Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
byłem niemal pewny,że przy 3.0 doczekam się gier z ps2 w ps store(lub pełnej wstecznej kompatybilności) ale niestety się zawiodłem.Co mnie wkurza w 3.0 to fakt,że będę mieć prawie w każdym rządku w xmb zakładke store.na plus fenomenalne nowe themy

 

O pełnej to zapomnij. ;]

 

Fenomenalne? Pomysł może tak bo te przedstawione są kiepskie. Ciekawe jak to zwolni działanie XMB. Już teraz jak przywołuję XMB w grze to czekam milion lat na te ikonki/opcje, co będzie jak jak w tle będzie jeszcze obracać takim syfem? Mam nadzieję, że "jakoś to rozwiążą".

 

Jak na razie to same głupoty dodają do tych fw. Gdzie obsługa NTFS/EXT3? Gdzie Matroska i Flac? Gdzie Cross-Game Voice Chat? itd. itd.

 

 

żal po prostu. <_<

Odnośnik do komentarza
Fenomenalne? Pomysł może tak bo te przedstawione są kiepskie. Ciekawe jak to zwolni działanie XMB. Już teraz jak przywołuję XMB w grze to czekam milion lat na te ikonki/opcje, co będzie jak jak w tle będzie jeszcze obracać takim syfem? Mam nadzieję, że "jakoś to rozwiążą".

Zauważ że jak wchodzisz do XMB podczas grania to masz normalny theme, więc istnieje nadzieja że nie bedzie gorzej niż jest teraz :) a i tak wszystko zalezy od gry, w jednej szybciej chodzi w drugiej wolniej.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Mam pytanie bo jestem skołowany. Zakupiłem od gościa PS3 - wersja 40GB.

 

Mam jedną grę oryginalną na PSX. Ostała się - Heart of The Darkness. Nie odpalałem jej bo naczytałem się, że gry z PSXa i PS2 nie są kompatybilne z wersją 40GB. Teraz odpaliłem, dla jaj. I o dziwo gra się uruchomiła. Wiadomo jakość już nie ta - ale cholera - zaraz lecę do Empiku lub Saturna po dwie części GoW :)

Odnośnik do komentarza

GRY Z PSX ODPALA KAŻDE PS3

 

GRY Z PS2 ODPALA TYLKO NIEPRODUKOWANE JUŻ 60GB(w uproszczeniu)

 

 

ile razy można to powtarzać ,nie wiem gdzies ty się naczył,że ps3 nie odtwarza gier z psx ale polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo ja na internecie jeszcze na taką informację nie trafiłem :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...