Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Alfa zaje.bista. A jak sie pieknie prowadzi, nawet teraz po merolku swietnie sie tym jezdzi.Tylko wygluszenie jak w odrzutowcu. Czesci tanie, psuja sie przewaznie duperele. O wygladzie nie bede wspominal bo sa piekne. Krolowa lawet :yao: Przewaznie tak pisza posiadacze jakis nijakich autek znajacych opinie jedynie na temat tej marki z memow internetowych. Watpie aby krolowa lawet dostala prestizowa nagrode samochodu roku. Jtd wiadomo niezawodne silniki ale z za malym funduszem bym sie raczej nie pchal bo wymiana turbiny czy dwumasu to dosc kosztowna sprawa. Z benzyn to sam sie zastanawialem ale jedynie nad 1.75 tbi a to juz ceny rzedu 30k. Takze za 10 tysi to Figaro raczej nie masz co szukac. Predzej 156 poliftową. Albo zaje,bista Alfe GT bierz

 

 

Alfa_GT_20090801_front.JPG

 

Jakies starszy rocznik moze i by wyrwal do 10k

Pogladowo wrzucam zdjecie auta ktore chce kupic mcp i krytykuje alfa romeo

 

924700910_;slot=2;filename=eyJmbiI6IjhyM

 

A teraz usiadz figaro i zastanow sie czy chcesz byc chad alfa romeo czy virgin hondo

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Do tej ceny możesz też zobaczyć Seata Toledo, dobre diesle i benzyny. Audi A4 B5 do 5k też by było spoko, ale szukanie tej marki to porażka, bo ostatnio bratu szukałem B6 bexa i płakałem już od tej złomenady i Januszy handlarzy. Z bezpiecznych i tanich samochodów to wspomniane szwedzkie Volvo kombi V40/70, sedany są trochę droższe.

 

Ja bym polecił Vectrę B z rocznika 2002-2003, patrzeć aby nie była zardzewiała od spodu, spoko i miarę wygodne auto w tym segmencie. Najlepiej benzyna 8v. Ja mam 1.6 16V, wstyd mi trochę jeździć już tym, ale była już w całej Polsce i zawsze bezawaryjnie na trasie, a nie dostałbym za to nawet 2k:D

Odnośnik do komentarza

kanabis zaorał mojego jazza, a mi się wciąż podoba ten "soccer mom" minivan, co poradzę, nie chcę być chadem :rayos:

 

9 minut temu, Figaro napisał:

Fajnie, jak zacząłem z celem auta za jakieś 5k, a teraz przeglądam takie za 13. 

a zaraz pomyślisz "a może dorzucę jeszcze z 2-3k i będzie coś porządnego, a za te 20k to już w ogóle by był wybór, że ho ho", potem wrócisz do tańszych i tak kilka razy, powodzenia:lapka:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

1.9 jtd i jego wariacje oraz benzyna 1.75tbi to kocury. 2.4 jtd pięknie brzmi (5 cylindrów), ale zdarzają się pęknięcia głowic. 

Automaty nie do za(pipi)ania, ręczne skrzynie to to samo co w insygniach, czyli raz na 200tys km wymiana łożysk na wałach (2tys złotych) 

 

159 przełamało mit o awaryjnych, korodujacych i delikatnych alfach

Edytowane przez Pajda
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ma_niek napisał:

Ja mysle nad kupnem alfy 159 jtd ale (pipi)a te opinie wyglaszane przez niektorych troche mnie odstraszaja. Mial ktos taka furke i moze cos napisac?

Nie ma co sie sugerowac opiniami na jakis autocemtrum czy cos. Tam o kazdym aucie tak pisza. Kupi janusz auto z najnizszego progu cenowego danego modelu a potem placze ze mu sie je.bie.W mojej ex alfie silnik 1.9jtd po 240k chodzil tak jakby dopiero sie dotarl.Pol miliona je,bnie spokojnie. O ile rdza nie pochlonie calej podlogi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...