Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Moldar napisał:

A ja coś czuję, że z czasem pożałują tego transferu.

Widzialbym go w kazdej innej ale nie w hiszpanskiej. Jeszcze nie idzie tam jako mlody talent ale zawodnik przed emerytura. Do tego z duzymi sukcesami i reputacja gwiazdy, wiec bedzie mocno na swieczniku. Barca tez bedzie musiala sie dostosowac do jego gry, bo to nie jest Messi, ze przeholuje pilke z polowy boiska i strzeli gola. Beda musieli mu kelnerowac i nie wiadomo czy publice sie to bedzie podobac.

 

Poki co to transfer bardziej na korzysc Barcy. Jest znane nazwisko, jest szum, bedzie zainteresowanie kibicow. Dla Robercika z kolei chyba to juz tylko wpis w wikipedii, oby okraszony jakims tytulem a nie trzema zdaniami.

A, no i teraz oczywiscie w polsce zyskuje ten, ktory transmituje lige hiszpanska bo kielbasiane ryje sezonowcy przeniosa sie z bundesligi :yao:

Odnośnik do komentarza

Jeśli tylko Robercik się nie rozleci fizycznie, to znowu konkurs na najlepszego gracza ofensywnego rozegra się w Hiszpanii. No chyba, że Benzema obniży loty. W Barcelonie od odejścia Messiego nie było zawodnika, który przebiegnie pół boiska - to się nie zmieniło. Będzie za to egzekutor ze światowego topu. Ciekawe co zrobią Depayem, ŚPO za Robertem? Dwóch napastników chyba nie wchodzi w grę. 

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Hubert249 said:

A gdzie miał iść jeśli nie do Barcelony z milionami fanów a całym świcie? Lewych od zawsze chciał grać w LaLiga i właśnie spełniło się jego marzenie. 

 

Do Realu albo Manchesteru City? Lewandowski zasluguje zeby grac u mistrzow, moze Liverpool bylby nawet lepszy albo Juventus

Odnośnik do komentarza

Aubameyang po paru niezłych meczach grał tak, że nie sądzę żeby Barcelona jakoś go rozważała przy planowaniu jedenastki mdr. Lewandowski może po prostu go zastąpić i głównie tyle, Depay za Xaviego rzadko grał na "dziewiątce". Z drugiej strony na Depaya mogą nawet być chętni, w przeciwieństwie do całej reszty barcelońskiej ferajny.

 

Naściągali masę piłkarzy na podobne pozycje za dużą kasę na długich kontraktach, no ale FC Barcelona chyba już taka będzie dopóki faktycznie nie zbankrutuje, bo chęci zmiany nie widać. Ci to lubią płacić (zaraz ktoś wyskoczy że nie wiem co piszę, bo prowizja Lewandowskiego to tylko 3,8 mln, no może, dla mnie działania Barcy są śmieszne). 

 

 

Jeszcze zamierzają stoczyć kolejną walkę z Chelsea, o Julesa Koundego. Zastanawiam się, czy plan wtedy nie byłby taki, żeby Kounde grał na prawej obronie. Co wydaje się marnotrawstwem, ale szczerze to od lat nie wiem co Barca chce robić z tą pozycją, szczerze to mi tam się podobał Dani Alves bardziej niż ktokolwiek. Z drugiej strony, Pique też pewnie planuje emeryturę, więc może ten Kounde to doskonały pomysł. 

Klub naciska oczywiście na Umtitiego i Minguezę, by tak jak Lenglet odeszli byle gdzie.

Zarąbiste są te kluby... głównie dwa, PSG i Barca, ściągają tych piłkarzy a potem naciskają na 10 czy 15 zawodników, żeby odeszli bo ich kontrakt boli xD.

Odnośnik do komentarza

Aubameyang trochę nastrzelal i fajnie biegał w pressingu, ale żeby coś się utrzymać przy piłce, zagrać jakaś klepkę czy ograć kogoś 1 na 1 to tak nie za bardzo - no jest mocno ograniczony, co tu dużo mówić. Wielokrotnie też kompletnie znikał i dlatego tak często Xavi go zmieniał w 60 minucie. 

 

Depay to szczerze mówiąc od poczatku, już za Koemana, tak średnio mi się podobał, a po przyjściu Xaviego zszedł tam gdzieś na drugi plan (no miał też kontuzje) i już wtedy wyglądał trochę jakby wiedział, że jego kariera w Barcelonie to za długo nie potrwa. Po tych ostatnich transferach to tym bardziej ciężko sobie wyobrazić, by było dla niego miejsce, a Auba to jednak byłby przyzwoity zmiennik Lewego. 

 

A z tym Kounde to może Xavi chce częściej po prostu grać trójka obrońców. 

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze jednak nie real skoro im z mbappe nie wypalilo. Choc moze po sezonie zycia Benzemy nie mieli cisnienia na ŚN

 

Lewy strzelal wszystkim i wszedzie, jest w sumie napastnikiem kompletnym. Strzal, technika, gra glowa, sila. Wszystko jest. Nie ma klubu w ktorym by sie nie odnalazl. Strzelal nawet majac towarzystwo partaczy z repry takze tego. 

 

I nie mowie tego jako jakis jego psychofan bo jeszcze z 5 lat temu uwazalem go za doloznoge i lekkie drewnienko ale ostatnie sezony to jest poezja w jego wykonaniu. 

 

A ze wybral hiszpanie? Co tu sie dziwic, kariera sie konczy a hiszpania to raj jesli chodzi o pogode i mieszkanie tam :)

Wiadomo na ile czasu kontrakt?

Odnośnik do komentarza

tutaj macie dlaczego Barcelona bo na Real nie miał już szans

 

 

Ja sam osobiście chciałbym go w Liverpoolu u Kloppa :shieeet:

 

tu chodzi o to żeby skończyć z łatką grania w lidze farmerów, a za taka uważa się od dekady nudna bundesligę

 

W chuju mam barcelone i real i nie stanę sie nagle fanem ligi hiszpańskiej, w bundeslidze od gnoja kibic BVB po meczach z Widzewem :shieeet: na osiedlowych boiskach grając z kumplami zawsze na zmianę koszuleczki Widzewa z Citko, BVB z Rickenem i Juve z Del Pierro, podjebki Liverpoolu nie szło dostać na mojej wsi czy to w sportowym czy na targowisku :yano:

Odnośnik do komentarza

Nagle wszyscy ekspercko tłumaczą co tam siedzie w głowie Lewandowskiego bo po prostu tak myślą, dzięki za info z pierwszej ręki mdr.

 

 

Lewandowski miał nieraz oferty z Realu, nie poszedł bo jednak Benzema - no i tak zabawnie wyszło, że po niemal 10 latach, teraz można powiedzieć, że dwaj najlepsi piłkarze na całym świecie to Lewandowski i Benzema. Więc chyba dobrze wybrał, żeby nie walczyć o dosłownie najmocniejszą pozycję na świecie. W Barcelonie ładny kontrakt na 4 lata (co jest jednak szalone jak na to że koleś ma 34 lata), świetne miasto, on od dawna ma willę na Majorce i sobie pływa tam łódką.

 

Barcelona miała żenującą pierwszą połowę sezonu, ale w drugiej połowie miała 13-3-3, i zdobyła tylko jeden punkt mniej niż Real Madryt. Teraz rzucają forsą na kolejną masę gwiazd, tak jak w okienku zimowym. Wcale nie musi być tak, że Madryt będzie dominował przez następne lata, jak niektórzy wieszczyli. Tak czy siak, jakieś wyzwanie, ale też w razie dobrej gry, cały świat będzie doskonale o tej dobrzej grze wiedział. Bardzo normalny klub żeby do niego dołączyć, masa świetnych piłkarzy tak zrobiła.

 

Barcelona zaoferowała mu wspaniały kontrakt, ale też można powiedzieć, że uzasadniony, kurde, Lewandowski to nie jakiś Dembele. Koleś w ostatnich kilku latach grał fantastycznie i bardzo regularnie, i na razie okazuje niewiele oznak starzenia się. Pewnie nie pozostanie na tym poziomie przez wiele lat, ale na razie na nim jest. 

 

 

Bayern tymczasem ma podobno zamiar zastąpić Lewandowskiego... Matthijsem de Ligtem. Wiadomo, że de Ligt to ogromny wydatek na transfer i ogromne zarobki. 

Odnośnik do komentarza

Ale co niby, że nie poszedł do Realu? To było opowiadane przez jego agentów i parę innych osób ze świata tych klubów związanych z nim bezpośrednio, no jest to jednak po prostu fakt z życia w porównaniu do tego, że nam wyjawi wszystkie motywy Lewandowskiego profesor historii UW, pełniący w Anglii rolę eksperta od polskiej piłki bo po prostu... mieszka w Polsce.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Sven Froost napisał:

 

Do Realu albo Manchesteru City? Lewandowski zasluguje zeby grac u mistrzow, moze Liverpool bylby nawet lepszy albo Juventus

Real ma Benzeme ze Złotą Piłką. W ogóle to gadanie o Premier League jest trochę śmieszne, bo Lewy musiałby by być nie spełnia rozumu, żeby pakować się do tego kotła. 

Raz, że każda drużyna gra z milion meczy w sezonie - liga,  FA Cup, Carabao, Champions League. Dwa premier league to wysoki pressing i zapieprzanie po boisku na pełnej przez równiutkie 90 minut i tak w każdym meczu, nie ważne czy grasz z Tottenhem czy dołem tabeli w postaci Leeds czy West Brom. 

Trzy przeprowadzka na północ Anglii gdzie przez większość lata masz 19 stopni vs piękna Barcelona i rzut kamieniem do swojej willi na Majorce. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ludwes napisał:

ogqozo niby taki obeznany, a nie wie, że w premier league nie ma już słabych drużyn, mdr

 

Tak serio to ciekawi mnie, ile goli nawali Haaland w Potężnej Anglii. Taki Cristiano grał w tym sezonie relatywnie średnio, a i tak nawalił 18 goli, nie wiem czy to bardziej świadczy o potędze czy niepotędze Anglii.

 

Ale w tej lidze dominują srogo dwie ekipy, dominują jak nikt nigdy, a obie z nich dawno nie miały takiego kolesia czysto do strzelania goli. Ogólnie w historii rzadko był TAKI koleś od strzelania goli jak Haaland. W strzelaniu goli to on jest niesamowity. W swoich czołowych momentach, Aguero i Luis Suarez byli genialni, ale w samym strzelaniu goli nawet oni nie byli tak absurdalnie bezczelni, jak Haaland. No ale w potężnej Anglii nie ma chłopców do bicia, Man City dobrze o tym wie, bo tylko połowę meczów wygrywa 4-5 golami, a drugą połowę bywa ciężej. Więc ciekaw jestem bardzo, co ten Haaland pokaże.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...