Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci polecam przynajmniej spróbować podejść do platyny. Doceniłem w pełni DS dopiero po splatynowaniu, kiedy poznałem wszystkie questy, sekrety, npc, w tym black phantomy itp. Jest sporo tego wszystkiego ukrytego. Dla mnie to jedna z najprzyjemniejszych platyn, mimo, że czasochłonna. Ostatnio mam chrapkę na kupno wersji EU i zrobienie platyny ponownie, ale to trochę chore :scratch_one-s_head: . Poczekam, może mi przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Nic nie trzeba offline. Mozna online i nigdy problemu nie bylo. 

 

Bullshit. Swojego czasu po zalogowaniu do serwerów tendencje miejscówek resetowały się (nie wspominając o durnych pseudo-eventach Atlusa, które tez nieźle potrafiły namieszać).

 

Podsumowując - mate5 ma racje, Dusia (Jerome) blefuje.

 

up: nie pier*ol tylko wal platynę - każdy prawdziwy fan Demon's Souls winien mieć wszystkie 3 zestawy na koncie :sir:

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

O tendencje świata się nie martwię. Tak jak pisał mate5, pobawie się offline. Bardziej mnie martwi biała dla bohatera żeby zdobyć ten pierścionek od Monumental. Ale do tego jeśli dobrze wyczytałem potrzeba załatwić fantomy, tak?

No i zgadzam się ze platyna to tu raczej obowiązek. Samo przejście gry jakoś mnie nie usatysfakcjonowało.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

Ja zaraz odpalam Demon's Souls  :cool:  :lapka:

 

Jakbyś chciał kiedyś pograć coopa to ja się pisze.    :cool:   :lapka:

 

 

Nokurwa pewnie.

 

No i co, wskoczyłem do gry i po 100 godzinach z Bloodborne czuję się tutaj jak ryba w wodzie.

Wspaniały klimat a i grafika wcale tak bardzo nie trąci, myślałem że będzie gorzej.

Póki co latam barbarzyńcą w samych gaciach i z ogromną maczugą :pawel:

 

Te 5 lat temu to musiałem mieć rekordowo małe pokłady cierpliwości skoro uważałem to za dość trudną grę i rzuciłem w kąt po 3 godzinach, Masorz dałnie.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj rozpocząłem przygodę z demon's souls i już dawno żadna gra mnie nie wciągnęła jak ten tytuł. Jak do tej pory pokonałem drugiego boss'a (tower knight) i zaczyna doskwierać mi pancerz mojej postaci. Gdzie mam się udać, żeby kupić/znależć lżejsze łachy dla swojego knighta? Zamiast roll'a postać robi szczupaka na ziemię xd Warto ulepszać bronie czy lepiej dokładać do statsów?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rozpocząłem przygodę z demon's souls i już dawno żadna gra mnie nie wciągnęła jak ten tytuł. Jak do tej pory pokonałem drugiego boss'a (tower knight) i zaczyna doskwierać mi pancerz mojej postaci. Gdzie mam się udać, żeby kupić/znależć lżejsze łachy dla swojego knighta? Zamiast roll'a postać robi szczupaka na ziemię xd Warto ulepszać bronie czy lepiej dokładać do statsów?

W 3-1(Tower of latria) można znaleźć lżejsze ciuchy. 

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Pierwsze przejście bez dbania o trofea zakończone. Nie było tak trudno jak to jest trąbione wszędzie. Gra jest według mnie kiepsko zbalansowana. O ile pierwsze światy mogą być wyzwaniem, to po zdobyciu itemów, następne są banalne. Wrogowie w światach 4 i 5 padają po ciosie lub dwóch, bossowie też chłoną obrażenia jak gąbka. Żałuję bardzo, bo nawet nie chciało mi się bawić w parry & riposte kiedy niszczyłem wrogów w ekspresowym tempie, a miałem nadzieję, że to będzie nowa onimusha (tam grałem głownie na isseny). Z tego co się orientuję to w dark souls nie ma nexus'a i jest jeden duży świat? Może dzięki temu balans będzie lepszy. Ogólnie gra bardzo mi się podobała, przypomina mi serię Gothic, w której każdą z części przeszedłem po 10 razy :) Teraz robię nową postać i czas na platynkę w jednym przejściu.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...