Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, mcp napisał:

też mam jeżdżący samochód w dobrym stanie, powiedziałbym nawet bardzo dobrym jak na swój wiek. I za 4-5k nie mogę sprzedać xd

Bylem najpierw na gieldzie. Jaka januszeriada :banderas:

Juz pomine 5 aut kolo siebie ze szwedzka rejestracja i jakis cyganow nakur.wiajacych plakiem po oponach

Cena tysiac mniejsza niz na otomoto taki stan conajmniej. 

Ogledziny i oczekiwania niczym auta za 40 koła. Smar byl na jakims tam przewodzie. Panie to olej to gdzies musi uciekac xd moge dac 2000. 

Siknik 1.9 jtd igla. Przezyje tych je.banych januszy co ogladali , no ale panie ja slysze ze cos stuka. 

Panie a to zderzak malowany xD 

No przeje.bane dobrze ze mercem mam zamiar jezdzic do 40 a ze alfa zostala w rodzinie a nie poszla dla jakiegos chu.ja

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Figaro napisał:

No i jaki jest to samochód?

mondeło :lapka:

 

Kupione w salonie, ktoś oddał w rozliczeniu przy zakupie nowego auta. Stary chrupek ale kupiony w takim stanie mechanicznym i blacharskim, że czapki z głów dla dziadka, który tak na niego chuchał i dmuchał. I właśnie takie 'salonowe' auta ci polecam bo autoryzowani dilerzy:

 

- byle gów.na nie przyjmą w rozliczeniu

- auto jest mocno przetrzepane przez ich ASO przed zakupem/sprzedażą

- nie ma problemów ze zwrotem

 

Natomiast odradzałbym sprowadzone jeszcze na niemieckich blachach albo z komisu.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, oFi napisał:

Figaro tak dobrze Ci radze kupić cos za 30k koron szwedzkich na blocket.se

Szwed Cie niewydyma, bo tam za dymanie dostajesz takie kary że nikt tam nie ryzykuje. 

 

Polaczkową motoryzacje omijalbym z daleka. 

 

no coraz ciekawsze pomysły macie

 

rozumiem że i po auto musiałbym do Szwecji jechać?

 

2 minuty temu, mcp napisał:

mk3

 

poka focie :usmiech:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, oFi napisał:

30k koron to jakies 12-13k polskich, za taniej nie wiem czy znajdziesz sprawne auto tip top gdziekolwiek. 

 

No chyba ze auto za 5k i przeglad wbijany za flaszkę co roku u kolegi za miedzą. 

Nie rozumiem za bardzo o czym piszesz bo i za 5 mozna kupic w pelni sprawne auto a wszystko zalezy od rocznika, marki i modelu jaki szukamy. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...