Skocz do zawartości

Ideał, do którego dążycie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Albo jest napompowany wodą, która jest dużo lżejsza od mięśni, wiadomo. Nie umniejszając nikomu, bo szacunek za ten progres, ale wiadomo, że się dobrze musiał kłuć. Nie uznaję tego za coś złego, tylko tak mówię ku ścisłości, żeby ktoś sobie tu nie pomyślał, że na diecie i dobrym treningu tak sobie poleci.

Odnośnik do komentarza

Albo jest napompowany wodą, która jest dużo lżejsza od mięśni, wiadomo. Nie umniejszając nikomu, bo szacunek za ten progres, ale wiadomo, że się dobrze musiał kłuć. Nie uznaję tego za coś złego, tylko tak mówię ku ścisłości, żeby ktoś sobie tu nie pomyślał, że na diecie i dobrym treningu tak sobie poleci.

Gdzie Ty tam widzisz napompowanie wodą? Prążki na barkach, świetna separacja, waskularyzacja. Gęby też nie ma specjalnie zalanej.

 

Przyczepiliście się tej wagi, a tu nie ma nad czym się rozwodzić. ~80kg przy b. niskim bf% u 170cm kurdupla może robić wrażenie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Najważniejsze to sie sobie podobać. Laski nie lecą na jeden i tylko jeden typ, bo każda jest głupia na swoj włąsny niepowtarzalny sposób. Jednej sie spodoba pudzian, innej chudzielec, a jeszcze inna bedzie to miala w (pipi)e.

 

Ja sam obstaje przy tym pierwszym typie

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Gekonik ,Ty nie "gadaj" tylko zamieszczaj swoją fote bo jestem ciekaw jak na Ciebie dieta działa i jak tam suniesz do przodu po ty odchudzaniu. :thumbsup:

 

Ja początkowo ciągle szedłem na mase ,ale jakoś ostatnio coraz bardiej zaczynam sie przekonywac o pierdyliarda żyłek i ogólnie wyglądającej fitnesowo sylwetki. A podobac to sie sobie podobac nie będe nigdy ,a tak to już jest jak się cwiczy i zawsze by się chciało miec gdzieś więcej.

Odnośnik do komentarza

Spoko, wieczorem się ponapinam i coś wrzuce :rolleyes:

 

jednak na zdjeciu nie było widać znaczącego progresu to też darowałem sobie wklejanie i szyderstw ze strony prawdziwych pakerów

 

 

i pulpetów:)

 

 

wrzuce coś jak przytyje:)

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

No Gekon ma w sumie rację, ale od siebie dodam, że koks ma zawsze branie, a wyrzeźbiony chudzielec niekoniecznie. Czemu ? Prosta sprawa : koks ma tę przewagę, że na pierwszy rzut oka robi wrażenie. Chudy musi się rozebrać, posmarować oliwką i napiąć, żeby wyglądać jak na tych fotkach, w ubraniu wygląda po prostu przeciętnie. A, jak wiemy, liczy się pierwsze wrażenie.

Mówię to na podstawie obserwacji życiowych, a nie z du.py. Koks z reguły ma zaje.biste dupeczki, sęk w tym, że też niekoniecznie zbyt ogarnięte. No ale samiec i samica alpha w końcu. No i nie mówimy tu o związku opartym na intelektualnych dyskusjach tylko czysto fizycznym pociągu.

Odnośnik do komentarza
No Gekon ma w sumie rację, ale od siebie dodam, że koks ma zawsze branie, a wyrzeźbiony chudzielec niekoniecznie. Czemu ? Prosta sprawa : koks ma tę przewagę, że na pierwszy rzut oka robi wrażenie. Chudy musi się rozebrać, posmarować oliwką i napiąć, żeby wyglądać jak na tych fotkach, w ubraniu wygląda po prostu przeciętnie. A, jak wiemy, liczy się pierwsze wrażenie.

Jak już pisałem, nie wszystkie lubią napakowanych

Odnośnik do komentarza
No Gekon ma w sumie rację, ale od siebie dodam, że koks ma zawsze branie, a wyrzeźbiony chudzielec niekoniecznie. Czemu ? Prosta sprawa : koks ma tę przewagę, że na pierwszy rzut oka robi wrażenie. Chudy musi się rozebrać, posmarować oliwką i napiąć, żeby wyglądać jak na tych fotkach, w ubraniu wygląda po prostu przeciętnie. A, jak wiemy, liczy się pierwsze wrażenie.

Jak już pisałem, nie wszystkie lubią napakowanych

wszystko jest wzgledne, zalezy jaki target obstawiacie i co reprezentuje facet soba poza duza klatą. Mimo wszystko mam podobne zdanie na ten temat jak kotlet. Rzuca sie w oczy zawsze ten przypakowany i robi zachwyt u lasek (ile to razy slyszalem jak kumpela wzdychala gdy takiego zobaczyla, ale zapytana czy chciala by takiego to odpowiedz brzmiala "nie" i wez tutaj zrozum.

Najlepiej byc tym pośrodku ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Do tego miał sukcesy w boksie amatorskim, startował w strongmenach i brał udział w pokazach gdzie demonstrował swój power(np. rozrywając przez nadmuchanie 3 termofory z rzędu), swego czasu był jednym z najsilniejszych ludzi na świecie i to on trenując z arnoldem motywował go do zwiększania obciążeń przez co arni był kim był.Miał też totalnego fioła na punkcie diety(pożerał mase ryb).Ja też pierwszy raz zobaczyłem go w Pumping Iron i każdy kto nie widział tego dokumentu a choć troche interesuje się kulturystyką powinien to obczaić, choćby dla porównania jak kulturyści wyglądali kiedyś a jak wyglądają dziś a nie jarać się zapadniętą klatą pana muah thai (z całym szacunkiem dla tonego ale mistrz bruce zrobił by mu kungfu z dupy :yes: )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...