Skocz do zawartości

Ideał, do którego dążycie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dokładnie tak jak on, no oprócz tej azjackiej mordy :D Można powiedzieć, że to dla mnie ideał, ale nie mam co do tego dążyć bo mam inną budowę ciała.

 

 

 

 

@HOT DOG

 

 

 

 

Ale by Ci naj.ebał małym paluszkiem u nogi. (pipi)a, no nie wiem jak możecie mówić, że on nie jest kozacko wyrzeźbiony? SAME mięśnie. Takie coś bym chciał mieć "na sobie", bardzo :(

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

(pipi)a, no nie wiem jak możecie mówić, że on nie jest kozacko wyrzeźbiony? SAME mięśnie. Takie coś bym chciał mieć "na sobie", bardzo :(

 

Ja nie mówię, że koleś nie jest kozacko wyrzeźbiony. Ale wolałbym być wyrzeźbiony tak np (albo jak Majk Tajson)

 

bsn_sylwetka.jpg

 

Według mnie o wiele bardziej ok, tamten gość jest po prostu (dla mnie) za chudy. Jak mówiłem kwestia priorytetów, dla niektórych koleś z mojego posta może być za bardzo 'rozje.bany' ; )

 

Inna rzecz, że apetyt rośnie w miarę jedzenia (ten na masę mięśniową też) : >

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Ale by Ci naj.ebał małym paluszkiem u nogi. (pipi)a, no nie wiem jak możecie mówić, że on nie jest kozacko wyrzeźbiony? SAME mięśnie. Takie coś bym chciał mieć "na sobie", bardzo :(

Dalej nie zmienia to faktu, że waży 60kg ;]

Jest za(pipi)iście wyrzeźbiony i pocięty, ale taki sam bf% można mieć ważąc 20kg więcej. Co kto lubi, dla mnie zdecydowanie za chudo.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie jestem za sztajncem. Koleś wygląda jak chłopaczki z rodzin w których ledwo styka na żarcie i biegaja cały dzien po boisku. Zdecydowanie nie chciałbym tak wyglądać, zresztą już lepiej od niego wyglądam (oczywiście odnosząc sie do moich priorytetów) , jedyne czego mu mozna pozazdroscic to brzucha , reszta bieda nie oszukujmy sie. NApewno wolałbym wyglądać jak Haye czy Tyson

david-haye46.jpg

md_7394441%20Tyson-Lewis%20WeighIn.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...