Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, _Red_ napisał:

np. taranowac drogowych szeryfow, wyprzedzaczy na pasach, wymuszaczy itp. :fsg:

Mialbym rumpla tylko do odbijania sie od karoserii debili.

No dokladnie. A na koniec jak juz by mi sie znudzilo obijanie passatow bym sie rozpedzil do maksymalnej predkosci (45kmh) zalozyl jakis kask i przy(pipi)al w brame wjazdową zawodowki i chu.jow ktorzy rzucaja mi pety i pluja przed hala

Ojezu jaka piekna wizja :fsg:

Odnośnik do komentarza

Trochę odpuściłem, wydaje mi się, że ten samochód wygląda dużo gorzej w rzeczywistości niż na zdjęciach. Pod samochodem też jest już ruda. Coś musi być nie tak, zwłaszcza, że właściciel bez problemu zszedł z ceną do 10,000PLN po telefonie do niego. 

Edytowane przez szejdj
Odnośnik do komentarza

Pojechałem dzisiaj z teściem na giełdę samochodową bo szuka czegoś i chciał pooglądać na żywo kilka aut, co za podróż w czasie xD ci handlarze siedzący cały dzień w samochodzie na tej patelni, kiełbaski z grilla zmielone z budą i typowe ganc-mydło-i-powidło, części, narzędzia, chemia z Niemiec, używane spodnie BHP xd Pytam gościa czy jakieś zainteresowanie jest, "Panie, nic, zero". No żeby tak nawet pół dnia przesiedzieć w aucie na słońcu to naprawdę trzeba nie mieć co ze swoim czasem zrobić, w dobie olx/otomoto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ahh giełdy w Łodzi na Puszkina, nigdy nie zapomnę jak wracając zaraz obok giełdy seba na jeździe próbnej dachował E39 :banderas:  nic się nie sebixowi nie stało oprócz konta szczuplejszego o grube wtedy tysiące :dynia:

Piraci spie.rdalający przed celną i wrzucający płytki handlarzom pod stoliki o jezuu. @Tokar istnieje jeszcze ta giełda?

Odnośnik do komentarza

Opowiadalem jak sprzedawalem alfe tez aie przejechalem na gielde xD 

Jeszcze jakis rumun 12 letni "Kup pasek chcesz pasek?" 

 

Ale sadzac po bardzo grillowym podejsciu wielu sprzedajacych  mozliwe ze "sprzedaja" tak auta co niedziela od baaaardzo dluga xd 

 

Jeszcze tylko brakowalo zeby mi ktorys z tych co sie tam przechadzali alfe miernikiem przelecial :yao:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...