Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Poznaniok. Nie no, 15k za auto to dla mnie obecnie za dużo. Już 10k to przeginanie lekkie. Eh, a ładne to auto.

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-eclipse-2-4-benzyna-gaz-zamiana-oplaty-wwa-komis-green-light-ID6BThcW.html

 

Masz auto dla samca alfa. Jutro dzwon ;-) I nie dziękuj. Wszystkie loszki Twoje niezależnie na której konsoli grasz.

 

Odnośnik do komentarza

Jak Poznań to masz tam sporo autoryzowanych dealerów z używkami, przejedź się do Karlika, Bemo, pooglądaj. Bo w sumie nadal nie wiemy czy chcesz trzydrzwiową Alfę w wersji chad, czy większe auto jakiejś 'pospolitej' marki typu ford/seat.

 

Masz mondka, niestety sedan

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-ford-mondeo-mk3-sedan-2003-125km-ID6BXjUB.html#9aac42fc7f

 

Albo sprawdź te Astry co ragus polecał, też słyszałem, że są nie do zajechania, i wyglądają jeszcze w miarę, do 10k nawet wersję H znajdziesz.

 

Edytowane przez mcp
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mcp napisał:

Bo w sumie nadal nie wiemy czy chcesz trzydrzwiową Alfę w wersji chad, czy większe auto jakiejś 'pospolitej' marki typu ford/seat.

 

Nie wiecie bo i ja sam nie mam takiego lub takiego priorytetu. Jestem otwarty na różne opcje. No kombi odpada.

 

 

Godzinę temu, kanabis napisał:

A figaro wie chociaz czy chce benzyne czy diesla?

 

Benzyna.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Ma_niek napisał:

Jednak w tym kraju nie da sie chyba kupic w miare dobrej alfy 159. Ogladalem juz kilka i to jezdzace trupy.

Zalezy jaki silnik. Jak przegladasz dieselki za 10k no to raczej nie kupisz 

Nie wierze ze z januszoodstraszajacymi silnikami 1,75tbi nic nie mozna wyhaczyc dobrego

Odnośnik do komentarza

Akurat 1.75tbi sa drogie bo te jednostki byly pozniej montowane. Najtansza benzyna to 1.8MPI i zarazem jedyna nadająca się do gazu - oferowana jedynie w najbiedniejszej wersji. Najtaniej znajdzie sie wlasnie diesla z początku produkcji, z półmilionowym przebiegiem i bitym z kazdej strony.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Ma_niek napisał:

Nie no zadnych zakupów u opalonych panow bo wiem co tam za szroty na ich placach stoja. Za alfe od Niemca trzeba wydac wiecej niz u nas w kraju i takiej poszukam.

Beskitu. W sumie jak kazde dobre auto na zachodzie jest drozsze niz u nas.

Dlatego zastanawia mnie zawsze co to musi byc za wypasiona fura ktora handlarz sciagnal z niemiec wystawil taniej niz chodza u nas i jeszcze przeciez na tym dobrze zarobil :obama: az strach pomyslec co takie auto widzialo.

No ale janusz zadowolony bo sie lsni z zewnatrz

Odnośnik do komentarza

Samochody od rodowitych Niemców mają prawo być droższe, bo często są zadbane, serwisowane, drugi komplet kół w bagażniku. A samochody od Turków to jak od Ukraińców, zajeżdżone na trasie Niemcy - Turcja, kilka razy w roku, w 5 osób, użytkowane jako narzędzie do pracy. Duży odsetek to też samochody sprzedane przez właścicieli jako rozbite do komisów, gdzie są naprawiane na trytytki i sprzedawane na wschód od Niemiec. 

A co do kupowania u nas na Otomoto to zauważyłem, że jak jest wystawiony samochód godny zaufania to znika z otomoto po max. 5 dniach, jak widzę, że coś wisi miesiąc to od razu wiadomo, że coś jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś szukałem audi a4 b6 to jeździłem po komisach i widziałem jakie tam perełki stały. Prawie wszystkie samochody były powypadkowe zakręconymi licznikami. Rekordzista miał przekręcony licznik o pół miliona. Te auta z niemic co kupują nasi handlarze nie przeszły by w  Niemczech przeglądu i są wystawione jako auta tylko na import. Jeszcze lepsze są perełki z takiej Szwajcarii gdzie jeden samochód może być wieziony na dwóch lawetach bo jest w częściach :-D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.