Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Jednak takie trio jak Modric-Casemiro-Kroos to nie wiem czy kiedyś było na tym poziomie. Ta sama linia pomocy przez 7 sezonów. Cztery wygrane finały Ligi Mistrzów z tą samą pomocą w każdym. Nie myślałem w sumie, że skończy je ten najmłodszy.

 

A pamiętam jak fani Realu i nie tylko ze mnie ryli jak pisałem że Casemiro gra świetnie w Porto, że jakim ja muszę być cepem żeby myśleć że taki koleś jest gdziekolwiek blisko grania w Realu hehe, chyba Saragossa hehe. Koleś był opoką Realu niemal od pierwszego meczu jak przyszedł.

 

No ale i tak zadziwia mnie ten ruch ze strony Man United. Ponad 60 mln euro opłaty za 30-latka lol. Do tego pensja, która, jak podkreślaja media hiszpańskie, nie będzie dwa razy wyższa niż w Realu (tylko prawie dwa razy wyższa). Ponad 11 mln euro NA RĘKĘ.

 

I co, teraz Man United będzie wreszcie miało lepszych piłkarzy niż Brentford?

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Czyli ManU dalej zamierza się kopać po czołach z wypalonymi grajkami na wysokich pensjach. Nie mówię, że to zły transfer, bo na na papierze wygląda bardzo dobrze, ale jakoś nie wierzę, że Casemiro poczuł głód zdobywania kolejnych trofeów (mocno umownie powiedziane) i chce rozpocząć nowy rozdział w Manchesterze. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaką silną motywację do odbudowywania tego klubu może mieć piłkarz z czterema pucharami LM. Nie twierdzę, że nie będzie miał dobrych meczów, tylko no kurde, on nie będzie na pełnej piździe kopać się z koniem w imię samorealizacji w tym klubie. Czy 30-letni piłkarz naprawdę wierzy w mistrzostwo kraju, gdzie - pomijając w tym wszystkim konieczność zdobywania punktów United - totalnie musiałaby się wysypać aż dwie JEDNOCZEŚNIE drużyny w postaci Liverpoolu i City? Do tego gorsza od nich musiałaby być Chelsea, a z tych dwóch drużyn Chelsea wydaje się mieć stabilniejszą przyszłość przez następne 3-4 lata. No i Arsenal, który w zasadzie już teraz robi to, co United by chciało. Przyszedł sobie sprawdzić co to jest ta Premier League, doświadczyć czegoś innego, pokopać za dobry hajs... Bo w trofea pewnie sam nie wierzy, ewentualnie jakieś TOP4, albo przy bardzo dobrych wiatrach puchar ligi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chłopak ma 30 lat, czas myśleć o przyszłości. Za 4 lata, to będzie podstarzały grajek a kasy zrobi jak przez 8 lat w Realu. Medale i tytuły mu ze ściany nie znikną, hajs się zgadza, alleluja i do przodu. No chyba, że "złapie kontuzję" jak Bale przez ostatnie lata w RM :kaz:

 

No i Lewy będzie miał lżej w El Classico...

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Wesley Fofana nie gra, bo "nie ma do tego głowy". Zawodnik bardziej podobno myśli o transferze do Chelsea. Fofana chętny, tylko Leicester wolałby dostać ogromną ofertę za topowego obrońcę, a Chelsea nie chce się kosztować (moja ulubiona plotka z tysiąca doniesień o stoperach w Chelsea to oczywiście: że chcą Harry'ego Maguire'a). Tielemans też nie gra, w sumie nie wiadomo, może też chce gdzieś pójść.

 

Antony zaś opuszcza treningi w Ajaksie, bo nieskupiony od kiedy ofertę daje mu Manchester United. Tutaj również nie zgadza się kwota, ale znając Man United, pewnie dadzą Ajaxowi jakieś miliardy ostatecznie.

Odnośnik do komentarza

No ale innej opcji za bardzo nie ma. Rashford myślami dawno poza grą, Martial poza przebłyskami przedsezonowymi szybko wypadnie z gry, Greenwood zniszczył sobie karierę, a Sancho to niewypał (3 gole u 4 trenerów, beka wnusiu). No jeszcze nie wiadomo co z Ronaldo.  Czy ktoś się skusi? Pewnie agent i Cristiano mocno byli zaskoczeni, że odmówił im przede wszystkim Bayern. Na papierze idealne zastępstwo Lewego, plus dopisanie sobie łatwych kolejnych trofeów w Bundeslidze.  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze uważałem że zdrowy Milik to top we Włoszech, jak również myślę że nieźle wszedł do Marsylii. Ale kurde, po tak słabym sezonie jak ostatni przejść do Juventusu to jednak marzenie. 

 

 

Di Maria to kolejny gracz, który przychodzi z poważnego futbolu do Serie A i odstaje poziomem, więc nawet jako drugi napastnik być może Milik będzie musiał walczyć o występy. Jednak Di Maria i Vlahović to trochę poważniejsza konkurencja niż Luis "Benzema drugiej ligi hiszpańskiej" Suarez.

Vlahović IMO nadal bardzo w kratkę, ale jednak to gwiazda. A Di Maria w debiucie wyglądał dużo lepiej niż reszta Juve, grając niby oficjalnie jako drugi napastnik w 4-4-2.

Odnośnik do komentarza

Alexander Isak oficjalnie w Newcastle. Kurde, minęły trzy lata od kiedy koleś odchodził z Dortmundu jako jednak rozczarowanie ogromnego hajpu, a przecież nadal ma tylko 22 lata i jeszcze sporo musi się nauczyć, żeby dobrze grać w piłkę. 70 milionów euro dla Realu Sociedad to raczej dobry deal dla Basków. 

 

Mimo wszystko przejęcie Newcastle przez szejków nie idzie na razie tak, jak niektórzy mówili, jeśli największe gwiazdy jakie ściągnęli to Isak i Botman.

 

 

Wesley Fofana raczej już przejdzie do Chelsea, opłata podobna, takoż jak za Maguire'a. 

Odnośnik do komentarza

Andrea Belotti w końcu raczej dziś trafi do Romy. 5 lat po tym, jak koleś wymiatał w Serie A i był jednym z najbardziej pożądanych napastników. Od tego czasu bycie królem Torino jakby za bardzo mu przypasowało. Kibice go wielbili bo się starał, ale piłkarsko wiele się nie nauczył. Samo Torino za wiele też nie osiągnęło. Może w nowym klubie się odrodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...