Skocz do zawartości

Najprostsze komplety - lista


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Sony opublikowalo listę 10 gier w których zdobyto najwięcej platyn. http://blog.us.plays...p-10-platinums/

 

1. Assassin’s Creed II

2. Modern Warfare 2

3. Uncharted 2: Among Thieves

4. God of War 3

5. Resident Evil 5

6. inFamous

7. Uncharted: Drake’s Fortune

8. God of War (GoW HD Collection)

9. Borderlands

10. Sly Cooper and the Thievius Raccoonus (The Sly Collection)

Odnośnik do komentarza

mnie bardziej dziwi MW2 i Borderlands. Jedno to sieciowka, a drugie bardzo rozlegly tytul z duza doza kolekcjonerstwa. z drugiej strony MW jest cholernie popularne, wiec tym co ograja multi bo sa tego fanami, nie zostanie duzo do wbicia platyny. dla Borderlands nie mam podobnego wytlumaczenia - to platyna na kilkaset godzin. a jednak :)

 

(mysle ze nalezy tez sie zastanowic, czy nie jest to czysty marketing, niewiele majacy wpolnego z rzeczywistoscia. moze to hype przed jakas akcja wyprzedazy na psn? poza tym nie od dzis wiadomo, ze sa ludzie grajacy tylko dla trofikow i kupuja gry latwe, zeby je szybko platynowac - ta lista to dla nich taki poradnik w tle: co kupic aby sie latwo wzbogacic.)

Odnośnik do komentarza

mnie bardziej dziwi MW2 i Borderlands. Jedno to sieciowka, a drugie bardzo rozlegly tytul z duza doza kolekcjonerstwa. z drugiej strony MW jest cholernie popularne, wiec tym co ograja multi bo sa tego fanami, nie zostanie duzo do wbicia platyny. dla Borderlands nie mam podobnego wytlumaczenia - to platyna na kilkaset godzin. a jednak :)

 

(mysle ze nalezy tez sie zastanowic, czy nie jest to czysty marketing, niewiele majacy wpolnego z rzeczywistoscia. moze to hype przed jakas akcja wyprzedazy na psn? poza tym nie od dzis wiadomo, ze sa ludzie grajacy tylko dla trofikow i kupuja gry latwe, zeby je szybko platynowac - ta lista to dla nich taki poradnik w tle: co kupic aby sie latwo wzbogacic.)

MW2 jest tak wysoko bo kupiło go miliony osób więc oczywistym jest, że przy takiej bazie graczy wypłynie więcej trofkowiczów. W MW2 nie ma trofików za grę w trybie MP. Wszystkie trofea można zrobić offline. Prócz Sly'a to żadna z tych platyn nie jest prostactwem w stylu Hanna Montana dlatego o żadnej 'akcji' nie może być mowy :) To są po prostu bardzo popularne gry, które kupiło wiele osób.

Odnośnik do komentarza

Fajne zestawienie - mam Platynkę w pozycjach od 1 do 9 xD I zgadzam się z poprzednikami że tutaj raczej ma ogromny wpływ popularność tych gier. Jedyne co mnie trochę zaskoczyło to Borderlands - no ale to co-op'owy potwór - kto nie grał, niech żałuje. Przy tej grze czas bardzo szybko i przyjemnie mija a ludzie jak już to wbijali Platynki w 2 do 4 osób naraz więc może w tym cała tajemnica ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Z przykroscia wrzucam tu platyne w Prototype 2. Po "zrobieniu" pierwszej czesci nastawialem sie znowu na wielogodzinne sesje z platynowaniem challenge'y oraz kombinowanie z bossami na hardzie - nic z tych rzeczy. Do kompletu nie potrzeba robic ZADNEGO CHALLENGE'A! Oczywiscie sa one w grze, ale nie wiadomo po co (ok, wiadomo - mozna skin Mercera wygrac). Poziom hard nie sprawia zadnego klopotu i polecam od niego zaczac granie, a wszystkie pucharki (oprocz jednego) wpadna przy jednym przechodzeniu. Zostanie jedynie dobicie Hellerowi max levelu, ale wtedy odpala sie New Game + i po klopocie - totalna zenada. Nie ma tu ANI JEDNEGO trofika, ktory zapewnilby choc namiastke wyzwania.

Odnośnik do komentarza

Virtua Fighter 5: FS - polecam łowcow kompletów, jeno uprzedzam, że nie ma tu platyny. Stówa wpada łatwo, szybko i przyjemnie w ~2h zabawy. Są dwa trofea za online oraz bodajże 10 singlowych. Raczej niezbyt skillowych i niezbyt wymagających.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

MW2, BO, MW3... wszystkie te platyny od czasów WaW są teraz na kilka wieczorów, a jedyna "trudność" w MW3 to właśnie potrzebny czas czyli jakieś 40-50h dla przeciętnego gracza.

MW2 - tu sie nie zgodzę, ponieważ pamiętam taka misje w co-op'ie na lotnisku z Juggernaut'sami, która do prostych nie należała(chyba, ze mylę części).

 

za to na pewno do tematu należy zaliczyć The Walking Dead, gdzie trofea same wpadają po ukończeniu poszczególnych etapów.

aż szkoda, bo Giera naprawdę wymiata, a za kolejne przejścia nie ma przeznaczonych trofeów, co jest ogromnym minusem, bo wyborów jest tam co nie miara, co wiąże sie z wątkiem fabularnym.

Odnośnik do komentarza

W MW2 na lotnisku to pamiętam tylko że wystarczyło przebiec i chyba nawet nie oddawało się jednego strzału, pewnie chodzi o cmentarz samolotów - dwóch dobrych graczy przejdzie ją max za 2-3 razem.

 

Co w MW3 jest do robienia przez 50h? :)

 

BTW: Imo najtrudniejszy calak był w COD4:MW - szkoda że PS3 nie doczekała się trofeów - ostatnia misja w samolocie na Veteranie to wrzód na (pipi)e. Drugi to BO przez dwa trofea w trybie Zombi (hi Słupek) . W WaW nie grałem - nie lubię "tych" klimatów.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Tak, kretyńskie trofeum z koniecznością upadku i wystrzelenia wybuchowej strzały z kuszy, żeby rozwalić ileś tam zombiaków.Czy jakoś tak...

 

Teraz próbuję wyciągnąć platynę w MGS4, może być ciężko, a już na pewno pochłonie to trochę czasu. Ostatnio zrobiłem platynę w Azylu Arkham, jeden z najciekawszych kompletów.

Odnośnik do komentarza

W MW2 na lotnisku to pamiętam tylko że wystarczyło przebiec i chyba nawet nie oddawało się jednego strzału, pewnie chodzi o cmentarz samolotów - dwóch dobrych graczy przejdzie ją max za 2-3 razem.

 

Co w MW3 jest do robienia przez 50h? :)

 

BTW: Imo najtrudniejszy calak był w COD4:MW - szkoda że PS3 nie doczekała się trofeów - ostatnia misja w samolocie na Veteranie to wrzód na (pipi)e. Drugi to BO przez dwa trofea w trybie Zombi (hi Słupek) . W WaW nie grałem - nie lubię "tych" klimatów.

 

Jeśli nie grałeś w WaW czy CoD Classic pewnie też, skoro nie lubisz takich klimatów to jako człowiek, który wszystkie CoDy od początku zna na wylot i wbił wszystkie calaki/platyny w tych grach, hierarchia trudności wygląda mniej więcej tak:

 

1. CoD Classic

 

 

...

 

 

2. WaW

 

 

 

...

 

 

3. CoD4

4. CoD2

5. CoD3

6. BO

7. MW2

 

...

 

 

 

8. MW3

 

 

Jeśli chodzi o MW3 to najbardziej czasochłonne są te operacje i wbicie najwyższego poziomu więc napisałem, że dla PRZECIĘTNEGO gracza wyjdzie do 50h na tę platynę.

Odnośnik do komentarza

No nie grałem przez to napisałem "in my opinion".

A odnośnie MW3 - uważam się za przeciętnego i nadal nie wiem co tam może zająć 50h. Jak ktoś przeciętny grał (np. taki jak ja) w poprzednie COD'y to MW3 weźmie na max 20h na wszystko bo tam nie ma co robić więcej czasu - fale są schematyczne - wystarczy dobrą miejscówkę znaleźć a misje specjalne są w tej części śmiesznie łatwe - zresztą jak cała ta gra. A jak ktoś nie grał to może zejdzie z 5 godzin więcej ale nie 50. Tyle to może zająć 100% w Fallout 3 ale nie Platyna w MW3.

 

Małą edyta: wpisałem sobie właśnie w googlach "mw3 platinum trophy" - pierwszy, lepszy link - do poradnika: Approximate Time to platinum: 25hrs

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Tak, kretyńskie trofeum z koniecznością upadku i wystrzelenia wybuchowej strzały z kuszy, żeby rozwalić ileś tam zombiaków.Czy jakoś tak...

Pal licho jakby było tylko to o czym piszesz, ale tam trzeba było jeszcze trafić tą strzałą kogoś z drużyny, a ten miał wbiec w tłum zombiaków. To mnie zniechęciło do platynowania BO.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Ogólnie wszystkie gierki dla dzieci na licencjach kinowych bym tutaj zaliczył, ale zapewne już to ktoś wcześniej podał. Aktualnie moja kobietka dostala pierwsze zadanie platynowania i w jeden wieczór ciachnęła 50% Puss in Boots, a dziś patrząc po liście wpadnie drugie pół. Czas to ok. 5h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...