Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

o wlasnie, jak to jest z tym - jak się zepsuje konsla przez soft, to sony naprawia to za free, tak? chodzi mi tylko, jak juz jest po gwarancji

Nie licz na to. Ciekawe jak udowodniłbyś im to, że popsuła się z powodu nowego FW.

A te padające PS3 po wgraniu nowego FW to moim zdaniem niezły mit i tyle <_<

Jak PS3 będzie chciała "paść" to i tak padnie, czy wgrasz nowy FW czy też nie.

Pwiedz to mojemu znajomemu - Kuli - to Ci tym mitem pomacha ;) Był taki jeden fajny up który nieźle namieszał i Sony od razu go zdjęło z serwerów aby po kilku dniach już poprawiony wydać.

Ewentualnie zagadaj do elvis004 z naszego forum - on to może książkę napisać co mu się nie raz robilo po up'ach.

Z moich doświadczeń - pamiętam że po 2,60 miałem kilkuminutowy start konsoli (bez mała 6-7 minut czekania :) )

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

funkcji banalnych,oczywistych a nie dostępnych jest więcej...

-zmiana koloru interfejsu w XMB(teraz dostępny tylko biały co przy niektórych themach czyni go niewidzialnym)

-zmiana położenia zegara by nie zasłaniał go stan naładowania baterii!

-możliwość wchodzenia do seetings,wchodzenia do store oraz porównywania trofeów słuchając muzykę w tle (w chwili obecnej gdy chcemy robić te czynności a słuchamy mp3 to konsola wyłącza odtwarzacz)

-txt do divixa i obsługę divx7,które ma możliwość odtwarzania mkv.

 

 

Odnośnik do komentarza
funkcji banalnych,oczywistych a nie dostępnych jest więcej...

-zmiana koloru interfejsu w XMB(teraz dostępny tylko biały co przy niektórych themach czyni go niewidzialnym)

-zmiana położenia zegara by nie zasłaniał go stan naładowania baterii!

-możliwość wchodzenia do seetings,wchodzenia do store oraz porównywania trofeów słuchając muzykę w tle (w chwili obecnej gdy chcemy robić te czynności a słuchamy mp3 to konsola wyłącza odtwarzacz)

-txt do divixa i obsługę divx7,które ma możliwość odtwarzania mkv.

+ rozróżnienie wyłączania i włączania opcji dla Notification Messages (oddzielnie dla wiadomości i osób online/offline) - przy około 100 Friendsach ku.rwik mnie czasami łapie od tego migania offline/online

Odnośnik do komentarza
funkcji banalnych,oczywistych a nie dostępnych jest więcej...

-zmiana koloru interfejsu w XMB(teraz dostępny tylko biały co przy niektórych themach czyni go niewidzialnym)

-zmiana położenia zegara by nie zasłaniał go stan naładowania baterii!

-możliwość wchodzenia do seetings,wchodzenia do store oraz porównywania trofeów słuchając muzykę w tle (w chwili obecnej gdy chcemy robić te czynności a słuchamy mp3 to konsola wyłącza odtwarzacz)

-txt do divixa i obsługę divx7,które ma możliwość odtwarzania mkv.

Świetnie, czyli mamy to, ale jakby nie mamy tego <_<

A co do 2.80 to PS3 zawiesiła mi się 2 razy na WP.PL, czyli norma.

Odnośnik do komentarza
może wprowadzą 2 najbardziej mi potrzebne rzeczy.

-Wysyłanie wiadomości głosowych

-Tworzenie grup jak na xbox360 aby każdy nawet mógł grać w inną grę ale rozmawiam nawzajem się by dalo ;D

Otóż to jest opcja w sumie jedyna której cholernie mi brakuje względem Xboxa. Grupy, czaty głosowe z poziomu konsoli i nie tylko. Cholernie przydatna opcja.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dark Alexx - chodzi ci o plynnosc in game xmb? O to, to sie czepiaj to tworcow gier - to oni zle wykonuja swoja robote (w niektorych grach XMB chodzi identycznie, jak w stanie wyjsciowym).

Co do psucia konsoli - ponoc jesli podczas updatowania softu konsola zostanie wylaczone, mamy bricka.

funkcji banalnych,oczywistych a nie dostępnych jest więcej...

-zmiana koloru interfejsu w XMB(teraz dostępny tylko biały co przy niektórych themach czyni go niewidzialnym)

-zmiana położenia zegara by nie zasłaniał go stan naładowania baterii!

-możliwość wchodzenia do seetings,wchodzenia do store oraz porównywania trofeów słuchając muzykę w tle (w chwili obecnej gdy chcemy robić te czynności a słuchamy mp3 to konsola wyłącza odtwarzacz)

-txt do divixa i obsługę divx7,które ma możliwość odtwarzania mkv.

Wpis, dodalbym do tego rowniez in game voice chat, fajnie by bylo rowniez, jakby SONY wprowadzilo obligatoryjnosc custom soundtrackow (i wszystkich innych ficzerow, jakie zamierzaja wprowadzic - nagrywania filmikow, robienia screenshotow itd).

Fajnie by bylo, jakby rowniez poprawili przegladarke internetowa...... Dziala ona tragicznie, do Firefoxa nawet nie ma startu. Czemu ona dziala tak wolno? Przydalby sie rowniez nowy flash itp, itd.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

ja wymieniłem te oczywiste i banalne w realizacji :P bo chyba przestawienie zegara czy możliwość zmiany koloru czcionki w XMB nie wymagają nic więcej niż napisania dwóch linijek kodu więcej :P Sony podpisał umowę z Divx na dostarczania kodeków ale od paru miesięcy nie kwapi się z wprowadzeniem do ps3 divx7 choć mógłby to uczynić w każdej chwili(czyżby się bali o mkv i sprzedaż filmów hd z store i bluray?).Muze można słuchać oglądając foty,buszując po necie i odbierając wiadomości ale już wchodzenie do seeting albo store wyłącza odtwarzacz...też debilizm...

 

Wiadomości głosowe,in game voice chat itp to już wyższa szkoła jazdy dla develeperów :/ Polepszenie przeglądarki również wg mnie wiąże sie z zaprogramowaniem jej od nowa bo nie tylko jej minusem jest jej prędkość,wiele stron się niepoprawnie otwiera,zawiesza itp

Odnośnik do komentarza

A ja myślę, że za dużo narzekacie. ^_^

 

Potwierdzają to teksty o Microsofcie. Nie przesadzacie trochę? Microsoft to jedna z największych (o ile nie największa) firm softwarowych. Sony zawsze było firmą hardwarową. Porównywanie ich nie ma sensu. Co z tego, że Sony nie wprowadziło wielu funkcji, jak zadbało o mało awaryjną konsolę na starcie? Pamięć macie krótką i tyle. A abstrahując od waszej nielogiczności, uważam, że ostatni update dodał niesamowite kopa przeglądarce internetowej, jak i całemu systemowi.

 

Nowych kodeków DivX nie wprowadzają, zapewne z powodów, które podał Ficuś. Osobiście też nie narażałbym płyt BD. Zresztą, po co Wam te kodeki? Naprawdę kradniecie filmy HD z netu? Ja tam rozumiem ściągnąć jakiś stary film, którego nigdzie do kupienia nie ma, ale HD, które są na płytach do kupienia? Po co?

 

Jeżeli chodzi o przyszłe update'y, to jestem za softwarową wsteczną emulacją PS2 (bądź co bądź, PS2 na swoje możliwości kosztuje kosztuje nadal sporo, a moją starą PS2 już sprzedałem kilka lat temu), własną muzyką w czasie gry i możliwością robienia screenów z każdej gry. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba, choć ucieszyłbym się, jakby Sony nas jeszcze czymś nowym zaskoczyło.

 

Dark AlexX - Ten "syf" o którym mówisz, to wielokrotnie nagradzany i stosowany przez Sony w wielu swoich produktach, system zwany XMB. Sony go napisało i widocznie się sprawdza, skoro go stosują nawet w telewizorach. Jak powiedziałem, porównywanie do Microsoftu jest troszkę bezsensu.

Odnośnik do komentarza
XMB jako interfejs jest IMO swietny. Gorzej ze stabilnoscia softu, ktory ten interfejs wykorzystuje.

Dokladnie...przejrzysty i latwy w obsludze...oprocz juz wyzej wymienionych chcialbym mozliwosc nagrywania filmikow z zakonczonej rozgrywki np. z killzona 2 + cykanie fotek w kazdej grze.

Czasami na serwerach dzieja sie takie rzeczy ze warto byloby sie nimi podzielic :P

 

 

Odnośnik do komentarza
XMB jako interfejs jest IMO swietny. Gorzej ze stabilnoscia softu, ktory ten interfejs wykorzystuje.

Tutaj sie zgadzam, duzo bardziej mi sie podoba niz ten od MS, tam to jest tylko wielka reklama (pelno zakladek z jakimis (pipi)mi, typu trailerek, ktorych nie da sie odpalic itp.). No ale funkcjonalnosc podczas gry, to juz calkiem inna bajka, bo w tej kwesti x360 bije ps3 na glowe. Sony jesli by bardziej zalezalo to by pewnie cos na to poradzili, a widac ze im to chyba wisi, albo PS3 jest za slabe.

 

Po prostu usuneli by kilka ikonek z ktorych i tak nie da sie kozystac podczas gry (video, zdjecia, przegladarka itd), to na pewno by sie cos poprawilo. Albo chociaz zeby byly, ale nic nie wczytywaly, po prostu na jedna klikasz, pyta czy chcesz wyjsc z gry, po zatwierdzeniu wychodzi z gry i dopiero wczytuje zawartosc...

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza

Coś takiego jak "nagrywanie filmików" nigdy nie będzie zależne od OSu tylko gry (nagrywany tracking obiektów). Żadna konsola nie dałaby rady obracać gry i do tego jeszcze zrzucać każdą klatkę do pliku). Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

 

Co do wcześniejszych wypowiedzi: co ma XMB do fw konsoli? To dwie różne rzeczy, XMB jest tylko jego częścią - to tylko gui.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
Żadna konsola nie dałaby rady obracać gry i do tego jeszcze zrzucać każdą klatkę do pliku)

Wielce subiektywna ocena :).

Od siebie:

nowy FW blokuje open remote play, zawiesza niektórym użytkownikom zmianę głośności headsetu oraz nasz magiczny chat TEKSTOWY dostał boosta w postaci 64 znaków, zamiast 32 do wpisania podczas rozmowy.

dziękuje za uwagę xD

Odnośnik do komentarza
Nowych kodeków DivX nie wprowadzają, zapewne z powodów, które podał Ficuś. Osobiście też nie narażałbym płyt BD. Zresztą, po co Wam te kodeki? Naprawdę kradniecie filmy HD z netu? Ja tam rozumiem ściągnąć jakiś stary film, którego nigdzie do kupienia nie ma, ale HD, które są na płytach do kupienia? Po co?

Pocą to się nogi nocą <_<

Nie każdy zarabia po x > 3000 netto na miesiąc.

I nie wyjeżdżaj z tekstami, że jak kogoś stać na PS3 to na filmy tym bardziej.

 

A co do bricka w czasie aktualizacji:

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...