Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, krzysiek923 said:

Chelsea puściła Billy'ego Gilmoura do Brighton za 12,4 mln Euro, no trochę zaskoczenie, ale musi tam być jakiś zapis.

 

Chelsea zawsze się chwali, że mają 20 graczy powypożyczanych po świecie jako przyszłość, a jak wracają to grają taką tragedię jak np Conor Gallagher w tym sezonie i i tak trzeba wydawać 70 mln euro na piłkarzy z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
57 minutes ago, Czoperrr said:

Jan Bednarek w Aston Villa już oficjalnie, będzie walczył o utrzymanie drużyny, która póki co radzi sobie bardzo słabo.

 

Ciekawe czy będzie grał w ogóle, wiadomo Villa bardzo słabo zaczęła zwłaszcza w obronie, ale nie to że Betoniarek nie miewa tragicznych okresów wylewowych. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z dziennikarzy będących w szatni Paryża sypią się ostatnio wieści o ogólnym rozczarowaniu, zdradzie, niespełnieniu planu itp. Całkiem możliwe jest odejście w styczniu albo latem Mbappego, trenera oraz dyrektora sportowego. Trener Galtier niby ma okazję życia trenować PSG, ale podobno też chciał inny plan, Mbappe na lewym skrzydle i bardziej typowa wspierająca "dziewiątka" typu Giroud na środek, a także inny profil środkowego obrońcy, taki doświadczony w grze trójką stoperów jak Skriniar. I też czuje się zdradzony o świcie i miałby odejść, jeśli odejdzie Mbappe i za nim Campos. Trochę zbyt bliskie źródła o tym mówią, żeby wątpić. Chociaż myślę, że jak przyjdzie do liczenia kasy, to będzie im trudno o tym odejściu zadecydować, administracyjnie to by była jakaś masakra w trakcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Amerykański dziennik "New York Times" dotarł do szczegółów umowy francuskiego napastnika z PSG. Na jej mocy zarabia aż 83 miliony euro za każdy z trzech sezonów jej obowiązywania. Co więcej, istnieje zapis, który gwarantuje mu kolejne 125 milionów euro w zamian za kolejne przedłużenie kontraktu.

Już widzę jak on pakuje walizki i rezygnuje z tej kasy. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Transfer Nkunku wydaje się przesądzony. Jednak dołączy on do Chelsea dopiero latem. 25-latek co roku należy do najlepiej ocenianych graczy Bundesligi, umie już wszystko - biec z piłką, strzelać, podawać, grał w życiu wiele na praktycznie każdej pozycji od środka pomocy przez obie flanki po atak. Ma za sobą wiele meczów i świetną grę w Lidze Mistrzów, ale oczywiście w Chelsea mało który zawodnik ofensywny wypala.

 

 

Azzedine Ounahi opuści Angers. Największa rewelacja Mundialu dostała, zdaniem prezesa klubu, masę nowych ofert w związku z występami w Katarze. Nie wierzę, że jakiś naprawdę topowy klub sięgnie po zawodnika, który jakoś strasznie się w Ligue 1 nie wyróżniał do tej pory, ale pewnie ktoś spróbuje, nie trzeba wiele by kogoś wyciągnąć z Angers, gdzie wypłata 100 tys. euro miesięcznie brutto jest uważana za ogromną. 

Niemniej prezes mówi, że nie chcą stracić zawodnika teraz, tylko latem. Prawdopodobne jest zaklepanie teraz i przejście za pół roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już to pisałem, ale sporo ludzi chyba znacząco przecenia jak w tym sezonie gra Cristiano Ronaldo. On gra dobrze na swój wiek, i w sumie tyle jest wartego uwagi w tej całej aferze. Jakby jakiś anonimowy Joao Apatao grał tak samo w tym momencie, to nikt by nawet nie zauważył. Ja jakbym miał za zadanie w pracy sprawić, by Sporting był lepszy, to bym nie zatrudnił Cristiano nawet za darmo. Masa dramy, wszystkie kamery wcelowane w niego, a piłkarsko nie jest lepszy od Pote i patrząc na wiek jakoś trudno uwierzyć, że nagle się stanie. A na pewno bym nie chciał zmieniać jedenastki żeby koleś grający słabiej od Pote na siłę w niej grał przednią rolę mdr.

 

Ot mit oparty na przeszłości, koleś olał Man United bo nie są w LM? Na Mundialu też prawie nic nie grał, bo Portugalia nie gra w LM więc olał? To raczej Man United olało jego.


To już nie jest nawet kwestia kasy, jak parę lat temu. Chociaż też chciałbym zobaczyć jak ktoś tutaj rezygnuje z pewnie 10x większych zarobków niż realnie dostanie w bardziej "klasowym" miejscu pracy.

 

A mówimy o kolesiu który na 100 procent miał taką rozmowę: "e Cristiano, weź wsadź sobie go do buzi i machaj głową, to super zabawa, damy ci za to 20 milionów", "eee.... a co powiecie na niewkładanie do ust, tylko lekkie dryganko w dłonie za 10 milionów...".

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ogqozo napisał:

[...]koleś olał Man United bo nie są w LM? Na Mundialu też prawie nic nie grał, bo Portugalia nie gra w LM więc olał? To raczej Man United olało jego.

 

Miałem na myśli tylko o to, że gdyby nie jego fochy, to by w tym United został, a to, jak by grał to już inna kwestia, chodziło mi o jego perspektywę, nie klubu.

Odnośnik do komentarza

Koleś nie łapał się do jedenastki w Man United i jeszcze robił wąty, więc się go pozbyli jeszcze w połowie listopada. Tak samo jak latem tak i teraz koleś szukał innego klubu i nikt się na taki genialny biznes nie pisał.

 

Taka to była "jego decyzja" jak moja decyzja żeby w świetle wygranej Messiego jednak nie kupić willi w Konstancinie i nie przejąć funkcji kierowniczej w Google, tylko jednak Biedronka i wynajem pokoju z 8 studentami.

Odnośnik do komentarza

Tylko luźno gdybam na forum o gierkach wideo i oficjalnie nic nie wiemy, ani ty, ani ja, nie jesteśmy Jorge Mendesem i Ronaldo. Ronaldo też nie chciał grać za pół-darmo w LM, może na upartego by się klub znalazł, gdyby tylko zszedł z wymaganiami finansowymi? W końcu wyjdzie. Nie wykluczam, że faktycznie NIKT go nie chciał, no i OK, niech będzie taka wersja obecnie.

Odnośnik do komentarza

Gościu ma 38 lat. Młodsi lecieli na dorobek do Chin czy USA. Już czytam pierdolenie o upadku Ronaldo xd xd chciałbym tajk upaść, po kapitalnej 20 letniej karierze w Europie i poważnej piłce z jednym słabszym sezonem. Już zapomnieli jak jechali po Messim, że do psg się sprzedał i nie było za darmo " więcej niż klub " hehe. No, ale wygrał MŚ w szejkolandii, więc teraz już nie ważne że psg i petrodolary, jedziesz Messi po lm xd xd psg rulez. 

Zresztą na pewno się Cristiano przejmie i na pewno od razu normalni kibice zapomną jakim był ( jest) wielkim piłkarzem xd xd 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Faktem jest, że Ronaldo stał się "niezatrudnialny". Nikt poważny nie weźmie sobie potencjalnego sabotażysty do zespołu i nie wywali takiej kasy jaką od sobie życzy. A szejki zobaczyły kolesia 1,87 m, z białymi zębami, którego oglądali do tej pory w TV i on jeszcze mówi, że będzie ich za kasę jaką oni wydają na żarcie dla wielbłądów. 

Odnośnik do komentarza

Przecież beka nie jest z powodu tego, że poszedł zarobić więcej w rok, niż my wszyscy  w tym temacie i nasze rodziny w 3 pokolenia do tyłu na przestrzeni 100 lat. Beka jest z tego powodu, że kreował się na niezniszczalną maszynę, najlepszego na świecie piłkarza w historii najlepszych piłkarzy na świecie,  ambitnego jak nikt inny, który chce śrubować rekordy strzeleckie w lidze mistrzów, który będzie w stanie grać po 40, bo ma ciało 22 latka. Ale przyszła dosyć szybko weryfikacja i to brutalna, więc w kontekście jego dotychczasowego bajdurzenia - tak, to jest bekowe.

Ronaldo w wieku 38 lat gra tak jak grali w tym wieku inni niegdyś wybitni napastnicy jak Luka Toni czy Del Piero, ale jest 5 razy bardziej toksyczny od nich.

  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
Cytat

Chcę z godnością zakończyć przygodę z piłką. Oczywiście to nie oznacza, że występy w Stanach Zjednoczonych, Katarze czy Dubaju są czymś złym, natomiast ja siebie tam nie widzę – oznajmił Ronaldo w listopadzie 2015 roku.

 

Cytat

Moje nazwisko jest najczęściej wyszukiwanym w internecie. Kiedy Xavi coś o mnie mówi, szuka poklasku. Wygrał wszystko, ale nie Złotą Piłkę. Ja mam trzy. On teraz gra w Katarze. W sumie to nawet nie wiem, czy on tam występuje.

 

Cytat

 

PM: Chcesz dalej grać w Lidze Mistrzów, poprawiać wszelkie rekordy. Gdyby tylko chodziło o pieniądze, już wylądowałbyś w Arabii Saudyjskiej. To nie jest coś, co cię motywuje. Chcesz pozostać na szczycie...

 

CR: Dokładnie. Myślałem, wciąż wierzę, że nadal mogę strzelać mnóstwo goli i pomagać, ponieważ nadal wierzę, że jestem dobry na tyle, aby pomóc drużynie narodowej, nawet Manchesterowi United.

 

No średnio to teraz brzmi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...