Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mnie zaraz szlak trafi ze sciaganiem updatu zapiolem do sieci 3 o 18 mamy teraz 20 a ja mam 58 %. Mam neo 6mb demka i cala reszta z ps store zasysa adekwatnie szybko dla 6mb czyli jak dla mnie po przejsciu z 1 mb jak mocny odkurzacz, problem pojawia sie przy wszelakich updejtach czy to gier czy wlasnie FW sciaga sie jakbym mial 128 kb lacze qwa. Przykladowo demko z ps store o wadze 1gb sciaga sie w +/- 1h za to up do killzona wczoraj o wadze 32 mb 45 min noz qwa.

Odnośnik do komentarza

elvis - ja wiem że to pewnie nie wina PS3 ale konsole masz cały czas tą samą? :D

 

Jeśli tak... Wywal JĄ!!! :P

 

UP2: (20:00):

Niestety Sony zwaliło (albo coś u mnie). Sortowanie listy przyjaciół jest skopane:

By Name: Aktywnych rozwala po całej liście alfabetycznie (miesza ich z nieaktywnymi - a nie jak było do tej pory aktywni alfabetycznie a potem nieaktywni alfabetycznie...)

By Status: Układa wg. kolejności kto ostatnio był aktywny

 

Mam nadzieje że tylko u mnie tak jest :/ Ktoś jeszcze tak ma?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Wczoraj to było testowane... Cenzura doprowadza mnie do szaleństwa... Czasami zwykłe słowa są cenzurowane, jak panties, czy nie wiem... Znaleźliśmy z chłopakami kupę tego, nawet ballsack jest ocenzurowane xD...

+limit 34 znaków. Chyba ten FW naprawdę na 1 kwietnia dali, żeby z nas jaja sobie zrobić.

20090403.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nic takiego się nie dzieję u mnie. Przywróć ustawienia domyślne w konsoli może? Jak tak dalej będzie, to pewnie będziesz musiał użyć recovery menu i update ponownie wykonać. Ostatnio konsola mi się wieszała w przeglądarce ( przed tym FW 2.76), ale usunąłem trochę niepotrzebnych rzeczy z dysku, wyczyściłem ciasteczka w przeglądarce i pomogło.

 

 

Edit: Swoją drogą, kiedy doczekamy się czatu głosowego w grach ? ;/

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
nowy frimware już dostępny-trzeba wymusić jego ściąganie po przez wybór system update w menu.Zatem do logowania do PSN nie jest wymagane jego ściąganie dlatego ja narazie go nie ściągam i poczekam na opinie czy warto :)

No właśnie - bądź naszym betatesterem!

Zakładam że "usprawnili" działanie XMB i paru innych rzeczy których nie widać i po którym to znów parę PS3 odpłynie do serwisu :P (ironia mode on ;) )

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
o wlasnie, jak to jest z tym - jak się zepsuje konsla przez soft, to sony naprawia to za free, tak? chodzi mi tylko, jak juz jest po gwarancji

Nie licz na to. Ciekawe jak udowodniłbyś im to, że popsuła się z powodu nowego FW.

A te padające PS3 po wgraniu nowego FW to moim zdaniem niezły mit i tyle <_<

Jak PS3 będzie chciała "paść" to i tak padnie, czy wgrasz nowy FW czy też nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...