Skocz do zawartości

Marketing Sony związany z PS3


Jacobss

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze uważałem i będę uważał, że PS3 ma ciekawszą bibliotekę gier. No ale to tylko taka dygresja.

O ile kiedyś nigdy bym się z tym zdaniem nie zgodził, to o tyle w tej chwili moge z czystym sumieniem przytaknąć, wcześniej zamyślałem się nad kupnem Xboxa, nadal to robię w sumie - ale już tylko dla konkretnych gier. PS3 dostał dla mnie już tyle gier że jedyny argument przemawiający za Xboxem to dla mnie cena (czy może raczej - w inną stronę popchana gospodarka na tej konsoli).

Obecnie jedynym sensownym dla mnie argumentem od ludu w temacie PS3vsX360 na niekorzyść PS3 to właśnie ceny gier i piractwo, innych nie widzę.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dawno nie widziałem takiej dyskusji, w której prawie każdemu przyznałbym rację. Przede wszystkim skupię na wymienianych tutaj powodach kupna XO/PS3:

 

szczerze to wg mnie jeśli odliczy się ludzi mających ps3 tylko do filmów bd,fanbojów którzy nigdy nie kupią nic innego niż playstation to prawdziwych graczy nie zostanie dużo....śmiem twierdzić nawet ,że z uwagi na niższą cenę x360 wielu graczy,którzy w du.pie mają świetną multimedialność ps3, decyduje się na zakup Xpudła-działa zasada proszku Dosii "nie widzisz różnicy to po co przepłacać" a wszystkie flagowe legendarne tytuły są już praktycznie multiplatformowe.

 

Pierwsze zdanie to chyba prawda, a drugie to idealny opis mnie :].

 

 

ps3 słabo sie sprzedaje dlatego bo jest za drogie.xboxa mozna kupic juz za 600 zł a ps3 1000zł.różnica 400 żł i przeciętny kowalski kupuje xboxa bowie ze moze przerobic i zagrać w każdą gre za darmo.ale chyba przez piracenie wydawcy maja problemy.gdyby ps3 kosztowało 600 zł to by ludzie kupowali ps3 bo znają sie na tej marce.ale jest jeszcze 1 opcja.np 2013 rok wychodzi nowy xbox na starcie kosztuje bardzo duzo i ma bd i wtedy ps3 bedzie mialo szanse wyrac bo bedzie tansze.wszystko zależy od pieniędzy im wiecej kasy ma przecietny czlowiek to kupuje sprawdzona marke playstation.ale wiekszosc osob ma mało kasy i kupuje xboxa.jeszcze możliwość przerobienia xboxa.na świecie najważniejsze są pieniadze i ludzie będą kupywać tańsze rzeczy a nie drogie choć bogacze kupuja zawsze drogie.

 

To samo co wcześniej. Apropo piractwa - po raz kolejny powtórzę, że o takich rzeczach jak piractwo na Xboxie 360 wie bardzo nie wiele osób, właściwie to my na forach tylko tacy mądrzy jesteśmy, szary Kowalski nawet nie wie, że jego maszynka DivXy odtwarza. Ostatnio znajomy mi wyskoczył ze zdziwieniem, kiedy mu powiedziałem, że na Xboxie 360 NIE da się zainstalować Windowsa xD.

 

Jacobss: Mało kogo obchodzi multimedialny potencjał PS3, bo konsole są do GRANIA, możliwość oglądania filmów to mało znaczące duperele, które są tylko DODATKIEM do grania, dlatego PS3 na tle X360 właściwie niczym szczególnym się nie wyróżnia.

 

Ale tu nie chodzi o cenę PS3, ja mam swoją kontrowersyjną teorię. Moim zdaniem ogromna część osób na świecie kupuje PS3 dla zwykłego szpanu i tak naprawdę za bardzo kasy nie ma żeby jakoś dużo gier kupować, zastanówcie się, kupisz sobie X360, przyjdzie do ciebie gość to pewnie jedno z pierwszych pytań jakie usłyszysz to "Dlaczego nie Playstation ?".

 

Tu się zgodzę, ja na Xboxie z tych wszystkich bajerów pokroju filmów, muzyki, obrazów, Windows Media Center, internet tylko gram i słucham muzyki.

Jeden z moich przyjaciół kupił PlayStation 3 właśnie dla szpanu i bajeru, bo tak naprawdę tylko na niej gra, a na odpowiedź czemu PS3, mówi, że to PS.

 

Dokładnie tak. To nie temat "dlaczego uważam, że X360 jest lepszy". Osobiście nie potrafię słuchać już bzdur, że na PS3 nie ma w co grać, lub "do nie dawna nie było". Jak ktoś nie potrafi czytać i szukać gier, to być może dla niego gier nie ma lub nie było.

 

Zawsze uważałem i będę uważał, że PS3 ma ciekawszą bibliotekę gier. No ale to tylko taka dygresja.

 

Tu też prawda, nie wiem, jak można mówić, że PS3 nie ma gier -_-.

http://playwithravens.blogspot.com/2009/03...n-3-nie-ma.html

 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Jacobss: Mało kogo obchodzi multimedialny potencjał PS3, bo konsole są do GRANIA, możliwość oglądania filmów to mało znaczące duperele, które są tylko DODATKIEM do grania, dlatego PS3 na tle X360 właściwie niczym szczególnym się nie wyróżnia.

A ja właśnie mam na odwrót... o tym, że kupiłem PS3 zdecydowało w dużej mierze właśnie to, że skoro mam już odbiornik HD Ready to przydałoby się to wykorzystać, uwielbiam filmy na Blu-rayu i nie wyobrażam sobie teraz żebym nie mógł ich oglądać. A uważam także, że dobrze na tym wyszedłem także finasowo. Zresztą jak kupowałem PS2 to DVD kosztowało tyle samo co konsola i też bardzo długo wykorzystywałewm ją oprócz grania właśnie do oglądania filmów na DVD.

Wydaje mi się, że nie można tak uogólniać "Mało kogo obchodzi multimedialny potencjał PS3", a skąd to wiesz?? Były jakieś badania rynky w tej kwestii? Mnie właśnie bardzo obchodzi ale nie nigdy bym nie napisał, że WSZYSTKICH to obchodzi.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

na początku 2008 roku pisano ,że ok 80% odtwarzaczy bluray to PS3,nie zdziwiłbym się jakby dalej % oscylował w przedziale 70-80 :P

 

Sony musi coś zrobić by zmusić ludzi do kupowania gier na ps3 i to jak najszybciej

 

22mln użytkowników i jedynie mgs4 sprzedał się w 4 mln

Halo czy GoW sprzedaż ok 7-8mln(czyli prawie dwa razy większa) na 30mln użytkowników i nie są w to jeszcze wliczane pirackie kopie.....

 

heavy rain i infamous również się wg mnie słabo sprzedadzą, chyba jedynie GT5 ma szanse na ogólnoświatową sprzedaż na gigantycznym poziomie z wszystkich gier jakie zapowiedziano na PS3(no i FFXIII ale to nie ekskluzyw)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Chlopaki - nie twierdze, ze PS3 nie ma gier, inaczej bym jej nie kupil, chodzilo mo glownie o to, ze Sony dalo ciala, gdyz system sellery: jak killzone 2, Little Big Planet, czy motostorm 2 wyszly w przeciagu ostatnich 3 miesiecy ? konsola jest juz prawie 3 lata na rynku - a wiekszosc gier to multiplatforma, bo wszystkie exclusivy zostaly wykupione takze przez M$. Zapomnieliscie, ze takie szpile, jak FF, Assasins Creed, GTA, Ace Combat, Virtual Fighter i wiele wiele innych byly exclusivami Sony ?

Gdybym 2 lata temu wybieral konsole, to chyba nie mialbym z tym najmniejszych problemow....

2 - Sony powinno skupic sie na rozgrywce Online, bo to dla wiekszosci graczy jest najwazniejsze i poprawie PSN.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
2 - Sony powinno skupic sie na rozgrywce Online, bo to dla wiekszosci graczy jest najwazniejsze i poprawie PSN.

No właśnie propo online - było swego czasu sporo ochów i achów jak to konsola Sony będzie uzbrojona w tym segmencie (m'in deklaracja NCsoftu), a póki co ...... posucha (nawet informacji !!), jedyny mmo jaki mi przychodzi na myśl to Love Angel ale i tak z japońskiego PSS ...... .

Odnośnik do komentarza

@easye: A co ty chcesz poprawiac w PSN? Jedyny istotny element, ktorego brak w PS3/PSN wzgledem X360 to cross-game voice chat. Poza tym wszystko jest super. PSN jest stabilne i gra sioe wcale nie gorzej (moze nawet lepiej) niz na XL (ja ne wiem... ale tak coraz czesciej mowia ludzie majacy obie konsole).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli chodzi o utratę ekskluzyów to w niektórych przypadkach można podziękować za to Microsoftowi(podpłacili),a w niektórych to decyzja samych wykonawców.W obecnych czasach gry na konsole/pc kosztują gigantyczne pieniądze,budżety gier praktycznie zrównały się z budżetami filmów.Tylko dobra i wysoka sprzedaż może zwrócić koszty i pozwolić grze zarobić.Z uwagi na wyrównaną ilość konsol na rynku praktycznie każda firma nie powiązana z jakimś wydawcą wydaje teraz wszystko na wszystko :)

 

Sony zostały już tylko ich studia wewnętrzne i raczej na 99,9% tak już zostanie zawsze,bardzo bardzo trudno teraz przekonać kogoś by robił coś tylko dla nich(co innego w dawnych czasach kiedy np ps2 było chyba 6 razy więcej niż xboxów1).

 

BTW. wg mnie Sony za bardzo uwierzyło w nowe marki,dla nas hardorowych graczy to nic nie znaczy,bo tytuły takie jak Lair,Heavenly Sword,Resistance,Motorstorm,Uncharted,LittleBigPlanet potrafimy docenić ale dla casualowego odbiorcy te nazwy nic nie znaczą i nie sięgnie po te tytuły.Zerwanie z nalepką "playstation=sequelstation" akurat w tym przypadku wyszło Sony na złe.

Odnośnik do komentarza
Chlopaki - nie twierdze, ze PS3 nie ma gier, inaczej bym jej nie kupil, chodzilo mo glownie o to, ze Sony dalo ciala, gdyz system sellery: jak killzone 2, Little Big Planet, czy motostorm 2 wyszly w przeciagu ostatnich 3 miesiecy ? konsola jest juz prawie 3 lata na rynku - a wiekszosc gier to multiplatforma, bo wszystkie exclusivy zostaly wykupione takze przez M$. Zapomnieliscie, ze takie szpile, jak FF, Assasins Creed, GTA, Ace Combat, Virtual Fighter i wiele wiele innych byly exclusivami Sony ?

Gdybym 2 lata temu wybieral konsole, to chyba nie mialbym z tym najmniejszych problemow....

2 - Sony powinno skupic sie na rozgrywce Online, bo to dla wiekszosci graczy jest najwazniejsze i poprawie PSN.

 

Znowu uogolniasz. To ,ze Ty widzisz tylko KZ2, LBP i MS2 to nie znaczy, ze dla reszty posiadaczy PS3 to tez tylko te gry ;) Problemu zwiazanego z wykupieniem exclusiveow nie widze bo PS3 takowych ma wieksza biblioteke od X360. Rowniez nie wiem skad Ci sie wzielo, ze PSN jest gorsze od live.

Odnośnik do komentarza
BTW. wg mnie Sony za bardzo uwierzyło w nowe marki,dla nas hardorowych graczy to nic nie znaczy,bo tytuły takie jak Lair,Heavenly Sword,Resistance,Motorstorm,Uncharted,LittleBigPlanet potrafimy docenić ale dla casualowego odbiorcy te nazwy nic nie znaczą i nie sięgnie po te tytuły.Zerwanie z nalepką "playstation=sequelstation" akurat w tym przypadku wyszło Sony na złe.

Gu...zik prawda, jestem hardcore, PS3 nabyłem z początku tylko dlatego "bo to ps" , bo liczyłem na "sequelstation" , na kontynuacje starych dobrych gier które przy PS2 wgniatały mnie w krzesło.

A co otrzymałem ? - Sony zaczęło rewoltę zupełnie nowych tytułów do których nie czułem żadnego przywiązania, prawdę powiedziawszy zupełnie niczego do nich nie czułem.

Od samiutkiego początku to nie była moja bajka, i czułem niepewność już od chwili gdy odbierałem mój egzemplarz konsoli.

 

 

Odnośnik do komentarza

właśnie dlatego prawda ,nawet jak to piszesz :) -"dla nas hardorowych graczy to nic nie znaczy," odniosłem do tego,że my mamy w du.pie czy to nowy tytuł czy kontynuacja i potrafimy to docenić co można wywnioskować z dalszego kontekstu mojego postu :P

 

Wielu ludzi kupilo PS3 z uwagi właśnie na kontynucje hitów z PS2 i do teraz ich się nie doczekali i casuale dalej nic nie kupują czekając na te wielkie hity ,które znają.

 

Rewolta zupełnie nowych tytułów jakie zapoczątkowało Sony na PS3 jest fajna,nigdy bym się nie spodziewał,że będę w tyle tytułów grać na PS3 i większość z nich jest świetna ale po raz kolejny powtórzę-one mają za słabą siłę przebicia by się świetnie sprzedać bo są nieznane.

 

Ja je kupie,Ty je kupisz bo jesteśmy graczami hardcorowymi jak większość ludzi z forum ale już casuale przechodzą w większości obok nich obojętnie....gracze casuolowi w większości kupują tytuły znane,choćby nawet wtórne ale wiedzą czego się po nich spodziewać.

 

Sony za bardzo uwierzyło w nowe tytuły,nimi nie polepszą słupków sprzedaży.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Znowu uogolniasz. To ,ze Ty widzisz tylko KZ2, LBP i MS2 to nie znaczy, ze dla reszty posiadaczy PS3 to tez tylko te gry ;) Problemu zwiazanego z wykupieniem exclusiveow nie widze bo PS3 takowych ma wieksza biblioteke od X360. Rowniez nie wiem skad Ci sie wzielo, ze PSN jest gorsze od live.

A może Ty nie rozumiesz, do czego zmierzam. Ja wybierając konsole patrze na tytuły, które wyszły jedynie na ta konsolę. Przecież nie będę wybierał PS3, bo mogę tam pograć w COD’a, czy FIFE ? Dlatego patrzę na takie tytuły jak Killzone, LBP, Havenly Sword – exclusivy.

 

Ale zgadzam się z Tobą i z kimś, kto pisał to wcześniej – bardzo wielu użytkowników wybiera konsole nie mając w ogóle zielonego pojęcia o bibliotece gier. Nie wyobrażasz sobie, ile razy mój kumpel ze sklepu ElectronicDreams musiał tłumaczyć ludziom, że GT Prolog który im sprzedał do konsoli to nie finalny produkt, który wychodzi dopiero w 2010 roku. Szkoda, że nie widziałeś szoku tych ludzi…

 

Nie będę się rozpisywał o PSN po raz kolejny, bo pisałem już o tym parę razy w różnych tematach, porównując takie pierdoły jak achivmenty, profile, funkcje, które można zrobić za pośrednictwem strony WWW, party games (8 graczy na 1 czacie na xbox Live grających w rozne gry, do braku wlasnie voice crossing) i wiele wiele innych !

Najważniejsza róznica jest taka, że grając na X’e przez ostatnie 3 lata nie miałem nigdy takiej sytuacji jak np. wlasnie przy takim hicie jak LBP – zajrzyj sam do odpowiedniego tematu i zobacz jak ludzie narzekaja na rozgrywke online.. Dla mnie to jedna z najlepszych gier, jakie wyszły na PS3, ale co z tego, skoro albo serwery nie działają, albo jak gram z dziewczyna na 1 konsoli i mój kumpel probuje się do nas wbic to trzeba go wyzucic przez lagi. Próbowałem parenascie razy i chyba raz rozgrywka była na normalnym poziomie. Jasne – nie wszystkie gry tak maja, ale taki tytul jak LBP nie powinien być tak Az tak z(pipi)any.

Odnośnik do komentarza
A może Ty nie rozumiesz, do czego zmierzam. Ja wybierając konsole patrze na tytuły, które wyszły jedynie na ta konsolę. Przecież nie będę wybierał PS3, bo mogę tam pograć w COD’a, czy FIFE ? Dlatego patrzę na takie tytuły jak Killzone, LBP, Havenly Sword – exclusivy.

 

Ja tak samo i co w zwiazku z tym? bo teraz rzeczywiscie nie rozumiem do czego zmierzasz :) Jesli Ci chodzi o to, ze PS3 ma malo hamburgerowych(a te nieliczne sa bardziej subtelne od amerykanskich odpowiednikow) tytulow to sie zgodze. Nie zgodze sie natomiast, ze brak hamburgerowych tytulow jest wynikiem wadliwego marketingu. Wrecz przeciwnie jest spora szansa, ze proba nasladowania instrumentu produktowego x'a by sie zakonczyla sporym fiaskiem dla PS3(tak samo nasladowanie Nintendo).

 

Nie będę się rozpisywał o PSN po raz kolejny, bo pisałem już o tym parę razy w różnych tematach, porównując takie pierdoły jak achivmenty, profile, funkcje, które można zrobić za pośrednictwem strony WWW, party games (8 graczy na 1 czacie na xbox Live grających w rozne gry, do braku wlasnie voice crossing) i wiele wiele innych !

 

To sprawa gustu. Jednemu to jest potrzebne drugiemu nie. Ja za takie drobnostki mi niepotrzebne nie mam zamiaru wykladac takiej kasy na stol.

 

 

Najważniejsza róznica jest taka, że grając na X’e przez ostatnie 3 lata nie miałem nigdy takiej sytuacji jak np. wlasnie przy takim hicie jak LBP – zajrzyj sam do odpowiedniego tematu i zobacz jak ludzie narzekaja na rozgrywke online.. Dla mnie to jedna z najlepszych gier, jakie wyszły na PS3, ale co z tego, skoro albo serwery nie działają, albo jak gram z dziewczyna na 1 konsoli i mój kumpel probuje się do nas wbic to trzeba go wyzucic przez lagi. Próbowałem parenascie razy i chyba raz rozgrywka była na normalnym poziomie. Jasne – nie wszystkie gry tak maja, ale taki tytul jak LBP nie powinien być tak Az tak z(pipi)any.

 

No to LBP a nie PSN. Resistance 2 przy 60 graczach smiga. Dlatego mowie nie uogolniaj.

Odnośnik do komentarza

Po świętach kupuje xboxa 360 ponieważ już nie mam zamiaru zbierać dalej kasy na ps3 . Ps3 ma ciekawsze gry jak to już ktoś tu pisał i to nie podlega wątpliwości ( uncharted , resistance ,kz 2 , motorstorm i kolejne nadchodzące ) a xbox ? ( hmm gears of war i ? ) Jeśli sony obniży cenę konsoli albo wypuści jakąś tańsza wersje to bez zastanowienia sprzedam xboxa i kupie ps3 !! Nie interesuje mnie to że takie hity jak mgs 4 kz 2 sprzedały się słabo albo coś w tym stylu bo ja wiem że ty gry są genialne i je na pewno kupie . O te sprawy to powinno martwic się samo sony a nie my gracze .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale póki co jaram się xboxem :P

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza

A ja trochę zejdę z tego tematu (zbliżacie się niebezpiecznie do X360 vs. PS3):

 

Według Johna tylko PlayStation 3 jest w stanie pociągnąć tak wielki projekt.

"Jeżeli wziąć pod uwagę złożoność, to MAG jest czymś co mogło powstać tylko na PS3. Szybkość procesora, możliwość wyświetlania przez PS3 w jednej chwili 256 jednostek oraz przeliczanie ich akcji"

 

http://www.kikoo.pl/news/2074-1/PS3-idealne-dla-MAG-screeny/

 

Jak napisałem w tamtym temacie, Sony mogłoby kazać developerom gadać coś nowego.

 

To również należy do marketingu Sony. Stale pieprzą o wielkiej mocy, której tak naprawdę nie ma. Najpierw dawałem się nabierać na to, że PS3 jest o wiele mocniejsze od X360, potem mówiłem - poczekajcie na Killzone 2. Po tym jak KZ2 nie pokazał niczego wiele lepszego od konkurencji, jestem zdania, że jakiekolwiek gadanie o mocy PS3, to zwykłe mydlenie oczu.

 

Widzieliście Red Faction: Guerilla? Albo RAGE? Obie gry działają na X360 i PS3, i będą wyglądać tak samo (lub prawie identycznie). A obie są o wiele bardziej zaawansowane od KZ2. Znacznie lepsze tekstury (RAGE - technika megatexture - te śmieszne teksturki z KZ2 mogą się schować), czy też rewolucyjna fizyka w Red Faction: Guerilla (Havok w KZ2 może się schować).

 

Jak dla mnie, Sony powinno wymyślić nowe hasło i przestać mydlić oczy o PS3, ponieważ doskonale widać, że żadnej przewagi technologicznej nad X360 nie ma.

Odnośnik do komentarza

Trudno zarzucić coś konkretnego marketingowcom z Sony. Oczywiście, mozna się wymądrzać i pisać, jacy to amatorzy nie znający potzreb rynku, co poniektórzy tutaj sugerują, ale to już ich "jazda" :P - . Obiektywnie patrząc, każdy kto ma dostęp do telewizji i pisemek branżowych, a nawet radia doskonale wie co to jest PS3 i mniej więcej orientuje się czemu jest takie "cool" .

I nawet moi kumple pocinający na PC wiedzą że "Killzone 2" to "och, ach i ech" a LBP jest śmieszne i sympatyczne ;)

Mój brat mimo że obecnie niemal absolutnie nie gra, ani nie siedzi na żadnych forach, nie czyta PSX-a czy NEO przymierza się do kupna PS3, mniej więcej kojarzy tytuły i wie że będzie miał od razu odtwarzacz BD.

 

A czemu wg mnie PS3 nie odniosło sukcesu na miarę PSX, PS2 ?

 

Po pierwsze, to co było wymieniane-cena : Doskonale bawiłem się na zwykłym Xboxie Premiumie, o wiele tańszym od PS3- nie musiałeł kupować Wi-Fi, odtwarzacza HD-DVD, abonamentu Live (wystarczył kod raz na jakiś czas, wolę singla) żeby grać komfortowo .I jako gracz ze stażem nie "kupowałem" gadek o tym że PS3 jest droższe bo jest towarem eksluzywnym, a Cell to potęga i masakra :)

 

Po drugie ceny gier - mimo wszystko na Xboxie mamy większy wybór tańszych gier.

 

A po trzecie, najważniejsze- to już nie te czasy ;)

Nie ma szajby, nie było ludzi koczujących parę dni pod sklepami, rozbijajacymi namioty (a jeśli nawet to w o wiele mniejszym zakresie), nie było tekstów że możemy za pomocą konsoli sterować rakietami i takie tam...

Odnośnik do komentarza
To również należy do marketingu Sony. Stale pieprzą o wielkiej mocy, której tak naprawdę nie ma. Najpierw dawałem się nabierać na to, że PS3 jest o wiele mocniejsze od X360, potem mówiłem - poczekajcie na Killzone 2. Po tym jak KZ2 nie pokazał niczego wiele lepszego od konkurencji, jestem zdania, że jakiekolwiek gadanie o mocy PS3, to zwykłe mydlenie oczu.

 

Moim zdaniem graficznie KZ2 duzo lepiej wyglada od innych gier i jest na rowni wrazeniowo z Crysisem na PCa.

 

Widzieliście Red Faction: Guerilla? Albo RAGE? Obie gry działają na X360 i PS3, i będą wyglądać tak samo (lub prawie identycznie). A obie są o wiele bardziej zaawansowane od KZ2. Znacznie lepsze tekstury (RAGE - technika megatexture - te śmieszne teksturki z KZ2 mogą się schować), czy też rewolucyjna fizyka w Red Faction: Guerilla (Havok w KZ2 może się schować).

 

Jak dla mnie, Sony powinno wymyślić nowe hasło i przestać mydlić oczy o PS3, ponieważ doskonale widać, że żadnej przewagi technologicznej nad X360 nie ma.

 

Mmm hmm nie wiem jakie trailery Red Faction 3 widziales ale te co ja widzialem na GameTrailers prezentuja sie standardowo jak na currentgenowe shootery na konsole. Co do Rage wstrzymam sie z opinia bo nie widzialem jeszcze gameplayeu.

 

Odnośnik do komentarza
Widzieliście Red Faction: Guerilla?

rozumiem ze juz grales

Wyobraź sobie, że tak, grałem. W zeszłym roku na GC.

 

Rage widziałem natomiast tylko z bliska.

 

Nie zmienia to faktu, że posiadają fantastyczną grafikę, a Red Faction fizykę. Obie są tak samo możliwe do zrealizowania na PS3 jak i X360.

 

Edit:

 

Moim zdaniem graficznie KZ2 duzo lepiej wyglada od innych gier i jest na rowni wrazeniowo z Crysisem na PCa.

Chyba na low-detalach. Nie chce mi się kłócić, ale to tak, jakby porównać Halo 1 do Halo 3. Różnica jest kolosalna na korzyść Crysisa. Nie wspominając o fizyce gry, rzecz jasna.

 

Mmm hmm nie wiem jakie trailery Red Faction 3 widziales ale te co ja widzialem na GameTrailers prezentuja sie standardowo jak na currentgenowe shootery na konsole.

Obejrzyj je jeszcze raz, a potem powiedz mi, która z gier na PS3 ma taką fizykę.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Chyba na low-detalach. Nie chce mi się kłócić, ale to tak, jakby porównać Halo 1 do Halo 3. Różnica jest kolosalna na korzyść Crysisa. Nie wspominając o fizyce gry, rzecz jasna.

 

Szczerze to w Halo 3 mnie zastanawialo co z postepem graficznym w stosunku do Halosow z Xboxa ;D No ale okej Twoje zdanie. No chyba, ze tworzysz strone wizualna najlepiej aktualnie wygladajacych shooterow na rynku i masz absolutny knowhow w dziedzinie grafiki to bym Ci przyznal racje i bym uznal, ze najwyrazniej jestem slepy :)

 

Obejrzyj je jeszcze raz, a potem powiedz mi, która z gier na PS3 ma taką fizykę.

A ja myslalem, ze Ci chodzi o grafike:) Rozwalka terenu zawsze byla USP red fakszuna, wiec nie wiem co Cie wprawia w taki zachwyt.

Odnośnik do komentarza

Jacobss i znowu (pipi) opierając to wszystko na filmikach , czy tam opiniach itd itp to samo było z KZ2 piałeś z zachwytu jaka ta gra nie jest jak jeszcze jej nie było , jak ktoś powiedział coś złego na temat np grafiki to sprowadzałeś od razu tą osobę do parteru a po premierze zmieniłeś o tej grze diametralnie zdanie.. Dlatego nie zaczynaj znowu piać na temat jakichś gier jak jeszcze nie dostałeś końcowego produktu i nie zagrałeś w niego w domu.. bo później znowu będziesz narzekał i cofał wszystkie superlatywy o tych grach co wcześniej napisałeś..

 

ps. Nowy Red Faction za świetnie nie wygląda (fizyka super ale reszta nie zachwyca)... a Rage ma premierę dopiero za 2 lata i tak naprawdę gó..o o tej grze wiadomo :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

To co piszesz jest tak głupie, że aż szkoda to komentować. Ale nie, nie dam się sprowokować i nie mam zamiaru brać udziału w kolejnym szambie, jaki się zaczyna robić z tego tematu (jak w każdym temacie, który krytykuje jednego z producentów konsol).

 

Zmądrzałem i doszedłem do wniosku, że tłumaczenie ludziom, dlaczego (przykładowo) moja opinia jest taka, a nie inna, to zwykła strata czasu. Wybacz, ale w "dyskusji" nie chodzi o to, kto ma rację, tylko o to kto ma lepsze argumenty i siłę perswazji. Z tego też powodu, nie będę ci się tłumaczył, dlaczego uważałem tak i dlaczego uważam tak, a nie inaczej.

 

Widzę, że próba stworzenia jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji na tym forum nie ma sensu, bo wszystko albo się sprowadzi do wycieczek osobistych, albo do wojenki (tu wpisz sobie dowolne dwie platformy i vs. między nimi).

Odnośnik do komentarza
Zmądrzałem i doszedłem do wniosku, że tłumaczenie ludziom, dlaczego (przykładowo) moja opinia jest taka, a nie inna, to zwykła strata czasu. Wybacz, ale w "dyskusji" nie chodzi o to, kto ma rację, tylko o to kto ma lepsze argumenty i siłę perswazji. Z tego też powodu, nie będę ci się tłumaczył, dlaczego uważałem tak i dlaczego uważam tak, a nie inaczej.

 

Nie wiem, ktory akapit byl do mnie ale zakladam, ze ten :) Skoro nie masz profesjonalnych argumentow potwierdzajacych Twoje zdanie to to co ja napisalem jest rownie dobre jak Twoje ;D Tak to dziala. Oprocz jakichs danych konkretnych tez jest potrzebny ktos kto je umie profesjonalnie interpretowac. Dlatego tez powiedzialem z gory, ze jesli nie jestes tym profesjonalista to Twoje zdanie nie gra zadnej roli. Tak samo zreszta jak moje :) W kazdym razie Twoje decyzja byla trafna by nie tlumaczyc ludziom swojego gustu. Odpisalem tylko dlatego bo mi sie zdaje, ze mnie zle zrozumiales i odebrales mojego posta jako atak na Ciebie czy cos w ten desen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...