Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Mani napisał:

Jeżeli o naprawy chodzi to alfa jak i fiaty praktycznie mają najtańsze części. I tak właściwie to każdy segment patrząc na auta używane to potencjalne pakowanie się w kłopoty. A ową alfe bym przytulił ale w wersji GTA (255 kucyków w segmencie B? Petarda)

ok, nie będę się kłócił bo nie znam cen części, tylko opinie osób posiadających alfy.

 

Figaro, przejedź się do jakiegoś dużego komisu, pochodź i pooglądaj auta z bliska, zajrzyj do środka i będziesz miał jako-taką orientację czego właściwie szukasz. Wiem, trochę cebula, że jedziesz tylko obejrzeć a kupić gdzie indziej ale jak Ty sam właściwie nie wiesz czego chcesz... można Ci doradzać scenica w gazie albo picanto w dieslu

 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Figaro napisał:

Nie mam kryteriów ani wymagań, mogę jedynie chcieć żeby było ładne i nie prowadziło się nim jak cegłą. Szczerze nie mam żadnych wymagań bo i tak jestem typem kierowcy, który jeździ wszędzie poniżej dozwolonej prędkości.  

 

Focus, panie, Focus! https://www.otomoto.pl/oferta/ford-focus-1-6-16vsalonpli-wszy-wlwyjatkowy-kolorpolecam-ID6BV5Yw.html#bb0cd15490

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, maciucha napisał:

Magik, znasz tu kogoś z rejonu co będzie miał jakieś godne polecenia autko między 10-13tyś. do sprzedania?

Laska zamierza coś kupić w sierpniu i tak się już powoli rozglądam za czymś :ogor: 

Wiesz co, dosłownie miesiąc temu kupowałem samochód, i to jest takie trochę Mission Impossible xD

Mówi się żeby unikać komisów. Ale biorąc pod uwagę, że w naszych okolicach jest pierdyliard autohandli, to kupując z prywatnego ogłoszenia i tak pewnie będzie "pokomisowy".

Mi się trafił krajowy egzemplarz od pierwszego właściciela, ale zanim go znalazłem to zdążyłem poznać cale otomoto na pamięc :-p

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Shago napisał:

I takich ogłoszeń się szuka, cudo w kategorii używane do 10k

 

Podczepię się z ofertą, tego bym pojechał obejrzeć, co myślicie

 

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-jazz-salon-pl-serwisowany-w-aso-ID6BVSGl.html

Edytowane przez mcp
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...