Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

12h nabite w singlu a i tak ledwo co parę misji przeszedłem. Zanim zajrzę do multi będe chciał przejść główny wątek - ciekawe ile to mi zajmie biorąc pod uwagę robienie wielu innych rzeczy w tej wielkiej grze.

 

Więc pytanie do tych którzy już bardziej liznęli multi - sporo jest w nim roboty? ma potencjał żeby stracić w nim kolejne dziesiątki godzin?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

100% zrobione :)

 

Gierka 9+ bo bardzo spodobał mi się klimat a gdy przeszedłem fabułę zacząłem dopiero zbierać wszystkie duperelki i wcale mi się nie znudziła :) Teraz fajnie pośmigać na koniku we free roamie(25lvl i rośnie :D).

 

 

Tak apropo strojów to mam koszulkę czarna R* i czerwona oraz sombrero co jeszcze i GDZIE można znaleźć?

Edytowane przez Mauy77_x360!
Odnośnik do komentarza

jest jeszcze jeden strój za challenge od R*. na social clubie powinny być szczegóły albo zerknij tutaj: http://www.xboxresou...tars.php?t=3201

 

u mnie wczoraj też stuknęło 100%. radość niczym dziecka na święta. teraz tylko 6 achivów i będzie cudowny calaczek. później tylko czekać na dodatki.

 

 

Męczy mnie pewnie przez to podróżowanie bo przemieszczanie w tej nie jest niby złe, ale powinno być troszkę szybsze.

 

używaj dyliżansu albo na odludziu rozstaw obóz. przemieścisz się gdzie chcesz w kilkanaście sekund.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Szlag mnie trafi z tym multi, od dwóch dni próbuje się do niego podłączyć i NIC! Ciągle tylko loading i loading, którego nawet przerwac nie mogę i muszę wyjść do interfejsu. Ktoś ma taki problem?

 

W singlu została mi tylko końcówka, ehh, aż żal przechodzić :(

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Niedźwiadki są w TALL TRESS :P

 

mam kilka pytań co do aczików bo zostało mi już niewiele a chce calaka bo gra jest piękna :D

 

1.Osiągniecie 500 kills mouted to mam zrobić strzelając na koniu tak? Jeżdze we free roamie leje ile sie da i nie wpada...

2.Zrobil ktos achik z nożem? To trzeba zabic czy tylko "drasnąć"?

3.Ktore to COMBAT MISSION?

Odnośnik do komentarza

1. Musisz strzelać z broni stacjonarnych takich jak działo, Gatling gun itp. Najłatwiej to zrobić w El Presidio. Zaatakuj policję, nabij sobie wanted, a potem tylko ich rozwalaj z działa. Osobiście zrobiłem to we free-roamie.

2. Aczik z nożem?

3. Najłatwiej to zrobić w tej misji "Political Realities in Armadillo". Pomijaj wszystkie cut-scenki na nikogo nie czekaj. Musisz zabić 5 gostków headshotami (celność 100%) i zejść poniżej dwóch minut i trzydziestu sekund.

Odnośnik do komentarza

A idź pan w pizdu z takim zakończeniem!

 

 

Jak w GTA IV mielismy wybór, i wybrałem drogę, gdzie ginie Roman to byłem wściekły i odloadowałem. Wolałem żeby Katie umarła. A tutaj? Tutaj nie ma wyboru. John umiera i tyle. Czy to, że armia go zabiła to była kara za stare grzechy? W końcu pomógł im eleminując Sancheza, Willamsona i Dutcha.

 

Jestem kompletnie nie usatysfakcjonowany tym, że teraz mam prowadzić się Jackiem. Tym przydupasem co tylko w książkach siedzi? To po co ja starałem się o te wdzianka, żeby teraz je Jack nosił? Nie podoba mi się też, że w etapie opiekowania się farmą nie mogę zmienić stroju - FUUUUUUUUUUUUUU! Ja chcę wrócić do Meksyku z panczo...

 

Jako takie, to zakończenie fabuły w ten sposób jest dobre. Ale smutne i i frustrujące dla kogoś, kto prowadzi tego samego człowieka przez 30-40h, przyzwyczaił się do jego głosu i charakteru.

 

Poza tym to ja nie wiem czy to dobre rozwiązanie - mam chyba ze 2-3 misje od nieznajomych rozpoczęte, ale nie zakończone. No i jak to teraz? Np. obiecałem dla gościa z meksyku, że wrócę i zobacze jego lot paralotnią. I nie zobaczę? Czy mam zakończyć to jako Jack? Chyba panowie z R* o tym nie pomyśleli.

 

W (pipi)e to mam. Wrzucam load i nie przechodzę tej misji ukończę grę na 100% będąc Johnem, a nie jego synusiem.

 

 

Mimo wszystko dla takich gier warto być graczem :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...