Skocz do zawartości

Ideał, do którego dążycie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem ze o typku ze zdjęcia z twojego postu,bo przez dłuższy czas był ciśnięty że w zbyt obcisłej koszulce chodzi.Ostatnio jest moda że jak waży się 60 kg to kupuje się koszulki "S"by były obcisłe i się w nich paraduje,to większości osób nie razi,ale jak już ktoś trochę przypakuje to że się obnosi.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Typowe koksy napewno, ale tutaj takich nie ma. I każda kobieta (zaznaczam kobieta nie 18letnia dziewczynka) wybierze dobrze zbudowanego faceta od chudzielca. Wyjątki potwierdzaja regułe. To tak samo jak u nas, chyba każdy facet wybrałby kobiete z fajnym zgrabnym tyłeczkiem niż jakąś anorektyczke z płaskim tyłkiem.

 

Smieszne dzieciece skrajnosci, mysle ze niejedna 18 dziewczyna jest bardziej dojrzala od ciebie, ile masz lat, 22 ? xd

 

Mysle ze typowego pakera ktory masuje sie pulpetami zeby byc wiekszym mozna porownac bardziej do laski ktora za mocno sie maluje i uzywa wkladek pod cycki (a w skrajnych przypadkach powieksza sobie biust/usta/cokolwiek), bo mysli ze dzieki temu jest bardziej sexy, a normalnego i wysportowanego faceta do fajnej i naturalnej kobiety.

Masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.Chyba że cytowany post został przez ciebie wybrany losowo. A pulpetami to sie masuje typowa twoja stara

Odnośnik do komentarza

No, ale sa tacy co sie masuja pulpetami, frytkami oraz mietkiem i mysla, ze fajnie wygladaja. A jak maja na dodatek 16letnia Bawarie to juz w ogole sa simply the best.

Dla mnie to porownanie ich z lampucerami jest bardzo trafne.

Zreszta wlasnie te dwa typy sie przyciagaja, pelno takich par na ulicy w biednej dzielnicy :sorcerer:, co tylko potwierdza te teze IMO.

Edytowane przez Czez
Odnośnik do komentarza

Myślałem ze o typku ze zdjęcia z twojego postu,bo przez dłuższy czas był ciśnięty że w zbyt obcisłej koszulce chodzi.Ostatnio jest moda że jak waży się 60 kg to kupuje się koszulki "S"by były obcisłe i się w nich paraduje,to większości osób nie razi,ale jak już ktoś trochę przypakuje to że się obnosi.

 

 

własnie odwrotnie raczej, jak ktoś jest bardzo szczupły to nosi czesto luźniejsze ciuszki by to nie było rażace

Odnośnik do komentarza

No, ale sa tacy co sie masuja pulpetami, frytkami oraz mietkiem i mysla, ze fajnie wygladaja. A jak maja na dodatek 16letnia Bawarie to juz w ogole sa simply the best.

Dla mnie to porownanie ich z lampucerami jest bardzo trafne.

Zreszta wlasnie te dwa typy sie przyciagaja, pelno takich par na ulicy w biednej dzielnicy :sorcerer:, co tylko potwierdza te teze IMO.

porównanie trafne ale nie wiem co ma do tego mój post w którym napisałem o dobrze zbudowanych facetach nie o tłustych świniach na metanabolu.

Wg Ciebie moje porównanie dobrze zbudowanego faceta do niezłej , zgrabnej laski jest nie trafione?

Odnośnik do komentarza

 

własnie odwrotnie raczej, jak ktoś jest bardzo szczupły to nosi czesto luźniejsze ciuszki by to nie było rażace

No to u mnie w mieście panuje inna moda, bo te wszystkie szkielety chodzą w S,M, do tego trampki z konwersa, obcisłe jeansy i oczywiście t-shirt z jakimś idiotycznym napisem czy logiem. Jest tak jak pisze Litwin. A co do koksa w przymałej podkoszulce, wygląda tak samo głupio jak ci z niedowagą, ale to IMO, każdy ma swój styl i gust (lub brak).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co do Goslinga, to wiesz, w Hollywood możesz na przestrzeni roku przejśc przemianę od chudzielca do pakera. W celu przygotowania do roli to oni dostają takich trenerów, treningi, dietę, odżywki itd, że w kilka miechów mogą zrobić to, o co niektórzy walczą kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt, już nie wspomnę, że w Stanach podejście do tematu anaboli jest dosyć liberalne (nie mam na myśli prawa, bardziej mentalność), więc ja bym się tam nie zdziwił, jakby też miały w tym udział.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Co do Goslinga, to wiesz, w Hollywood możesz na przestrzeni roku przejśc przemianę od chudzielca do pakera. W celu przygotowania do roli to oni dostają takich trenerów, treningi, dietę, odżywki itd, że w kilka miechów mogą zrobić to, o co niektórzy walczą kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt, już nie wspomnę, że w Stanach podejście do tematu anaboli jest dosyć liberalne (nie mam na myśli prawa, bardziej mentalność), więc ja bym się tam nie zdziwił, jakby też miały w tym udział.

Masz sporo racji, ale to są 4 lata. Taka przemiana to żaden problem przy diecie i odpowiednim treningu. Wygląda spoko ale szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...