Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Szacun dla Ronaldo, że w takim wieku nadal strzela i to strzela sporo, ale jak dla mnie to on się okrutnie postarzał.

 

Nadal jest dobry, ale to wystarczy spojrzeć na jego mecz raz czy dwa, by zorientować się, że jemu to kolana wysiadły już dawno temu. Całe dzieciństwo człowiek życzył mu jak najgorzej (no powiedzmy, bo też bez przesady), zamiast doceniać jego klasę, ale jak teraz na niego patrzę, to momentami mi się przykro robi, szczególnie mając w pamięci jego szczyt formy. Jakiś taki słaby się teraz wydaje, fizycznie w sensie. Przeciwnicy go przepychają, ma kłopot, żeby się zastawić i utrzymać na nogach, o bardzo dużej stracie szybkości i braku pracy w pressingu nie wspominając. 

 

No jak mówię, z wiekiem człowiek nauczył się doceniać go bardziej, bo gość był pierdolonym potworem, ale myślę, że to nie przypadek, że gościa nie chce teraz nawet Spartak Moskwa. 

 

 

Oczywiście żartuję z tym ostatnim, ale no, Cristiano stracił bardzo dużo w ostatnich latach :( Wieku nie oszukasz niestety. 

Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Kalel said:

 

 

ten wielki Ronaldo co go każdy klub chce

 

Co się dziwić jak chłop zarabia 385 tysięcy funtów tygodniowo i raczej nie wygląda na kogoś, kto pójdzie grać za potężną obniżkę. Plus od razu musisz mu dać pierwszy skład i najlepiej karne, żeby nie było kwasów jak w United z Bruno Fernandesem. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, pattro said:

Teraz Bayern i Bundesliga to już trzeci świat dla naszych „mediów”. Teraz to już Barcelona jest najlepsza na świecie, a jeszcze kilka tygodni temu fapfap do Bayernu. Uwielbiam nasze media i „redaktorów sportowych”. :ohboy:

 

Wiadomo, że kibicuje Barcelonie od soboty, a już mnie ten Benzema wkurwia. Na KS to już w ogóle odlot

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „Chalito #LIVIDRESCHIRI TU ZAMIESZKA 40 LEWANDOWSKI? CASTELLDEFELS premiera BARCELONA”

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, pattro napisał:

Teraz Bayern i Bundesliga to już trzeci świat dla naszych „mediów”. Teraz to już Barcelona jest najlepsza na świecie, a jeszcze kilka tygodni temu fapfap do Bayernu. Uwielbiam nasze media i „redaktorów sportowych”. :ohboy:

 

Ale co w tym takiego nie tak, piłkarze i kluby są jak gierki i komsole, a tak zwana wierność barwom jest w obydwu przypadkach niedorzeczna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Według prezesa Barcelona, Robert wybrał ich, mimo że Chelsea i PSG oferowały mu więcej kasy. Dość rzadko prezesi są aż tak otwarci... 

 

 

Matthijs de Ligt już raczej dogadany. Dziwne losy tego piłkarza jak dla mnie, talent na pewno ma, ale kilku innych obrońców też ma talent i nie zarabiają nawet ćwierci tego, co de Ligt. Mam wrażenie, że to wszystko za sprawą kilku meczów Ajaxu w LM, bo bez nich byłby też dobry, ale czy bez nich biłby kolejne rekordy? Bayern kontynuuje swoje dziwne rekordy transferowe, bo chyba nikt by parę lat temu nie uwierzył, że ich największe najdroższe transfery to będą Lucas Hernandez i de Ligt. Czy akurat ten piłkarz wiele zmieni w sytuacji Bayernu? Zastanawiam się.

 

A w Juve pewnie jakoś bardzo płakać nie będą, choć brakuje im teraz stoperów. Pierwszy w kolejce jest Bremer - który osiągnął rewelacyjny poziom w tym sezonie i był gromadnie nazwany najlepszym obrońcą w Serie A. Teoretycznie, każdy chciałby go więc mieć. Niemniej, Bremer nie ma włoskiego obywatelstwa. Z tego powodu i Juve, i Inter muszą trochę pokombinować. Nie wiadomo, jak to z nim będzie na pewno. W razie porachy, być może Juve postara się o Pau Torresa, który na ten moment raczej nie jest gorszy niż de Ligt. Z tańszych opcji mówi się o Milenkoviciu z Fiorentiny. Większość fanów we Włoszech uważa, że Bremer jest lepszy od de Ligta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...