Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

10 lat temu nawet przy aucie za 4500 wybrzydzalem xD O panie, tu troche rdzy, tu miala byc klima, a jest nawiew (no akurat to mnie wku.rwilo przy ogledzinach accenta xd).

 

Dzis bym sie wstydzil, ale typiarze tez przez telefon bez żenady robili mi wywiad o każdą śrubkę, jak te pare lat temu go wystawialem za 1500 zl.

 

Brrr, uzywane auta.

Odnośnik do komentarza

I tez paradoksalnie najwieksza wartosc wniosl ten akcencik pod kątem dzialania vs cena. 

 

Lancia Ypsilon? Shieet, to zaczelo dymic przy wciskaniu sprzegla po tygodniu. I30 spoko, ale 3 razy klima robiona w ciagu roku. 

 

Octavka nowa i nie ma co sie zepsuć, najlepszy komfort psychiczny ever, a za 3 lata dealer ja z pocalowaniem weźmie i moze z 35k odzyskam.

Odnośnik do komentarza

Po leasingu za 800 zl kupujemy na wlasnosc prywatnie, pol roku jezdzic na wlasny uzytek (najwyzej kilometrowke sie policzy jako uzycie prywatnego auta na cele firmowe, byle nie wsadzac go w srodki trwale bo to bez sensu przy takiej cenie wykupu) i sprzedac bez koniecznosci podatku dochodowego. 

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, _Red_ napisał:

Nie bralem GAPa, ups. Więc raczej nie.

 

Takie to proste? xD Palec sobie zlamiesz to z ubezpieczalnia 5 lat w sądach stracisz, a tu taki oczywisty scam.

Z tym gapem to są jaja dlatego też nikt  z duzych ubezpieczycieli tego nie oferuje. Znajomemu za(pipi)ali x5 sprzed domu to pół roku zabawy straszonko sądami i dopiero jakoś się dogadali. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, mozi napisał:

Z tym gapem to są jaja dlatego też nikt  z duzych ubezpieczycieli tego nie oferuje. Znajomemu za(pipi)ali x5 sprzed domu to pół roku zabawy straszonko sądami i dopiero jakoś się dogadali. 

Myslalem, ze zaj.ebano mu 5 razy auto sprzed domu xD to wtedy faktycznie firma zaczela węszyc podstęp. 

Odnośnik do komentarza

Idzcie stad z tymi waszymi obrzydliwymi gapami i leasingami fu

 

Nie no badzmy powazni. Przy aucie za 5k nie ma co wybrzydzac ale tez to nie jest tak zeby brac pierwsze lepsze z gazetami w progach. Mozna kupic auto za 5k i bedzie skarbonka bez dna a po 3 latach oddamy je jedynie na szrot a rownie dobrze mozemy kupic za 5k sprawne auto ktorym pojezdzimy 3 lata i sprzedamy za 4k. Ja wiem ze tutaj wiekszosc zarabia 10k dolarow na miesiac ale szanujmy pieniadz.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, milan napisał:

Kanabis chyba z zawiscie nie doczytales ze to napisalismy, ze mielismy tez fajne wozki za ok. 5k. 

Byc zawistnym auta w leasingu? No chyba ze jakies fajne bmw/audik/merc bo inaczej to :yao:

 

Nie no bardziej moj post odnosil sie do meanthroda dla ktorego auto za 5k jest kazde takie samo i wazne zeby odpalalo.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Premium albo nic. 

 

Chyba ze to bylaby moja octavia nie w leasingu. To bym sprzedal i kupil jak nalezy 5 letniego merca , smierdzacego dupą oczywiscie :)

Poza tym to ze nie zazdroszcze takich aut w leasingu to nie znaczy ze nimi gardze albo jestem zawistny, ciesze sie szczesciem reda i milana. Zamiast dobrej marki wybrali komfort nowego auta, braku zmartwien o naprawy itd to jest zrozumiale jak najbardziej. Zreszta kto powiedzial ze spoczeli na laurach moze za 10 lat bedzie e klasa w leasingu. A wtedy juz bede zawistnym skur.wysynem i bede mowil ze to nie ich auto ze banku i inne pier.doleto zaciskajac zeby ze mnie na takie auto nie stac

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jak oglądałem recke tego mercedesa starego od Zacharego, to łapałem się za głowe ile tam jest skomplikowanych elektronicznych bzdur których  w zyciu bym nie potrzebował ;] np. elektorniczna regulacja kierownicy.

A gdzies widziałem pierwsza nawigacje tez, w formie komend na zasadzie skrec w lewo, na wyswteitlaczu od kalkulatora, makabra.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...