Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dla tych wszystkich którym nie działa muza w XMB, trzeba w przestwić wyjściową częstotliwość, która jest podczas odtwarzania muzyki :)

Settings -> Music Settings -> Output Frequency -> 48kHz

jeżeli jest 44.1/88.2/176.4 kHz to konsola nie wejdzie do XMB podczas odtwarzania muzyki, być może jest to gdzieś opisane, ale ja znalazłem to sam po tym jak zobaczyłem że jednym działa a drugim nie :)

Odnośnik do komentarza

kur.wa jacy tam debile technicy muszą siedzieć w sony by kur.wa przy jednej frekwencji dało się wyjść do xmb a przy drugiej nie...Cell nie wyrabia?!

 

Tak to jest jak za wszystkie główne sprawy w Sony(soft,marketing,reklama itp) odpowiadają staruchy w krawatach,którzy pewnie na żywo nigdy nie grali na ps3,zamiast wyłapywać graczy z kwalifikacjami :/

Odnośnik do komentarza

No zdecydowanie, teraz jest cos blizej do wersji SD ale w wersji HD ;).

CoATI - A jaki masz ekran ?, ja mam 40'calowke i wierz mi roznica widoczna juz po jednym spojrzeniu.

Wczesniej bylo tak ze ekran w full HD pokazywal wszystkie ikony XMB w poziomie, teraz juz nie.

Odnośnik do komentarza

Niedawno zaktualizowałem i nie jest źle. Czcionka jest nieco większa natomiast ikony są raczej takie same. Friendslista jest trochę dziwna ale da się przyzwyczaić, nareszcie mogę przeczytać wiadomość "klikając" na osobę a potem na wiadomość od niej. Dobrze że nie ma information board bo mnie strasznie to denerwowało. Trochę za dużo ikon psn-u, nie wiem po co to dodali w dwóch miejscach? What's new również na plus. Reszty jeszcze nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Jak to się nie da wyłączyć? Poje.bało? Przecież to jest najbardziej niepasujący element ze wszystkich od początku istnienia XMB.

 

Obstawiam że w US ktoś zabrał opcje wyłączania a zapomniał to z systemu usunąć - kto miał włączone to mu zostanie na "wieki", czyli do 3.10.

information board w US jest zintegrowany z tą nowa belką w prawym górnym rogu ekranu i w miarę ok to wygląda.Nie zapomnieli tego wywalić bo jest to przebudowane i nijak przypomina poprzednie information board.

 

ps. krytyka na szare belki w friendliście jest niesamowita,na ps blog napisano już grubo ponad 1000 postów.Jestem ciekaw kiedy odpowie Sony tzn. albo szybko wyda soft który to usunie albo przyzna się dlaczego to wprowadzili np. pokazywanie levelu trophy,skiny włączonej gry,premium avatary or coś w tym stylu.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Widzę, że nikt nie podawał jeszcze linku do tego tematu z Afrika :)http://www.speedyshare.com/894949145.html Na pewno nie wszyscy mają konto na JP. :) Edit: Co za Fail :F Ten theme to jakiś chyba stary, i na pewno nie animowany.

 

A tak btw. mam nadzieję, że w czwartek wrzucą jakieś nowe animowane tematy, nie tylko płatne.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...