Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że ta animacja fajna i uderza w uczucia, ładne pożegnanie ze strony Niemców, ostatecznie zrobili to z klasą i nazwali go legendą.

 

W każdym razie mam wrażenie, że profile społecznościowe Barcelony prowadzone są przez 12 latków, ja wiem, że oni mają ponad miliard Euro zadłużenia, ale czemu akurat oszczędzają na digital marketingu? Pełna amatorka i aż trudno uwierzyć, że taka marka wrzuca taki content :blink:

Odnośnik do komentarza
19 hours ago, Bartg said:

Borussia miała powalczyć, ale wczoraj okazalo sie, ze Haller ma raka jadra najprawdopodobniej :frog:

Kolejny niewypał transferowy. Wiem, że to nie jego wina, ale przed transferem powinni zrobić poważniejsze badania, a tak chłop pewnie do następnego roku nie pojawi się na boisku 

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Zajcik said:

Trzeba przyznać, że ta animacja fajna i uderza w uczucia, ładne pożegnanie ze strony Niemców, ostatecznie zrobili to z klasą i nazwali go legendą.

 

W każdym razie mam wrażenie, że profile społecznościowe Barcelony prowadzone są przez 12 latków, ja wiem, że oni mają ponad miliard Euro zadłużenia, ale czemu akurat oszczędzają na digital marketingu? Pełna amatorka i aż trudno uwierzyć, że taka marka wrzuca taki content :blink:

 

Heheh też zerknąłem dzisiaj po kilku takich postach na socialach i dramat jakiś, jedna babka we wszystkim filmach, wyglądają jak kręcone telefonem i to z ręki, no to już Radomiak ma lepszy content.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, LeifErikson napisał:

 Piękne. Ale  ta laurka jest od Bundesligii. Obrażone fujary z Monachium wrzuciły tylko jedno zdjęcie z podpisem "dzięki za wszystko Lewy" . Trochę mało. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tymczasem Piopiopiopio zalicza kolejny zjazd przed powrotem do ekstraklapy. Po tym jak Viola stwierdziła, że nie będzie za niego płacić, a w Berlinie nadal zastanawiają się gdzie jest paragon, tym razem wyląduje w Salernitanie. W zeszłym roku jakimś cudem się wybronili przed spadkiem, ale nic 2 razy się nie zdarza i ich miejsce jest w serie B. Piątek zawsze może powiedzieć, że od dziecka marzył o o zagraniu w jednej drużynie z czterdziestoletnim Riberym :kekw:

Odnośnik do komentarza

Jules Kounde oficjalnie w Barcelonie. No cóż - to jeden z najlepszych obrońców ostatnich lat, a ma dopiero 23 lata, chyba po prostu numer 1 najbardziej pożądanych. Jeśli Barcelona będzie w stanie zarejestrować nowych graczy, to ma naprawdę interesującą pakę. Nawet jeśli Kounde skończy na prawej obronie, bo serio nie mam nadal pojęcia jaki oni mają plan na boki.

 

 

Ogólnie w tym okienku to chyba więcej stoperów zmienia kluby niż ktokolwiek inny. Kounde, de Ligt, Bremer, Diego Carlos, Christensen, Rudiger, Koulibaly, Sule, Schlotterbeck, Lisandro Martinez itd. Nie wiem, czy wielkie kluby chcą wszystkie grać trójką stoperów czy po co im tyle.

Odnośnik do komentarza

Bale od dawna podbija serca w Los Angeles swoim hiszpańskim.

 

Isco podobno tylko wkurviał sztab w Realu, a żąda masy kasy, kiepskie połączenie gdy się szuka nowego klubu bez grania w piłkę. Albo obniży wymagania mocno i pójdzie np. do Sevilli albo Betisu, albo skończy karierę (ale patrząc na to, że trenuje sam, to chyba jednak zamierza grać).

 

Marcelo o dziwo ma parę ofert z Europy z klubów z Francji, Włoch, raczej pozostanie w Europie, a może nawet w europejskich pucharach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...