Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

z japonskiej strony ps'a "Enable password change "PlayStation 3" System Software Update ver.3.61 (soon)"(google translate) nigdzie tam nie ma napisane wzmianki o 6 maja. byc moze ktos dopiero teraz wiki updatowal.

 

update

napewno "This page was last modified on 6 May 2011 at 06:32."

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Czy tylko u mnie po wrzuceniu 3.60 pojawia się błąd z klawiaturką ekranową? Dokładnie rzecz biorąc, chodzi mi o to, że klawiaturka się nie pojawia (żaden klawisz poza przyciskiem PS nie działa) Wciśniecie PS Button powoduje wyświetlenie znaku zakazu w prawym górnym rogu. Ogółem nie pozostaje nic innego jak wyłączenie konsoli guziczkiem (3 piknięcia).

Co prawda kilka razy zdarzyło się to na starym sofcie i na rożnych konsolach (fat/slim), ale wraz z 3.60 dzieje się to nagminnie.

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie miałem problemu z nie pojawieniem sie klawiery. Po wyjściu z przegadarki też zdażyło sie kilka zwiech (na różnych softach), ale tylko wtedy gdy strona się nie załadowała do końca.

 

Wlaczyli neta w Pleju!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PS. Jednak nie, to tylko jakas aktualizacja 3.61, neta jeszcze nie ma <_<

Skoro pojawił się FW3.61 to jestesmy coraz bliżej włącznia PSN 2.0 :) Co jak co, ale to właśnie nowy update miał się pojawić jako pierwszy. Może potwierdzą się moje przypuszczenia i w tym tygodniu wszystko ruszy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu aktualizować fw dopóki nie ma z tego żadnych korzyści... Tym bardziej, że znowu słychać o problemach z wykrywaniem HDD. Niewykluczone, że niedługo wyjdzie patch, a zaraz po nim cała paczka. :P

 

Nie wiem jak u Was transfer, ale z http nie idzie się w ogóle dostać.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

O jest nowy FW 3.65 - nieobowiązkowy:

 

Firmware v3.65 reportedly addresses a few stability issues pertaining to specific titles, and fiddles with the save data utility for PS Minis.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam kiedy dodadzą sortowanie alfabetyczne gier. Save'y można, z trofeami też jakoś sobie poradzili sczytując tytuły z SFO... A oni mi dodają zmianę nazwy kategorii minis i możliwość wrzucania save'ów z PSP na PS3. Świetnie... Nie wiem jaki sens jest wrzucać save'y na zamknięty system, gdzie po jego śmierci nie ma możliwości odzyskania tych danych. Brawo Sony! Czekamy na kolejne 'ficzery'. Chyba sam Steave Jobs udzielał Wam rad.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...