Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

one lubią robić wypad na północ a tam jest urwisko oraz woda, i to całkiem blisko. jeżeli skasujesz parę i reszta spitoli w drugą stronę to żaden problem. dramat jest dopiero kiedy zaczynasz gonić stado albo kilka oderwanych sztuk. wtedy należy uważać bo skubane mają tendencje samobójcze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przysiadłem wczoraj dłużej i zrobiłem wreszcie kilka misji fabularnych :D

Cóż mogę napisać... ta gra jest REWELACYJNA ! No czegoś tak wspaniałego się po tym tytule w ogóle nie spodziewałem. Nie dość, że misje są ciekawe i nie nudzą, to jeszcze jest to chyba jedyna gra w którą można zagrywać się godzinami i nie tykać fabuły :D

Grafika jest po prostu masakrująca, ale to co ujrzałem po dostaniu się na meksykańską część terenu, obaliło mnie dosłownie na glebę :woot:

Piękny zachód słońca i różnorodność terenu, a do tego w tle przygrywała bardzo klimatyczna muzyka... no miód wylewał się z ekranu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Siema, pamietacie te promocje (pobierz trailer a otrzymasz 400 mp) własnie sprawdziłem maila :D

 

Dear adrian wojtkowk:

 

You recently entered the Red Dead Redemption Giveaway by downloading the Red Dead Redemption movie trailer from the Xbox LIVE Marketplace.

 

GMR Marketing GmbH is the official promotion administrator for Microsoft (Xbox LIVE) and is responsible for selecting and notifying all winners. We are writing to inform you that you were among the first 5,000 Xbox LIVE Gold or Silver members to qualify as a winner.

 

Specifically, you have won 400 Microsoft Points!

 

You can redeem your points from the Xbox 360 Console Dashboard or on Xbox.com using the following pre-paid Microsoft Points code:

 

400 Microsoft Point Code: TPF96-

 

We apologize for the technical difficulties. Your code has been reactivated; please follow the instructions to redeem.

 

On behalf of Microsoft and Rockstar, congratulations and enjoy your prize.

Odnośnik do komentarza

Nio to ekstra że jednak rozdają. Ja też wtedy czekałem żeby pobrać trailer. A dostałeś może jakiś motyw graficzny do dashborda?

 

Co do gry ma ona ciekawą fabułe, ulepszony system sterowania i fizyki postaci (wygodniejszy od tego w GTA IV), kapitalny soundtrack.

 

Muzyka w tej grze mnie bardzo zaskoczyła, Panowie z R* zebrali wielkich artystów.  Jamie Lidell - Compass jak tego słuchałem w grze to aż mnie dreszcze przeszły i już zawsze ten utwór będzie mi się kojarzył z tą grą i na odwrót.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie jestem dopiero po strzelaninie w Fort Mecker, daleko jeszcze do końca fabuły ? (4,5 h na liczniku)

Będzie potem jakieś duże miasto ? Bo jak na razie to chyba to Armadillo jest największe.

Są indianie w grze ?

Da się kogoś wyzwać na duel czy tylko ktoś może nas?

Edytowane przez nuke`
Odnośnik do komentarza

Jestem już w połowie gry i muszę przyznać, że to najlepszy tytuł z Dzikim Zachodem - pomimo braku indian. Pomijając nudny i dosyć żmudny początek, nie mam jej nic do zarzucenia, świetna grafika, fizyka konia, kilka starych i oklepanych pomysłów a'la dead-eye, no i przede wszystkim ogromny teren do eksploracji i różnorodność misji. Nie można RDR'a porównać do Guna z PS2 czy chociażby CoJ'a, ale wszystko wydaje mi się być dopieszczone jak należy, wystarczy tylko przeboleć jakoś ten początek, a tytuł potem wynagrodzi nam swą cierpliwość dosyć groteskowymi zadaniami. Jak dla mnie bomba :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co w tym przypadku poradzić :rolleyes: dobrnij do końca, powinno załapać :) oj do połowy :P. Znam takie przypadki eee, beee, :down:, :morning1: a teraz na widok planszy tytułowej pojawia się.. :banana: ale może i tym grozić :morning2: i nic już już nie pomoże, prócz allegro :bomb_ie:

 

O co chodzi w tej wypowiedzi? Ktos to rozkoduje?

 

 

Mówisz i masz :D

Z cyklu co autor miał na myśli:

"Chciałbym Ci pomóc ale nie bardzo wiem jak, spróbuj dokończyć grę pewnie pod koniec się na pewno rozkręci, no dobra żartowałem, ciekawie robi się już w połowie gry. Znam takie przypadki jak Ty, że na początku gry byli niezadowoleni i zawiedzeni z nowego tytułu Rockstar, jednak po dłuższej chwili spędzonej z grą już na sam widok planszy tytułowej i menu robią w majtki, niestety są jednak i tacy którym pomimo ukończenia gry, ewentualnie zaliczenia jej połowy w dalszym ciągu się ona nie podoba i uważają ją za niezłego crapa, a w tym przypadku pozostaje ją tylko wystawić na sprzedaż w jednym z popularnych serwisów aukcyjnych."

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza

Tak, jest taki zwrót akcji który cię zadziwi ale będziesz mogł grać dalej.

 

Pozdrawiam

 

MEGA

 

Czemu w ostatniej misji przyjechali za(pipi)ac Johna?Jaki byl motyw?

 

 

Wykorzystali go żeby dorwać resztę przestępców, jak im już nie był potrzebny jego też skasowali za to co robił za laty - tzn. kradł, gwałcił, mordował

 

 

A poza tym

 

 

Sam doznałem szoku, bo miałem oczekiwania co do Happy Endingu - tzn. John z żoną i synem spokojnie na farmie pasą krówki itp.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...