocie czyli popularny w polszy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...