Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, szejdj napisał:

A co do kupowania u nas na Otomoto to zauważyłem, że jak jest wystawiony samochód godny zaufania to znika z otomoto po max. 5 dniach, jak widzę, że coś wisi miesiąc to od razu wiadomo, że coś jest nie tak. 

Jak jest naprawdę dobra okazja to jest kwestia godzin, maksymalnie jednego dnia. Rano przeglądałem oferty i znalazłem fajne autko, dzwoniłem po 3 godzinach od wrzucenia ogłoszenia to usłyszałem, że już dwie osoby są umówione na oględziny i jak będzie jeszcze wolne to popołudniu zadzwoni, nie zadzwonił :reggie:

Samochód, który kupiłem przyjechałem oglądać jako pierwszy a zanim przyjechałem dzwoniło po niego kilka innych osób. Pewnie, właściciel mógł to dla bajeru powiedzieć, że niby takie rozchwytywane auto ale gdybym ja nie kupił to kupiłby ktoś inny, i to tego samego dnia.

 

Cierpliwość ino trzeba, chyba, że szukamy jakiegoś chrupka byle jeździł.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, szejdj napisał:

Fajny wing commander. Spoiler w sedanie to taki bonus że oja(pipi)e. Zdemontujesza zapewne?

Swoją drogą pierwsze generacje octavii to starszny bubel z dopasowaniem. Plastiki trzeszczą jak w jakimś polonezie. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szejdj napisał:

To jest hatchback. Spoiler mi się bardzo podoba. 

 

Poza tym nie wiem czy wezmę, bo coś podejrzana ta oferta, najtańsza na otomoto a ja mam do Wrocławia kawał drogi. Może zamówię raport autotesto. 

Jak najtansza to daruj sobie. Chyba ze nie byles nigdy we wroclawiu, ladne miasto.

Jest tak jak mowicie , w autosciema tez gadali ze dobry samochod stoi max pare dni w ogloszeniu. 

Chyba ze ktos troche poleci z cena jak np https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-polski-salon-jeden-wlasciciel-ID6BzDKN.html#2b5a35f6ba

 

Ten merol stoi juz pare miesiecy. 

Ale jakbym mial nim jezdzic do konca zycia to moze i bym kupil. Jak nowka.Automacik. Prima sort. No ale 30k za prawie 15letnie auto z segmentu cklasa/a4/seria3 no tak srednio

Odnośnik do komentarza

No tak, to rzeczywiście strasznie dziwne, że uszkodzone auto sprzedawałeś aż 4 miesiące. Gadanie, że dobre auta znikają w kilka dni, to też tylko gadanie. Bywa różnie z prostego powodu - jest tego tyle na rynku, że głowa mała. Nie ma reguły. Jedyne pewne to to, że dobre i sprawne auta znikają szybciej, niż uszkodzone - i tylko tyle.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony niektórzy tutaj tak srają żarem przy wyborze auta za kilka tysięcy, jakby zamierzali nim jeździć przez następne 20 lat :). Rozumiem, że dla niektórych liczy się każdy grosz (dla mnie np. też), ale bez przesady, nie żenimy się z autem. Nigdy w życiu nie kupiłem auta za 5 tysięcy jeżdżąc wcześniej po jakiś warsztatach robiąc z siebie błazna przy takich cenach. Auto za 5 tys. będzie po prostu autem za 5 tysięcy :). 2, góra 3 lata do pojeżdżenia i next.

Edytowane przez Meanthord
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Meanthord napisał:

Z drugiej strony niektórzy tutaj tak srają żarem przy wyborze auta za kilka tysięcy, jakby zamierzali nim jeździć przez następne 20 lat :). Rozumiem, że dla niektórych liczy się każdy grosz (dla mnie np. też), ale bez przesady, nie żenimy się z autem. Nigdy w życiu nie kupiłem auta za 5 tysięcy jeżdżąc wcześniej po jakiś warsztatach robiąc z siebie błazna przy takich cenach. Auto za 5 tys. będzie po prostu autem za 5 tysięcy :). 2, góra 3 lata do pojeżdżenia i next.

no gdyby auto za 5 tysiecy miało chociaz obiecane ze na pewno pojeździ pół roku...

za 5k to trzeba mieć po prostu szczęscie chyba, bo  z założenia za taką sumę sprzedaje się coś co zaraz eksploduje od usterek

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, milan napisał:

no gdyby auto za 5 tysiecy miało chociaz obiecane ze na pewno pojeździ pół roku...

za 5k to trzeba mieć po prostu szczęscie chyba, bo  z założenia za taką sumę sprzedaje się coś co zaraz eksploduje od usterek

 

Jasne, że nikt niczego nie obieca, ale kto obieca Ci cokolwiek w aucie np. za 30K? Btw, moje najlepsze jakie miałem w życiu auto kosztowało (bez ściemy) właśnie 5 tysięcy (Audi A4 1995). Najgorsze jakie miałem w życiu - 34 (Chrysler Grand Voyager 2007). Jaki z tego wniosek? Żaden.

Edytowane przez Meanthord
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.