Skocz do zawartości

Marketing Sony związany z PS3


Jacobss

Rekomendowane odpowiedzi

....taaaa, wiem inny target i takie tam.....na pewno ?

Sony nie musiało szukać nigdzie więcej targetu, ludzie i tak by kupili ich grę, pozostał jednak jeden marsjanin którego trzeba było jakoś przekonać ....... Hamerykanie XD.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak na oko sobie policzyłem, że biorąc średnio 50$ za kopię gry, to KZ2 musiałby się sprzedać w nakładzie 2.5-3 mln sztuk żeby tylko przychody (nie zyski) zrównały się z kwota jaką Sony wpompowało w tę produkcję. Szkoda, że zapomnieli o marketingu.

Nie no stary mówiło się o 60 mln, a potem chyba na oficjalnym forum ktoś zaprzeczył, że o wiele mniej... w każdym razie na pewno nie 150 baniek :)

Odnośnik do komentarza
Rzeczywiscie bardzo dziwne. Sam jako posiadacz X360 musze sie obejsc smakiem, a jestem pewny ze K2 bylby moja pierwsza gra na PS3, zakupiona od razu wraz z konsola. Sony robi cos ewidetnie nie tak w tej generacji konsol, mysleli chyba ze sie samo wygra, a dotychczasowa porazka Killzone 2 tylko potwierdza ta teze. Za slaba promocja i reklama gry, no bo jak to inaczej tlumaczyc ? Dlaczego Halo 3 ze swoimi laserkami moglo sie tak duzo lepiej sprzedac ?

COOP rzadzi ;) jak wiadomo w H3 mozna grac do 4 osob + w tym 2 na splicie nie mowiac juz multi na 4 na 1 konsoli. Halo ma troche czasu juz, co prawda ciekawsze wg mnie sa klimaty KZ. Mysle ze gry z ta opcja lepiej sie sprzedaja. Prawie kazdy ekskuzyw na 360 ja ta opcje. H3, GOW1/2, Halo Wars, Fable2, Too Human, itp

Odnośnik do komentarza

Sony i PS3... jak dla mnie najgorsza jest ta taktyka obiecywania na 10 lat do przodu. Kupujemy PS3 w 2006 roku i co dalej? Czekamy. W końcu konsola ma mieć 10 lat supportu, teraz możesz do szafy schować i pograć na czymś innym. Tak naprawdę dopiero w 2008 roku zaczęło dziać się coś konkretnego a dopiero teraz pojawiają się kontynuacje serii, za które miliony pokochały PS2. God of War III dopiero będzie, tak samo Tekken który w między czasie stał się multiplatformą, dalej Final Fantasy XIII który zawsze pokazywał moc konsolek Sony i można było w to grać setki godzin dopiero się pojawi i na dodatek na obu platformach. Czekanie i czekanie, kiedy po drodze konkurencja kusi.

 

"Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?" - ja się kierowałem tą zasadą, bo jakoś tej mocy PS3 do dzisiaj mi nie udowodnili panowie z Sony. Gry może i wyglądają lepiej, ale tylko exy i to tylko niektóre, o miażdżącej różnicy mowy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Sony i PS3... jak dla mnie najgorsza jest ta taktyka obiecywania na 10 lat do przodu. Kupujemy PS3 w 2006 roku i co dalej? Czekamy. W końcu konsola ma mieć 10 lat supportu, teraz możesz do szafy schować i pograć na czymś innym. Tak naprawdę dopiero w 2008 roku zaczęło dziać się coś konkretnego a dopiero teraz pojawiają się kontynuacje serii, za które miliony pokochały PS2. God of War III dopiero będzie, tak samo Tekken który w między czasie stał się multiplatformą, dalej Final Fantasy XIII który zawsze pokazywał moc konsolek Sony i można było w to grać setki godzin dopiero się pojawi i na dodatek na obu platformach. Czekanie i czekanie, kiedy po drodze konkurencja kusi.

 

"Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?" - ja się kierowałem tą zasadą, bo jakoś tej mocy PS3 do dzisiaj mi nie udowodnili panowie z Sony. Gry może i wyglądają lepiej, ale tylko exy i to tylko niektóre, o miażdżącej różnicy mowy nie ma.

Co fakt to fakt. Sony za wczesnie zapowiada swoje gry, wystawiajac tym samym cierpliwosc posiadaczy PS3 na probe. Juz dzis mowi sie coraz glosniej, ze GoW3 i Heavy Rain zalicza poslizg na 2010 rok. Tak samo pewnie jak Gran Turismo 5. Na szczescie Naughty Dog i Insomniac potrafia dotrzymywac terminow i Uncharted 2 i nowy Ratchet wyladuja w czytnikach naszych konsol jeszcze w tym roku.

 

Oczywiscie nie oburzam sie zbytnio, bo raz, ze mam na PS3 w co grac(biblioteka gier liczy ponad 300 tytulow), dwa - wole poczekac i otrzymac doszlifowany produkt, a nie zabugowany shit.

 

Nie zapomnijmy tez, ze PS3 to wciaz mloda platforma - ma ona na karku ledwie niecale 2,5 roku, programisci wciaz ucza sie programowac na jej bebechach, a przed samym sprzetem jeszcze najlepsze lata i najciekawsze gry.

 

Co do grafiki - ja tam wole PS3 bo wiem, ze to najmocniejsza konsola na rynku, co pokazal mi w 2007 roku Uncharted i kilka miesiecy temu Killzone 2. W dodatku jakos nie kreca mnie tytuly ekskluzywne dla X360, no moze poza GoW 1 i 2.

 

Tak wiec, mimo ze na najlepsze gry wciaz czekamy(GT5, FF13, Tekken 6, GoW3, Heavy Rain itd) to juz dzis mozna biec do sklepu po PS3, bo na tym systemie zdecydowanie jest juz w co pykac.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście nie odbierajcie mnie jako mówiącego, że nie ma na PS3 w co grać (bo ten okres już minął), na PS3 się ślinię, ale zakupię dopiero, kiedy będzie kosztować mniej niż 800 zł :).

 

A 2,5 roku to prawie połowa życia konsoli, po 3-4 latach zaczyna się ogłaszanie nowych platform (przynajmniej tak było wcześniej).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja nigdy nie uwierzyłem w to, że God of War 3 wyjdzie jeszcze w tym roku, moim zdaniem Sony panicznie chce zwiększyć sprzedaż konsoli w tym roku posuwając się do kłamstw, pod koniec roku pewnie usłyszymy, że jednak się nie da. Po tych milionach pre-orderów na KZ2, których najwidoczniej wcale nie było trzeba podchodzić do rewelacji od Sony z dużym dystansem.

 

Chyba największym problemem Sony jest fakt, że chyba pierwszy raz na rynku konsol trafiło na prawdziwego konkurenta i jest to dla nich sytuacja precedensowa.

 

Don_Pedro: Po tym jak pokazano CryEngine3 na X360 i PS3 dalej wierzysz, że PS3 może zaoferować cokolwiek czego nie może X360 ? Wcześniej mówiono, że X360 nie pociągnąłby takiej gry jak KZ2, a teraz fakty pokazują, że pociągnie nawet dużo więcej. Zresztą niedługo wyjdzie multiplatforma, która potwierdzi te same możliwości na obu konsolach, czyli RF3 i jej fenomenalna fizyka, która na dzień dzisiejszy nie bedzie miała sobie równych.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Oczywiście nie odbierajcie mnie jako mówiącego, że nie ma na PS3 w co grać (bo ten okres już minął), na PS3 się ślinię, ale zakupię dopiero, kiedy będzie kosztować mniej niż 800 zł :).

 

A 2,5 roku to prawie połowa życia konsoli, po 3-4 latach zaczyna się ogłaszanie nowych platform (przynajmniej tak było wcześniej).

no wiesz, jakby sie uprzec to za cene ponizej 800 zl mozesz spokojnie kupic PS3 ;) ale oczywiscie chodzi ci o nowke. hmm, faktem jest ze cena PlayStation 3 jest za wysoka, niemniej jednak tanszy od Xboxa 360 byc nie moze, bo Sony sie to po prostu nie oplaci. jest wykonany z lepszych materialow, wiec jego cena musi byc wyzsza, lecz zgodze sie, nie powinna byc az tak.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Używki PS3 raczej nie kupisz za 800zł, jak sobie przeglądałem Allegro to ludzie pod koniec aukcji spokojnie dobijali do tego 1000zł i więcej za używki i to jak nówki miały referencyjną cenę niższą niż teraz. Zresztą jak dla mnie kupowanie używanej PS3 za taką cenę jest głupotą, bo tak, gwarancji się nie ma, a jak się zepsuje to koszty naprawy są wysokie (już nawet nie mówię o awarii BR bo wtedy można konsolę do śmieci wyrzucić), więc lepiej dopłacić do nowej, mieć nieużywaną i rok gwarancji.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

duzy plus dla ps3 to rzeczywiscie brak piratow dla firm wydajacych gry powinien byc duzy atut ...dziwne bo jakos nic takiego nie zaobserwowalem

 

teraz jak wyglada sytuacja dla graczy co zakupili ps3 i ....czekaja na gry ktore byly na ps2 a na ps3 jak nie bylo tak i niema

wyscigi....dosc slabo brak Gran turismo , WRC

square daje ciala na maxa ogolnie brak RPG

do tej pory nie ma Tekkena na ps3 TK5dr nie licze

 

od premiery ps3 minelo juz kilka dobrych miesiecy a bardzo dobrych tytulow jest malo za malo zeby skusic potencjalnych nabywcow ps3 i nakarmic juz zdobytych klientow.

japonski rynek wyglada tragicznie firma zamiast zadbac o tytuly chciane przez jakonczykow firma totalnie to olala a wystarczylo by zaplanowac regularne wydawanie wiekszych tytulow i po sprawie( np RPG, symulator sumo albo inne dziwne wynalazki trawione tylko przez skosnookich).

do czego zmierzam nie chodzi o konkretne tytuly to tylko przyklady. ps2 bylo silne bo kazdy mogl znalesc cos dla siebie z kazdego gatunku gier bylo duzo.

a co z ps3?? czyzby sony zapomnialo o recepcie na sukces dziwne............

w dodatku sony stracilo duzo flagowych tytulow dla graczy ktorzy kupili ps3 to tez strata nie tylko dla Sony dlaczego??

Tekken6 gdyby wyszedl tylko na ps3 wyszedl by duzo szybciej i giera bylaby bardziej dopracowana bo team dev skupil by sie tylko na jednej platformie to samo z FF13.

 

bledy oczywiste znane wszystkim to dlaczego Sony nie reaguje. duze brawa dla microsoftu i niny bo wykorzystali bardzo szybko te bledy.

czekam na przyszle e3 i tgs jezeli nic nie ruszy w tym temacie przyszlosc ps3 nie bedzie tak kolorowa jak z ps2 i Sony bedzie ciezko przekonac ludzi do ps4 bo kto kupi konsole tylko po to zeby ciagle czekac az sony zrobi nam laske i zacznie dbac o klientow

Odnośnik do komentarza
teraz jak wyglada sytuacja dla graczy co zakupili ps3 i ....czekaja na gry ktore byly na ps2 a na ps3 jak nie bylo tak i niema

wyscigi....dosc slabo brak Gran turismo , WRC

square daje ciala na maxa ogolnie brak RPG

do tej pory nie ma Tekkena na ps3 TK5dr nie licze

 

czy sony powiedzialo "kupujcie ps3, gra TU_WSTAW_TYTUL wyjdzie w TU_WSTAW_DATE_WCZESNIEJSZA_NIZ_KWIECIEN_2009"?

bo nie przypominam sobie czegos takiego

a jesli ktos sam sobie tak wymyslil i ma pretensje, ze sony nie dziala po jego mysli, to... no coz... jest idiota

od premiery ps3 minelo juz kilka dobrych miesiecy a bardzo dobrych tytulow jest malo za malo zeby skusic potencjalnych nabywcow ps3 i nakarmic juz zdobytych klientow.

bardzo dobrych tytulow jest tyle, ze brak kasy/czasu sprawia, ze kupuje ok 1/3 tytulow, ktore bym chcial (srednio 2 gry miesiecznie, psn nie licze)

 

 

w dodatku sony stracilo duzo flagowych tytulow dla graczy ktorzy kupili ps3 to tez strata nie tylko dla Sony dlaczego??

Tekken6 gdyby wyszedl tylko na ps3 wyszedl by duzo szybciej i giera bylaby bardziej dopracowana bo team dev skupil by sie tylko na jednej platformie to samo z FF13.

ile to jest duzo?

i jakie to tytuly, bo oprocz ace combata nic mi do glowy nie przychodzi

 

Odnośnik do komentarza
1. "...." chodzi mi o ff13, tk6, ace combat, star ocean4, dragon quest, gta4

 

2.chodzilo mi o RPG, wyscigi ktorych na ps3 jest bardzo malo

 

popatrz sobie na biblioteke gier na ps2 i porownaj do ps3 to bedziesz wiedzial o co mi chodzi

ff13 i tk6 nie wychodza na ps3? nie jestem na czasie...

ale gta 4 to dam sobie glowe uciac, ze jest na ps3

star ocean no owszem, dragon quest, po pierwsze to flagowy tytul na konsole sony?, po drugie na x0 tez to chyba nie wychodzi

 

niestety nie jestem w stanie znalezc biblioteki gier na ps2, z czasu, gdy na rynku bylo tyle co ps3 obecnie

ale zgaduje, ze jak wezmiemy pod uwage takie czynniki jak konkurencja (ktorej ps2 praktycznie nie mialo) i wzrost kosztow oraz czasu produkcji megahitu to nie jest to taka ogromna roznica jak niektorzy twierdza

Odnośnik do komentarza
Używki PS3 raczej nie kupisz za 800zł, jak sobie przeglądałem Allegro to ludzie pod koniec aukcji spokojnie dobijali do tego 1000zł i więcej za używki i to jak nówki miały referencyjną cenę niższą niż teraz. Zresztą jak dla mnie kupowanie używanej PS3 za taką cenę jest głupotą, bo tak, gwarancji się nie ma, a jak się zepsuje to koszty naprawy są wysokie (już nawet nie mówię o awarii BR bo wtedy można konsolę do śmieci wyrzucić), więc lepiej dopłacić do nowej, mieć nieużywaną i rok gwarancji.

Kilka miechów temu po sprzedaży swojej 60GB za 1600złociszy , kupiłem używke 40GB w bardzo dobrym stanie za 1000zł z dwoma grami i dwoma padami , po sprzedaży gier i pada wyniosło mnie dokładnie 850zł. Nie wiem jak teraz , ale kto szuka znajduje.

Widzisz w mojej sytuacji nie było głupotą bo dostałem paragon , jednak konsola ma więcej niż rok , ale wydaje mi się że zgodnie z prawem to jest 2lata gwary.

 

 

Btw. Panie4kropki nie bądź złośliwy , dobrze wiesz , że koledze chodzi o utrate statusu exclusive.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

TheBesTia: Jak Cię wyszło 850zł to jak dla mnie też dużo, z tego powodu, że ew. koszty przy naprawie jakby Ci się zepsuła są duże, podstawowe naprawy np. żółte światełko stoją średnio po 250zł, a nie daj bóg padnie napęd to kaplica (trzeba się liczyć z każdą ewentualnością), chodzi mi o to, że biorąc pod uwagę obecne koszty napraw to ew. stopień ryzyka jakie się ponosi przy kupnie tego sprzętu jest trochę za duży, żeby używka PS3 wychodziła po 900zł, oczywiście jak koszty napraw PS3 spadną np. o te 40% to już inna bajka, ale na razie jest jak jest. Kumplowi jak PS3 padło jakieś pół roku temu to na naprawę wydal ponad 500zł. Ale wiadomo to kwestia indywidualna jak kto sobie kalkuluje ryzyko i opłacalność. Nie ma ryzyka, nie ma zabawy ;-) Jeden kupi nowego X360 falcona i zepsuje mu się 3 razy, a inny kupi 3 letniego używanego X360 z pierwszego wypustu i będzie mu chodzil bezawaryjnie przez 10 lat :-)

 

A co do gwarancji, to zgodnie z prawem 2 lata, ale weź u nas w Polsce wyegzekwuj od dużego koncernu dodatkowy rok gwarancji, gdy same sklepy podają, że producent daje rok gwarancji, widać jak na dloni nastawienie samego producenta do tej kwestii, a sądy rozpatrują najprostsze sprawy miesiącami. Dlatego ja bym się trzymał tej rocznej gwarancji.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Od egzekwowania prawa/gwarancji są odpowiednie urzędy.

Zauważ , że w moim wypadku była to wymiana wersji 60 , na 40GB gdzie w obydwu, gwara potencjalnie skończyła się.

 

Natomiast z awariami jest jak mówisz , nigdy nie wiadomo kiedy cię nawiedzą , jednak ja mam szczęście do sprzętu elektronicznego. Tak się składa , że w życiu jeszcze nigdy nic nie oddawałem na gware , nawet poczciwy pierwszy model X360 z napędem Samsunga , który mam już 2lata i ostro katuje , chodzi jak żyleta .

Odnośnik do komentarza
(...)a inny kupi 3 letniego używanego X360 z pierwszego wypustu i będzie mu chodzil bezawaryjnie przez 10 lat :-)(...)

dobre :D:D

 

co do awaryjnosci to jak to wczesniej zostalo powiedziane - nigdy nie wiesz, ale w wiekszosci jest tak (oczywiscie nie zawsze) ze jak sprzet dziala bezawaryjnie i bez zadnych problemow przez rok, to rzadko sie zdarza, zeby przez nastepne 2 lata sie zepsul. psuja sie glownie czesci ktore z czasem narazone sa na zuzycie. ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie PS3 kosztuje od premiery tyle samo ( u mnie to 299.99 funtów ) a Xbox360 już 5 (!) razy staniał ([PREMIUM] 299.99 --> 279.99 --> 249.99 --> 199.99 --> 129.99 funtów) a poza tym dla większości ludzi [i mnie] PS3 jest za drogie i część ludzi nie wykorzysta jej drogich dodatków takich jak blue ray ponieważ duża część ludzi nawet nie ma HD TV... Szkoda bo osobiście chce mieć obydwie konsolki ale mój obecny X360 satysfakcjonuje mnie w pełni i nie wydaje mi się żeby 3 razy droższe PS3 było o wiele lepsze ...

Odnośnik do komentarza

Nie, w ogóle PS3 nie staniało. :lol:

 

Rozszerzaj dalej takie herezje. W każdym razie, PS3 jak na to co posiada staniało ogromnie! Najpierw kosztowało 600 Euro, potem wprowadzili starter packi - 600 euro za konsole, 2 gry i 2 pady. Później wprowadzono wersję 40 GB i staniała do 400 euro.

 

Dzisiaj można nabyć konsolę u nas w Niemczech, za 400 euro, plus dwie gry i film na BD.

 

Nie mówiąc w ogóle o tym, że X360 to jedna z najgorzej wykonanych konsol jakich widziałem. Chodzi mi wyłącznie o wykonanie techniczne. Radiatory jak za 20 zł, praktyczny brak pasty termo przewodzącej, dvd na poziomie żenującym. U mnie (i we wszystkich konsolach, które widziałem i słyszałem) brzęczy głośniej niż napędy z lat 2001-2002. Nie mówiąc o powszechnie znanym efekcie blokowania się tego dvd. Zdarzyło się to nawet mi. Po około roku, napęd potrafi się blokować i nie reagować na przycisk wysuwania. No ludzie, co to ma być? Zapłaciłem za konsolę 400 euro (krótko po premierze) i takie cyrki są potem. Zresztą, internet od tego huczy. Mam stare cd romy i dvd w kompach i działają one lepiej niż dvd w X360. Ba, dvd w starym Xboxie było lepiej wykonane.

 

X360 to świetna konsola, jeżeli chodzi o gry i ich jakość, ale samo wykonanie konsoli to kupa g.ówna.

PS3 też nie jest wykonane jak najlepsze pecety, ale stoi znacznie wyżej od x360. Przynajmniej napęd jest jako taki (aczkolwiek też nie jest jakiś super), radiatory są przyzwoite no i się tak nie grzeje.

Odnośnik do komentarza
Nie, w ogóle PS3 nie staniało. :lol:

 

Rozszerzaj dalej takie herezje. W każdym razie, PS3 jak na to co posiada staniało ogromnie! Najpierw kosztowało 600 Euro, potem wprowadzili starter packi - 600 euro za konsole, 2 gry i 2 pady. Później wprowadzono wersję 40 GB i staniała do 400 euro.

 

Dzisiaj można nabyć konsolę u nas w Niemczech, za 400 euro, plus dwie gry i film na BD.

 

Nie mówiąc w ogóle o tym, że X360 to jedna z najgorzej wykonanych konsol jakich widziałem. Chodzi mi wyłącznie o wykonanie techniczne. Radiatory jak za 20 zł, praktyczny brak pasty termo przewodzącej, dvd na poziomie żenującym. U mnie (i we wszystkich konsolach, które widziałem i słyszałem) brzęczy głośniej niż napędy z lat 2001-2002. Nie mówiąc o powszechnie znanym efekcie blokowania się tego dvd. Zdarzyło się to nawet mi. Po około roku, napęd potrafi się blokować i nie reagować na przycisk wysuwania. No ludzie, co to ma być? Zapłaciłem za konsolę 400 euro (krótko po premierze) i takie cyrki są potem. Zresztą, internet od tego huczy. Mam stare cd romy i dvd w kompach i działają one lepiej niż dvd w X360. Ba, dvd w starym Xboxie było lepiej wykonane.

 

X360 to świetna konsola, jeżeli chodzi o gry i ich jakość, ale samo wykonanie konsoli to kupa g.ówna.

PS3 też nie jest wykonane jak najlepsze pecety, ale stoi znacznie wyżej od x360. Przynajmniej napęd jest jako taki (aczkolwiek też nie jest jakiś super), radiatory są przyzwoite no i się tak nie grzeje.

Fakt. Wykonanie Xboxa to mały skandal. Gdybym nie wysłał konsoli w listopadzie do serwisu do dziś męczyłbym się z koszmarnie rozpuszczonymi wiatrakami oraz strasznie głośnym napędem DVD Samsunga. Ponadto jak oglądałem zdjęcia w necie wnętrzności Xklocka doszedłem do takich samych wniosków jak Jacobss. Tandeta, obcinanie kosztów nawet na paście termoprzewodzącej oraz na jakości radiatorów do CPU i GPU. Przy jakości wykonania i jakości zastosowanych materiałów we wnętrzach PS3 Xklocek nawet nie staruje. Tylko to wszytsko nadal nie zmiania faktu, że PS3 jest droższe od klocka bo ma blu-ray na pokładzie, bezprzewodowy ethernet czyli wyposażenie, którego nie każdy potrzebuje by zagrać w grę.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Tylko to wszytsko nadal nie zmiania faktu, że PS3 jest droższe od klocka bo ma blu-ray na pokładzie, bezprzewodowy ethernet czyli wyposażenie, którego nie każdy potrzebuje by zagrać w grę.

no ok, ale skoro gry sa na plytach br to nie mozesz pisac, ze naped br nie jest potrzebny do grania w gry

domyslam sie, ze uwazasz, ze mogli wydawac plyty na dvd, ale sony zaplanowalo, ze chce wydawac wwieksze gry na jednym krazku i albo sa juz takie gry, albo beda i co wtedy?

dwie wersje konsolii z ktorych ni jednej nie odpalisz wszystkich gier?

mi sie nie bardzo taki pomysl podoba

Odnośnik do komentarza

PS3 jest drogie - ok. Ale jest to konsola nowoczesna i mocno ulepszona w stosunku do poprzedniczki. PS3 ma twardy dysk, naped blu-ray, wi-fi. A co ma X360? Na dobra sprawe wszystko to, co ma PS2 + twardziela. Owszem, mozna dokupic do konsoli pare patentow(wi-fi itd), ale wtedy cena zestawu jest zblizona, albo nawet moze przewyzszac cene sprzetu Sony. Mozna tez kupic X360 w wersji Elite, bedziemy mieli wtedy takie jakby PS3, ale wciaz bez napedu nowej generacji.

 

Tak na prawde X360 nie jest tani - za 800 zl w tej chwili mozna wyrwac wersje arcade, ale tam na dobra sprawe nic nie ma - pelna kastracja! Ale na takim sprzecie mozna odpalic gry i to kusi klientow. Przeciez wersja Elite prawie wogole nie schodzi z pulek i ma teraz byc mocno limitowana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...