Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, ale na razie żeby sobie nim jeździć jak człowiek z ulubionym Waze na dużym ekranie, musiałbym zmienić telefon na markę z jabłuszkiem. No nic, zobaczymy czy coś zmienią do premiery potencjalnie interesującej nowej jedynki.

 

I to nie jest pierdoła wcale. Potem ludzie dostają nowe auta, podwójne ekrany, cuda na kiju i dalej jeżdżą z telefonem przyczepionym do nawiewu.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Mustang napisał:

Bo wolałbym coś bardziej dyskretnego, bardziej komfortowego i przy takiej mocy, to już z napędem na obie osie. Generalnie lubię, kiedy sportowe wersje są w miarę dyskretne, oraz kiedy dobrze się sprawdzają także przy spokojnej jeździe. Kwestia gustu.

Myślałem, że chodzi CI o klase samochodów(kompakt). Zgadzam się z Tobą całkowicie. Co z tego, że 300 koni pod maską jak będzie morko albo nawet na skręconych kołach będziesz chciał się dołączyć do ruchu. Tak na prawdę AWD to w sumie Golf R i AMG A klasa ewentualnie Impreza

 

Mi to i tak najbardziej się marzy V8. Oby cała ta ekologia nie zabiła je do końca zanim się dorobie haha

Odnośnik do komentarza

V8 są fajne - mają wyjątkowy dźwięk i reakcję na gaz. Jestem szczęśliwy, że miałem okazję pojeździć sporo Suburbanem z V8 w trakcie poprzednich wakacji. Natomiast no cóż - te wielkie silniki broniły się konkretnymi argumentami dawniej, kiedy stanowiły w zasadzie jedyny sposób na uzyskanie mocy czy relacji mocy do masy na poziomie normalnym dla współczesnych aut średniej klasy i zapewniającym jakiś poziom bezpieczeństwa i komfortu. Dzisiaj trudno już je wybronić, bo większość ich zalet wiąże się już tylko z dźwiękiem i potencjałem na rozwijanie ogromnej mocy, więc stosowanie ich w czymś innym niż auta sportowe właściwie nie ma sensu z praktycznego punktu widzenia. Tak jak ten Suburban - sprawdził się świetnie do wożenia 5 osób i masy bagaży, ale koniec końców jakiś Multivan z dieslem albo nawet benzyną 2.0 tsi zrobiłby to samo i przy okazji spalił sporo mniej (minus frajda ze startów spod świateł i ryk przy wciśnięciu gazu, ale to są "tylko" argumenty przyjemności z jazdy).

Odnośnik do komentarza

Dla tylko dlatego liczy się V8. Dzwięk. Po prostu mógłbym tego słuchać w kółko. Moim marzeniem to stary muscle car, ale tutaj budżet nie ten. Martwię się tylko, że za 5 - 10 ich nie będzie w ogóle. Już teraz Mustag wychodzi z 2.3 Turbo z Focusa, a zaraz wychodzi w pełni elektryczny...

 

A gdzie byłes na wakacjach w USA? Z moim dziewczyną planujemy w przyszłości zrobić wycieczke z Wschodniego wybrzeża na Zachodnie właśnie amerykańskim V8 :D.

Odnośnik do komentarza

Od czasu sprzedaży konsoli, bo bieda mocno, niesamowicie tęsknie za jakimkolwiek graniem. Marzy mi się, aby znaleźć Vitę w stanie: igła i zrobić sobie małą kolekcję perełek oraz pokończyć te wszystkie indyki, których nakupowałem w cross-buyu na PS3 i PS4 i w spokoju dotrwać do nowej generacji.

 

 Życie bez porządnego sprzętu do grania czyni życie gracza szarym. :(

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szejdj napisał:

jak w listopadzie napisałem, że dużo na ulicach jeździ tych mustangów to usłyszalem że pier,dole głupoty i powinienem iść sobie zwalić konia

Sporo tego przypłyneło na statkach z usa i można to łyknąć za cenę focusa. To że to jest model w wersji V6 i jedzie gorzej niż 2.3 to inna sprawa. 

Odnośnik do komentarza

 no wiem, już to pisałeś w listopadzie w odpowiedzi na to jak ja napisałem, że można kupić mustanga w cenie skody:

W dniu 21.11.2019 o 21:11, mozi napisał:

Od razu napisz że Cie dupka piecze że jesteś osranym biedakiem i Cie nie stać a nie srasz żarem. "Mustanga za dużo na ulichac" no (pipi)a na pewno XD zesrałbyś się jakbyś takiego miał i dobrze o tym wiesz. Idź lepiej na irca czy do walenia konia tym co się zawilneli bo się tego czytać nie da. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...