Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

żalowy ten soft:

 

- belki w friedliście są katastrofalne,jakby tam jeszcze na nich wyświetlano od razu trofea gracza ale nie ma nic....

- przepier.dolna czcionka XMB,pewnie posiadacze małych tv się cieszą ale mi od razu przypominają się czasy SD

- miał być nowy podział trofeów by gracze widzieli te z podstawy i dlc-oczywiście dupa zbita i wszystko po staremu

-liczyłem na aby jeden theme 3d gratis a na us store już theme z LBP za 3 dolce,pewnie premium avatary też będą płatne

- nowy start konsoli gorszy od starego

- pełno ikonek ps store(amerykanie jeszcze ją mają w filmach),niby to ma ułatwić wchodzenie na niego i w konsekwencji mamy kupować więcej ale mnie to przeszkadza

+ brak napisu playstation w czasie wgrywania gier-doczytują się zauważalnie szybciej

+ szybsza przeglądarka

+ fajny blur jak wybierzemy coś w XMB

+ lepsze slow motion za pomocą prawej gałki w filmach

+what's new nawet fajne

+ nowa belka w prawym górnych rogu

+ multi audio

 

FAIL SONY

 

ps.oczywiście dalej jak wchodzę w ustawienia,do store lub chce porównać trofea to wyłącza się muza z dysku...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Faktycznie nieciekawy ten update. Belki we Friendsach są do dupy...okropnie to wygląda.

Najważniejsza zmiana to oczywiście to, że stan baterii nie zasłania zegara...Zmiana roku po prostu :P .

Mogli chociaż dać ten theme z lbp za free, to bym się cieszył z biegnącego sackboya....a tak to nic ciekawego nie ma <_< .

Odnośnik do komentarza
jesli na tych belkach bada wyswietlane dodatkowe informacje o trofeach czy tam logo gry w ktora aktualnie dana osoba gra to moze nie bedzie to takie zle...

 

ale otherOS nie wywalili ;]

Po chwili refleksji też mi się nasunęło takie rozwiązanie. Ciekawe tylko ile sobie na to usprawnienie poczekamy...?

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
jesli na tych belkach bada wyswietlane dodatkowe informacje o trofeach czy tam logo gry w ktora aktualnie dana osoba gra to moze nie bedzie to takie zle...

 

ale otherOS nie wywalili ;]

Po chwili refleksji też mi się nasunęło takie rozwiązanie. Ciekawe tylko ile sobie na to usprawnienie poczekamy...?

jeśli już by mieli takie"bajer" dodać to niech on wchodzi w życie razem z tymi szarymi belkami,a nie że teraz straszą w XMB belki przy znajomych.Fuuj jakie to okropne :P

Odnośnik do komentarza
Będzie można kiedyś ściągnąć premium themes i premium avatars z polskiego pss?

pewnie w czwartek,cała europa jeszcze nie ma premium themes w store.

 

Poza tym wszyscy czekają na te premium avatars-nikt nie wie co to ma być a plotki chodzą,że mają mieć coś wspólnego z tymi okropnymi szarymi belkami w friendlisćie.gdyby to była prawda to niestety nie doczekamy się ich usunięcia w przyszłych aktualizacjach :/

Odnośnik do komentarza
Theme z afryki ciekawy ale calkiem niepraktyczny. Powinni w koncu dodac wybor koloru czcionki bo na tym theme z zebrami nic nie widac.

pewnie dlatego jest darmowy bo na tym z LBP sądząc z filmików wszystko dobrze widać.

 

ps.też mnie dziwi czemu oni zajmują się głupotami a nie dodawaną oczywistych usprawnień-kolory i wielkość czcionki w xmb,możliwość słuchania muzyki w dysku podczas buszowania po całym xmb,txt do filmów itp

 

Jest tu ktoś nie z Polski a np z UK lub Niemiec?jak ta niewidoczna u nas zakładka TV się sprawuje?

Odnośnik do komentarza

oby szybko dodali na nich karty gracza tzn level i % w trophy to może jakoś będą się prezentować.Za tło nie będę im płacić :/ Oby jednak te premium avatary to nie było to bo tak to nigdy tego nie usuną w przyszłych softach.

 

Co ciekawe zapowiedziana zmiana w trofeach(miały być widoczne osobno dla podstawowej wersji gry jak i dla dlc) znowu jest jako opcja dla developerów....czyli pewnie będzie po staremu a tylko 2% gier z tego skorzysta tak samo jak z muzyką z dysku czy robieniem zdjęć z gry(ehh te dodawanie opcji dla devów bez wymuszania ich umieszczenia w produkcjach mnie irytuje)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...