Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, krupek napisał:

No jo, ale czy taka Octavia z aktualnego rocznika to niej est lepiej wyposażone, bardziej komfortowe i bezpieczniejsze auto, niż premium z przed 15 lat?

W standardzie? Watpie. Jak ogladalem paroletnie seaty i octavie to wyposazenie wygladalo zalosnie w porownaniu do mojego merca. W sumie to mnie zdziwilo bo myslalem ze wszystkie nowe auta sa spoko wyposazone a sie akurat nie interesowalem tematem. Bmw 3 kumpla z 2009 to wogole kosmos w porownaniu z nowszymi 10 lat zwyklymi markami. Kwestia tez tego ze pewnie sporo januszow 50+ bierze wlasnie najbiedniejsze wersje aut z salonu bo liczy sie dla nich zeby kolka sie krecily i auto bylo nowe. Bo obstawiam ze za roznymi doplatami mozna i taka octavie przeciez wypasiona kupic 

 

16 minut temu, szejdj napisał:

po co prowokujesz kanabisa?

 

Czym? Ma racje. Co z tego ze mam jakies czujniki zmroku deszczu czy jakies dwustrefowe klimy jak mam radio bez usb i zeby sluchac tego czego chce musze nagrac plyte cd bo w 2006 o radio usb nie slyszeli xd Albo zeby moc rozmawiac przez zestaw telefonowy musze kupic jakos ceglasta nokie bo wtedy takie byly.

To jest fakt i czemu mialbym sie za to obrazac.

I to jest classic c klasa , co jest w starych e klasach albo nawet 20 letnich s klasach jak wentylowane chlodzone fotele albo telewizorki w siedzeniach to juz wogole masakra. Z tym ze to przeplatane jest wlasnie starymi archaicznymi technologiami ktore sa na dzien dzisiejszy smieszne. No swiat nie stoi w miejscu co nie

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Najlepsze są te octavie 10-letnie, z zewnątrz ok, a w środku to takie Audi 80 z początku lat 90-tych, radio, półka na chu.jwieco (pewnie na smartfona xd) i dwa pokrętła. Jak oglądałem te skody to nawet nie musiałem przewijać zdjęć żeby wiedzieć jak wygląda wnętrze. RAPIDY to samo, większość to taka bieda wersja, od razu widać, że to flotowe auto dla przedstawiciela, ma jeździć i się nie psuć, bez bajerów. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, krupek napisał:

1884046300_1480770273.jpg

 

To było dobre xd

No u mnie podobne tylko jest kabelek w takiej skrytce gdzie wtykasz kilka modeli nokii kompatybilnych no a numer i obslugiwac to mozesz juz z kokpitu radia albo kiery wiec w sumie bez siary bo tego tel nie widac ale u ciebie w psychice on ciagle tam jest :nosacz:

No i nie ma tego brzydkiego recznego tylko jest w pedale :kaz:

Tak to wszystko spoko jest tylko te radio cd przypal. Tym bardziej ze nie mam gdzie nagrac bo nikt nie uzywa nagrywarek w tych czasach a nie bede szedl na kafejke bo sie wstydze piosenek disco polo

20 minut temu, mcp napisał:

Najlepsze są te octavie 10-letnie, z zewnątrz ok, a w środku to takie Audi 80 z początku lat 90-tych, radio, półka na chu.jwieco (pewnie na smartfona xd) i dwa pokrętła. Jak oglądałem te skody to nawet nie musiałem przewijać zdjęć żeby wiedzieć jak wygląda wnętrze. RAPIDY to samo, większość to taka bieda wersja, od razu widać, że to flotowe auto dla przedstawiciela, ma jeździć i się nie psuć, bez bajerów. 

No wlasnie o tym pisze , bylem zaskoczony bo wlasnie rozwazalem tez taka opcje i wcale nie 10 letnie bo patrzylem 6-4 letnie i to samo. Ale kur.de z zewnatrz naprawde fajnie, przebieg jak nowy a srodek beskitu jak a4 szwagra z 1996. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Nawet rozważałem kupno jakiegoś ekranu multimedialnego bo naprawdę mi się podobała ta Skoda, na szczęście w porę się ocknąłem, że nie ma sensu pakować kasy w chrupka. Zresztą też by to chu.jowo wyglądało, stare auto i wypasiony ekran z androidem, przypomina mi się od razu wiejski tuning i sprzęt przewyższający wartość samego samochodu. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, kanabis napisał:

Tak to wszystko spoko jest tylko te radio cd przypal. Tym bardziej ze nie mam gdzie nagrac bo nikt nie uzywa nagrywarek w tych czasach a nie bede szedl na kafejke bo sie wstydze piosenek disco polo

Przypominam, że w sklepach wciąż można kupić płyty CD. Sam mam chyba ze 40 w aucie.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza rzecz do zrobienia w starym samochodzie bez bt to kupno radyjka np. pioniera za 3 stówy z mikrofonikiem i bt, masz zestaw głosnomowiacy i masz muzyke przez bt  z telefonu i T A B L E T U.

Masz komfort i nie jestes wiesniakiem gadajacym z telefonem przy uchu, masz muze jaką chcesz i jestes zayebisty.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, milan napisał:

Pierwsza rzecz do zrobienia w starym samochodzie bez bt to kupno radyjka np. pioniera za 3 stówy z mikrofonikiem i bt, masz zestaw głosnomowiacy i masz muzyke przez bt  z telefonu i T A B L E T U.

Masz komfort i nie jestes wiesniakiem gadajacym z telefonem przy uchu, masz muze jaką chcesz i jestes zayebisty.

large.Wkl0K.gif.918e24c3fd11a825124d385e

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ragus napisał:

Auto za 5,5k

Radio z bt za 300 zł

Telefon za 3,5k odtwarzający muzykę przez Spotify w aucie za 5,5k

 

Polecam taki styl życia

Rozwalisz takie auto gdzies w rowie i najwieksza szkoda to pekniety LCD telefonu.

 

A to ze oktawki z poprzedniej generacji wygladaly jak pudła z lat 90 w srodku to prawda, ale trojeczka jest wewnatrz calkiem ładna. Niedlugo IV wychodzi, chce zobaczyc fotki <3

 

Z aut do 8k czasem mam ochote kupic jakies stare semi-sportowe, dajmy na to hyundai coupe xd Tylko do odpalania jako zabawke raz po raz, nie jako auto rodzinne, ktore zawsze ma odpalić na dotyk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...