Skocz do zawartości

Ideał, do którego dążycie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że pewnie większość osób się z niego naśmiwa, ale jak widze te jego filmiki, wywiady to on się wydaje sympatycznym gościem. No i dobrze mówi jeśli chodzi o trening na siłce(nie ma (pipi)nia).

Robert jest przesympatyczny. Obejrzałem przez święta te jego filmy i gość wzbudza same pozytywne emocje. Tym bardziej wkur.wia mnie jak taki tede wypuszcza badziewne koszulki z napisem roket fjul, zarabiając na tym kasę na popularności Roberta. Smutne -_-
Odnośnik do komentarza

 

 

A to wiem. No lekki żart. Tez mam respekt dla hardkorowego koksa ostatnio, bo facet nie dosc, ze jest zabawny to ma pasję;p

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na chwilę obecną mam 41 i bardzo dobrze się z tym czuję.Przy moich predyspozycjach genetycznych to myślę że 45 to max i do takiego stanu chciałbym dobić ale natural way only (niedługo przetestulę w końcu odzrzywki - pierwszy cykl na krecie powinien sporo zdziałać).Ci kolesie na zdjęciach co dałeś to jakiś absurd - porównywalny z 40-letnimi kobitami naszprycowanymi botoksem (Krzysiu Ibisz included) .

Odnośnik do komentarza

Kazub, to byl oczywiscie zart obrazkowy. Goscie w tylek sie kluja albo wstrzykuja sobie w miesnie olej synthol. To wypaczenie kulturystyki i szkodzenie jej.

Mi wystarczy troche poprawienie sylwetki i ustabilizowanie kregoslupa, z ktorym czasem mam problem. Do tego lepsza kondycja i ruch dla zdrowia. W moim przypadku nie te lata i nie te cele ;p

Odnośnik do komentarza

Człowieku, synthol jest stosowany przed imprezami w określonych miejscach w celu dopełnienia wyglądu mięśnia a nie 24/7 wszędzie i to jeszcze tworząc mięsień. Sterydy owszem dawki z ameryki (dlatego europejczycy się nie równają z USA bo nie biorą takich dawek), ale to już kwestia każdego indywidualna bo taki sport. Travis Pastrana jest jednym z trzech ludzi na świecie, którzy mogą chodzić po oderwaniu miednicy od kręgosłupa. Po tym urazie przez 2 tygodnie był w stanie śpiączki, a przez kolejne 3 miesiące jeździł na wózku, dodatkowo łamał kości niezliczoną ilość razy a na żywo na red bull x-fighter pamiętam kilka lat temu w warszawie dał pokaz backfilpów TOPLES!Taki sport i tyle i jakoś nikt nie krzyczy, że Pastrana to po(pipi)y człowiek. Fenix wprowadzasz ludzi w błąd po powyższe foty(poza ostatnimi to photoshop) a młodzież z foruma się napala. Oczywiście to markus ruhl, który startował wiele razy na olimpii, przeważnie pierwszy lub drugi największy tucznik w branży po ronnie colemanie, a przegrywał ze względu na słabe proporcje(jego szczytowe osiągnięcie to chyba 3 lub 4 miejsce na olimpii). Ten photoshop w gaciach wygląda trochę jak przerobiony jay cutler, ale nie jestem pewien czy to on. Moim zdaniem połowa z was jest w stanie dojść do waszego idealu, jeśli zdacie sobie sprawę, że życie kulturysty to katorga. Zróbcie taki eksperyment, zastanówcie się jak chcielibyście wyglądać gdyby konsolowa wróżka mogłaby z was zrobić kogo chcecie. Jeśli macie jakieś plany w życiu, poza siedzeniem przy misce (bo na siłowni wcale tak dużo czasu się nie spędza i to jest mit) i byciem wiecznie ogłupionym od potwornej ilości węglodowanów, bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi oraz ogólną syfem życia to bycie jak ronnie coleman jest dla was. Spokojnie natomiast możecie dojść do sylwestki 41+ w bicepsie,krata na brzuchu, do 10 % body fatu i wyglądać pod dobrym światłem w lustrze jak modele z reklam z kategorii minimum średnia pod kątem przypakowania. Dla większości dziewczyn to i tak już kisiel w gaciach, wy nie spędzacie życia przy korycie, jesteście zdrowi i żyjecie długo. Ważne by się nie zniechęcać bo bez względu na to czy ktoś jest ekto,mezo czy endo może powyższy cel osiągnąć. I jeść według diety a nie taki syf co często macie, słuchajcie yczesa bo kanapeczkami i innymi kiełbaskami ze zmielonego psa z budą to najwyżej złapiecie chorobę a nie siłę. Taki mały tip na przyszłość - nie róbcie masy za wszelką cenę czyli 2 cm więcej w bicu bo nie wygląda to apetycznie i nie widać tego, że jesteście greckimi bogami tylko lepiej być zawsze minimalnie bardziej wyciętym i nie ważne w jakiej chwili sezonu czy cyklu, zawsze można się prezentować kozacko, a jak jest się tłuszczem zalanym to bardziej się kojarzycie dziewczynom z silnym chłopem ze wsi i dodatkowo jest to oczywiście mniej zdrowe. I jak już się tyle rozpisałem to dodam, że bierzcie szczególna uwagę na górę klatki oraz jej szerokość (Nie grubość czy środek), grubość barków, szerokość pleców (nie grubość i nie prostowniki), dodatkowo popracujcie nad bicepsem i kapturami a tanim kosztem możecie sobie zrobić "strzelistą" sylwetkę (taki cel dla tych z was, którzy chcą szybko zobaczyć efekty) Nie słuchajcie ludzi, którzy wam mówią, że jeśli nie robicie ciężkich przysiadów i ciśniecie na suwnicy to jesteście dziewczynkami. To samo tyczy się martwych ciągów gdzie o kontuzje lub problemy z kręgosłupem (jak w przypadku przysiadów)mogą być bardzo poważne a na starość mogą pokrzyżować plany waszej spokojnej emerytury. Specjaliści przed tym przestrzegają, ale od oglądania jak trenuje Frank McGrath może się trochę w głowie poprzestawiać.

 

EDIT:przeczuwam w kości głupie ataki na większe dorzeźbienie więc napiszę jasno dla tych co już sobie dissa rozgrzewają. Tak, nie ma problemu w cyklu masa rzeźba, mieć na masie więcej tłuszczu niż nasza oczekiwana sylwetka. Kieruje to do tych co wszędzie piszą, że robią oczywiście cykl rzeźba-masa, a jak ich zapytasz co teraz robią to mówią, że właśnie na masie są; prawda jest taka, że albo są na rzeźbie z masą ^ ^, albo rzeczywiście robią MASĘ. Ogólnie kiedy się nie spojrzy na takiego człowieka zawsze zalany, chociaż silny i z dużym umięśnieniem wygląda źle. Jak mu się powie prawdę to zaczynają przyznawać, że "na rzeźbie źle się czuję i za dużo suchej masy mi leci a w ogóle to wina globalnego ocieplenia" albo zmienia temat i mówi, że rzeźba jest "dla ciot, a bodyfat 15%+ i włosy na klacie to są prawdziwi mężczyźni..."

 

A to nasz Markus w waszym wieku

19911997_19j.jpg

Edytowane przez stabik
  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Swoje zdanie na temat syntholu wyrobilem na podstawie tego a zwlaszcza

czy
. Tyle w temacie syntholu. Jedni sie tym nacieraja przed zawodami a inni szprycuja. Dla mnie synthol moze istniec ale puszenie sie na zdjeciach gdzie masa to nie miesnie a masa olejowa jest nieporozumieniem. Do tego dodalem, ze zdjecia przeszly przez PhotoShopa. Nie sadze aby ktokolwiek sie tutaj napalil na taka sylwetke. Na koniec dodalem, ze to oczywiscie zart a nie ideal do ktorego daze. Za stary jestem na tworzenie sylwetki dla "kisielu w majtach". Dla mnie chodzi o ogolna sylwetke i zdrowie. Z tego tez powodu, obojetnie co przeczytam, nie robie martwego ciagu ani przysiadow ze sztanga. Oszczedzam kolana tez na suwnicy nie dochodzac zapewne nawet do 80% mozliwosci. Kregoslup i stawy to zbyt wazne elementy. Zreszta pierwsze co zrobilem to poszukalem jakis supli na stawy. Spokojnie. Wszystko w mysl zasady aby sobie nie szkodzic. I tak przetrawiajac pasze i inne suple dosc przeciazam sobie zoladek i co tam dalej mam ;p

W wiekszosci tego co napisales oczywiscie sie zgadzam. Nikt z tu obecnych prawdopodobnie nie idzie w kierunku zawodowstwa a kazdy sport uprawiany wiecej niz amatorsko jest na ogol szkodliwy. Nawet szachy zawodowe sa niebezpieczne bo odciskow na tylku moza dostac.

Odnośnik do komentarza

Gdybyś mnie zapytał do czego służą nożyczki to nie odpowiedziałbym Ci, że z pomocą spinacza, gumki i mcgaywera można stworzyć ploter tylko do czego normalnie służą czyli w przypadku syntholu do tego do czego napisałem, a to co dałeś odnośnie syntholu oczywiście widziałem i wiele więcej i jest to skrajny odłam w wiary w olej, tzw. debilizm. Zapewniam Cię nie uświadczysz takich skutków u brancha warrena czy kaia greena...więc nie manipuluj ludźmi, że prawdziwi kulturyści tworzą sobie mięśnie z syntholu, oni je delikatnie poprawiają i to tylko w niektórych miejscach, naprawdę rzadko. Powyższy artykuł z twojego linku pisało chyba jakieś dziecko, pomijając błędy w pisowni, wskazuje na tragedię tego sportu nie wymieniając ani jednego poważnego zawodnika, tylko samych wiejskich głupków co to sobie krzywdę zrobili co nie było zresztą dla mnie żadnym zaskoczeniem. Dziwie się, że masz jakieś chociażby podstawowe pojęcie o fitness a nadal szukasz środku na stawy. Jedynym skutecznym z potwierdzonym działaniem jest animal flex. Nie tylko przez prasę, ale zwłaszcza przez użytkownków, ja również zawdzięczam mu wiele przespanych nocy, a kolagenowe to taka sama ściema jak HMB (sprawdź sfd jest tam sporo linków do badań) Dodam do mojego powyższego posta, że to jest wyżej wspomina osiągalna sylwetka dla wielu z was ciacho-model.jpg

Jestem nawet skłonny stwierdzić, że spokojnie można mieć nieco niższy body fat(sexy boy z obrazka ma między 11 a 15 procent). No i nie wspominam o nogach bo powyższy "model" ma zapuszczone.

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Gdybyś mnie zapytał do czego służą nożyczki to nie odpowiedziałbym Ci, że z pomocą spinacza, gumki i mcgaywera można stworzyć ploter

 

Stabik, nie rozumiem Cie. Dziwisz sie czemus co nie ma miejsca. Czy ja pisalem, ze szukam srodka na stawy? Pisze, ze stosowanie syntholu ktory sluzy uzyskaniu wygladu jak na zalaczonych przeze mnie obrazkach nie jest moim celem a ty mi piszesz o "prawdziwych kulturystach" ktorzy sobie proporcje poprawiaja. A co do reszty to po prostu nie nadazam i sam nie wiem czemu sluzy Twoj wpis oprocz pochwaly okreslonej sylwetki z podanymi przez Ciebie parametrami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...