Skocz do zawartości

Ideał, do którego dążycie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz najwidoczniej zaczynając nie miałeś żadnego pojęcia o sporcie jaki uprawiasz.Wiem jak jest na siłowni już wcześniej miałem styczność(ojciec ćwiczy 15 lat) i wiem jak to wygląda.Zbliżyć hmm uważam że jak będę ciężko pracował zbliżę się posturą do niego ale nie osiągnę tego samego chociażby przez nie możliwość poświęcenia się temu w takim stopniu oraz braku genetyki.(Tu już apropo zdjęc ;D)A to dziwne mam kumpli , którzy jedynie grają w piłkę i robią pompki a wyglądają jak chłop na pierwszym zdjęciu(troszkę lepiej mają brzuch wyrzeźbiony jak on ale reszta 1:1 )

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

No i do tego dążę że grają w piłkę a mają klatę jak koleś ze zdjęcia...Nie czuję przymusu udostępniania swoich zdjęć na forum . I nie przekręcaj bo nie mówiłem że będę jak Frank a że dążę do tego i moim zdaniem jak będę regularnie przez te 15-20 lat chodził na siłkę z odpowiednimi wspomagaczami to będę taki.Trochę wiary w siebie facecik ;D Po za tym podobne bysiory chodzą u mnie na siłowni więc nie wiem co tak walczysz ;O

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

No wiadomo, zależy jakimi wspomagaczami. Jakbym miał w planach 10 lat siłki z najlepszymi dodatkami, to też bym celował wysoko :).

Nie wierzę, że od samego grania w nogę można mieć taką klatę. Nie jest to wbrew pozorom słaba sylwetka. Wiem jak wyglądają osoby chude z natury, które nic w życiu nie robią poza bieganiem i piłką, i serio daleko im do tych wrzuconych w tym temacie, niby szczupłych. Oczywiście wiem, że dużo zależy od człowieka, bo znam też takich, którzy są szczupli, nie ćwiczą, a mają, że tak to ujmę, rzeźbę, no ale i tak nie coś takiego, jak na tym foto.

No i 2,5 roku to dla niektórych spory okres czasu, więc nie dziwne, że może to być dla nich cel ostateczny.

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie znowu wchodzic w podobna dyskusje co z Litwinem. W kazdym razie rozumiem juz czemu go propsujesz. Myslalem, ze cwiczysz, czy tam zamierzasz cwiczyc na sucho. Powodzenia w dazeniu do celu.

A mi wiary w siebie nie brakuje, wiem, ze nigdy nie bede wygladal jak franco, bo to niemozliwe z powodow oczywistych. Chce zobaczyc co da sie zrobic bez wspomagania.

 

Z ciekawosci - ile masz lat?

Pozdrawiam

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie hejtuje Ciebie i nie propsuje Litwina . Po prostu nie zgadzam się z twoim zdaniem.Może jest to uwarunkowane genetycznie ale nie raz widzę jak biegają u mnie po boisku piłkarze bez koszulek z taką posturą.Jako że są to moi kolesie wątpię aby coś kręcili i ćwiczyli po nocach w ukryciu.

Odnośnik do komentarza

OK, ja nie zgadzam sie z Toba i na tym skonczmy ;)

Zastanow sie tylko, czy nie pracuja przypadkiem fizycznie.

Z tym propsowaniem pomylilem Cie z kims innym - przepraszam.

edit: Litwin, ostatni raz dalem Ci sie sprowokowac. Od teraz bede kasowal Twoje hejty bez zadnego ostrzezenia.

Odnośnik do komentarza

Co do pierwszego gościa. Chudy bo chudy ale ładnie wyrzeźbiona klatka nie budzi wątpliwości że nad nią pracuje, reszta ciała faktycznie może przypominać zwykłych podwórkowych piłkarzyków. Sporo osób które nie chodzą na siłownie mogą robić ćwiczenia domatora jak pompki, drążek czy machać sztangielkami a to też ma wpływ na to jak wyglądają.

 

A drugiej foty nie trzeba komentować. Mówiąc że da sie tak wyglądać bez ćwiczeń tylko sie ośmiesza. Siłownia + dieta.

Odnośnik do komentarza

Postarajmy się rozłożyć fotkę szpica,kolo ma dobrą klatę,małe łapki i szeroką obręcz barkową,ale bez masywnych barków.Przy dobrej genetyce można to zrobić na drążku i pompkach.Dorzucić wąskie podciągania na biceps,pompki wąsko na triceps i jeszcze raz powtarzam,przy dobrej genetyce jest to do zrobienia bez siłki.Ważny jest szybki metabolizm,dobra lokacja przyczepów mięśni i duża ilość włókien szybko kurczliwych w nich,by dobrze reagowały na trening.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z szarku, sam miałem napisać, że aby tak wyglądać wystarczy jeść jak dziewczyna i pracować fizycznie lub podciągać się na drążku czy robić pompki. Mam kilku kumpli z podobną niedowagą, którzy wyglądają podobnie, a na siłowni nie byli ani razu. Fakt, pracują fizycznie i to dość ciężko (rusztowania).

 

A wracając do tematu, idealna sylwetka dla mnie, dorzucę jeszcze z 5-7 kg mięsa i będę tak wyglądał ;) ehhe

 

larry-scott1.jpg

Larry%2BScott.jpg

Larry Scott, pierwszy Mr. Olimp 170cm, 93kg w najlepszej formie.

Odnośnik do komentarza

Gdybys jechal ostro i kumacie na koksie to bys wlasnie tak wygladal (po X latach :F) - pekate barki, okragly bajceps, zbita sylwetka :)

Dla mnie tez kozak, ale ja mam inny typ budowy :confused:

Edytowane przez Czez
Odnośnik do komentarza

Różni ludzie,różne powodu dla których ćwiczą,ogólnie podzielam "zarzuty"autora,tylko wydaje mi się że w złym miejscu szuka kobiety,małe % szanse że wyrwie na imprezie szanującą się dziewczynę.Za studentami nie przepadam i spieszę już wyjaśnić dlaczego,pękło coś we mnie gdy naginałem o 5:12 do pracy,a te leniwe łajzy wracały narąbane z imprezy,a potem się słyszy jak oni ciężko mają,a w roku szkolnym non toper imprezują.Nie oceniam ogółu,bo pewnie trafią się ludzie jak moja dziewczyna,która tyra od pon do piątku na studia(zaoczne)ale ilu takich jest?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...