Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WTF Czy to tylko ja czy nie mozna juz puszczac muzyki i buszowac nawet po XMB !?

 

Co to za (pipi) !?

na innych forach spotkałem się z twoim przypadkiem- muzyka się wyłącza od razu przy wyjściu do XMB(nawet na ps blog o tym w komentach piszą).Mi na szczęście wszystko działa po staremu tzn można słuchać muzyki i oglądać foty,chodzić po necie itp ale dalej jak wejdziemy do store,porównany trofea albo do ustawień to muza się wyłącza...

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko. Coś się zmieniło jeśli chodzi o naliczanie trofeów? Nagle wskaźniki procentowe przy grach mi niezwykle wrosły :D

 

I chyba troszkę powiększyli czcionkę gdyż teraz wygląda na baardzo dużą...

Fak.. chyba rzeczywiscie zmili wartosci trofeow. Wyglada na to, ze zmniejszyli wartosc platyn na korzysc nizszych trofeow.. Tez mi sie wydaje, ze w grach, gdzie nie mam platyny, lub w grach gdzie platyne mam, ale sa dodatki (ktore teraz daja wiecej i ktorych nie mam) zminily sie %

Nie mam 100% pewnosci.. Musialoby sprawdzic wiecej osob.

Odnośnik do komentarza
- miał być nowy podział trofeów by gracze widzieli te z podstawy i dlc-oczywiście dupa zbita i wszystko po staremu

 

Update 3.00 gives game developers the ability to modify how they display trophies for add-on content. Base and add-on game trophies will continue to be combined into a single list so you can see where you stand in a game as a whole. Within that list, trophies will be broken out into subcategories—base trophies and add-on trophies—that way, you can easily view the percentage of your base game trophy collection, and separately track your trophy progress in add-on packs. Look for this enhancement to be included in upcoming games.
Odnośnik do komentarza

To ma byc odpowiedz na moj post?

Jesli tak to niestety... lekki fail z twojej strony :P

DLC nie ma tu nic do rzeczy bo porownan dokonalem na grach bez DLC. Np GTA IV czy Infamous (ktorego obecnie przechodze).

O ile dobrze pamietam to wczesniej jak brakowalo jednego zlota do platyny to bylo 87%. Teraz jak widze (na przykladzie kilku gier u osob z friendlisty) w takiej sytuacji jest 91%.

 

E: Wyglada na to, ze teraz platyna nie ma zadnej wartosci i jest tylko ozdoba dla osob, ktore maja 100%.

 

E2: LOL Juz chyba wiem jak to jest. Wartosci sa bez zmian (w ogolnym rankingu) tylko poprostu w liczniku % w osobnych grach platyny nie sa brane pod uwage, aby lepiej mozna bylo okreslic ile % faktycznie trofeow w danej grze mamy.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
To ma byc odpowiedz na moj post?

Jesli tak to niestety... lekki fail z twojej strony :P

DLC nie ma tu nic do rzeczy bo porownan dokonalem na grach bez DLC. Np GTA IV czy Infamous (ktorego obecnie przechodze).

O ile dobrze pamietam to wczesniej jak brakowalo jednego zlota do platyny to bylo 87%. Teraz jak widze (na przykladzie kilku gier u osob z friendlisty) w takiej sytuacji jest 91%.

 

E: Wyglada na to, ze teraz platyna nie ma zadnej wartosci i jest tylko ozdoba dla osob, ktore maja 100%.

 

E2: LOL Juz chyba wiem jak to jest. Wartosci sa bez zmian (w ogolnym rankingu) tylko poprostu w liczniku % w osobnych grach platyny nie sa brane pod uwage, aby lepiej mozna bylo okreslic ile % faktycznie trofeow w danej grze mamy.

 

Coś w tym jest. Przed up'em miałem Dead Space na 77% zrobione (bez jednego złotka i platyny). Teraz mam 92% czyli brakuje tylko złotego. Z jednej strony to dobrze. Pokazuje realny stopień osiągnięć w grach.

 

Zauważyłem też że XMB wywołany podczas gry bardziej płynnie chodzi i mniej myśli/muli (zbliżony do prędkości menu z X'a). Ale to może tylko moje stronnicze zdanie :lol:

Edytowane przez RON!N
Odnośnik do komentarza
Zauważyłem też że XMB wywołany podczas gry bardziej płynnie chodzi i mniej myśli/muli (zbliżony do prędkości menu z X'a). Ale to może tylko moje stronnicze zdanie :lol:

 

chodzi dalej tak samo a czasem wydaje mi się,że gorzej niż wcześniej.Wszystko dalej zależy od gry-na jednych hula jak dziki,ana drugich krztusi się jak stary dziad.

Odnośnik do komentarza
Zauważyłem też że XMB wywołany podczas gry bardziej płynnie chodzi i mniej myśli/muli (zbliżony do prędkości menu z X'a). Ale to może tylko moje stronnicze zdanie :lol:

 

chodzi dalej tak samo a czasem wydaje mi się,że gorzej niż wcześniej.Wszystko dalej zależy od gry-na jednych hula jak dziki,ana drugich krztusi się jak stary dziad.

 

Możliwe. Ja zprawdziłem na jedej pełnej grze i na jednym demku i chodziło lepiej. Pamiętam że na KZ2 chodził jak czołg. Dziś sprawdzę jeszcze raz. Z jednej strony maja tyle rzeczy do poprawienia to nic nie robią tylko szukają dziury w całym. Ale i tak jest dobrze że coś wogóle robią <_<

 

Odnośnik do komentarza
To ma byc odpowiedz na moj post?

Jesli tak to niestety... lekki fail z twojej strony :P

DLC nie ma tu nic do rzeczy bo porownan dokonalem na grach bez DLC. Np GTA IV czy Infamous (ktorego obecnie przechodze).

O ile dobrze pamietam to wczesniej jak brakowalo jednego zlota do platyny to bylo 87%. Teraz jak widze (na przykladzie kilku gier u osob z friendlisty) w takiej sytuacji jest 91%.

 

E: Wyglada na to, ze teraz platyna nie ma zadnej wartosci i jest tylko ozdoba dla osob, ktore maja 100%.

 

E2: LOL Juz chyba wiem jak to jest. Wartosci sa bez zmian (w ogolnym rankingu) tylko poprostu w liczniku % w osobnych grach platyny nie sa brane pod uwage, aby lepiej mozna bylo okreslic ile % faktycznie trofeow w danej grze mamy.

Dead Space przed Update mialem 77% (brak zlota za najwyzszy poziom + p[latyna) Teraz mam 91%

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...