Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko niestety, chowanie nic nie daje, i tak zginiesz więc faktycznie 25kill i koniec rundy... bezsens dla mnie.

 

Zgadzam sie, licze ze aktualizacja to usunie bo chce sie grac jak najdluzej a nie do 25 ks i koniec rudny po 3 min. Zabijesz 8 przeciwnikow ta atomowka dostaniesz tam 80expa, podsumowanie rundy i end a tak grajac nastepnie 7 minut nabijesz tego znacznie wiecej. Nie mowiac juz ze sa lepsze killstreaki jak AC130, Predator missle czy inne ktore tez daja fragi.

Odnośnik do komentarza

Nie ma jeszcze wersji PS3 tzn nie wyszła, na razie tylko piraci na X0 graja stąd jakieś cząstkowe informacje. Jeśli bombka była tylko na split screenie itd. tobyśmy o tym wiedzieli ale niestety prawdopodobnie jet to normalny killstreak.

 

Co Ci online na PS3 nie pasuje :P ?? A jeśli chodzi o samą gre to tez sie obawiam że z wersja PS3 może byc coś nie tak bo jak wiemy MS wylewał kasę na promocję tej gry a jak się odwdzięczą IW - hmmm może tak samo jak z Tekkenem 6 ??!!

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Ktoś miał już może okazję porównać wersje PS3 - X360? Mam obie konsole i nie wiem na która zakupić. Za Xem przemawia to że gry multiplatformowe prawie zawsze wyglądają na nim lepiej, no i on-line. Za PS3 to że mam na tej konsoli więcej znajomych do grania i to że jest cichsza ;) .

 

no nie zawsze

a po 2 gra jeszcze nie wyszła, więc jak ją porównać?

najlepiej jak masz dużo kumpli to kup na ps3 i jak coś ci nie będzie pasiło to łatwo sprzedasz i mało stracisz (gry z drugiej reki chodzą drożej na PS3, z racji że nie ma kopi)

 

Nie ma jeszcze wersji PS3 tzn nie wyszła, na razie tylko piraci na X0 graja stąd jakieś cząstkowe informacje. Jeśli bombka była tylko na split screenie itd. tobyśmy o tym wiedzieli ale niestety prawdopodobnie jet to normalny killstreak.

 

Co Ci online na PS3 nie pasuje :P ?? A jeśli chodzi o samą gre to tez sie obawiam że z wersja PS3 może byc coś nie tak bo jak wiemy MS wylewał kasę na promocję tej gry a jak się odwdzięczą IW - hmmm może tak samo jak z Tekkenem 6 ??!!

 

IW sprzedało ok 4 mln. kopi cod 4 na PS3 więc to raczej im się nie opłaca, bo mw2 i bez promocji ms sprzeda się

jedyne co xbo360 ma to ex czasowe mapki

 

a co z tekkenem nie tak, że jest w ciut niżej rozdziałce ?

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza

Ktoś miał już może okazję porównać wersje PS3 - X360? Mam obie konsole i nie wiem na która zakupić. Za Xem przemawia to że gry multiplatformowe prawie zawsze wyglądają na nim lepiej, no i on-line. Za PS3 to że mam na tej konsoli więcej znajomych do grania i to że jest cichsza ;) .

 

też nie rozumiem tego argumentu z online. To źle ze jest za free? :)

Odnośnik do komentarza

Jasne że dobrze, ale ponoć jakość grania na Live jest wyższa niż na PSN.Osobiście spędziłem 2 lata przy tej grze w wersji na PS3 i nie narzekałem, grało mi się bardzo komfortowa, większych problemów nie miałem.W tym roku osobiście porównam jakość tego cudownego Live do PSN w MW2

Mam obie konsole i jakoś nie zauważyłem super-hiper-ultra różnicy w jakości online. W ogóle jej nie zauważyłem. Poza tym hałas ciągle obracającej się płyty + wentylatory powodują że wolę wersje na PS3 :P

Odnośnik do komentarza

Ktoś miał już może okazję porównać wersje PS3 - X360? Mam obie konsole i nie wiem na która zakupić. Za Xem przemawia to że gry multiplatformowe prawie zawsze wyglądają na nim lepiej, no i on-line. Za PS3 to że mam na tej konsoli więcej znajomych do grania i to że jest cichsza ;) .

 

też nie rozumiem tego argumentu z online. To źle ze jest za free? :)

Nie napisalem ze to zle ze jest za free, ale majac dwie konsole i pare lat grania na obu w wiele tytulow (czasem nawet w ten sam tytul na obu konsolach), moge porownac uslugi LIVE i PSN...i prawda jest taka, ze z PSN przy kilku tytulach mialem spore problemy, a na LIVE jakos mi sie to nie przytrafilo...o takich szczegolikach jak mozliwosci livechatowe w trakcie gry ze znajomymi itd. nawet nie bede wspominal...

 

Wiecej znajomych na PSN to atut...ale jezeli okaze sie ze wersja na PS3 bedzie "ubozsza" co zdarzylo mi sie juz nie raz w histori posiadania tej konsoli i tytulow multiplatformowych...to zrezygnuje i wezme na Xa...ale jezeli oba tytuly beda wygladaly identycznie na obu konsolach to wtedy pewnie przychyle sie do wersji PS3...

Odnośnik do komentarza

Geeez, atomówka w multi... :/

 

Ja bym się tym jakoś strasznie nie przejmował, to w końcu 25 kill'owy streak ...

 

 

Wszyscy tak placzecie nad tym streakiem 25 jakby to byla jakas normalka w tej grze. Ja nie wiem, moze sie myle ale jesli w wersji na konsole tak czesto dochodzi sie do streaka 25 to rzeczywiscie, powinniscie miec pelne gacie ze strachu. W wersji na pc, bo w taka gram, streak 15 to juz jest nie lada wyczyn a i dlugo sie z nim nie pobiega bo w koncu ktos takiego goscia zarznie. Mi sie udalo trzasnac 34 w meczu 20vs20 na crossfire, ale tylko dlatego, ze sie uparlem na kampienie w jednym miejscu ze snajperka, tam gdzie maja start point brudasy i zdejmowalem dokladnie 4 te same osoby, ktore jak glupie uparly sie aby sobie posnajpic z balkonow. W normalnych meczach, zblizenie sie do streaka 15 graniczy z cudem i nie gram na jakis pro serverach.

 

Tak wiec wyluzujcie bo jeszcze nie graliscie, a juz wielki placz "ojojojooj co to bedzie ;((((((("

Odnośnik do komentarza

Geeez, atomówka w multi... :/

 

Ja bym się tym jakoś strasznie nie przejmował, to w końcu 25 kill'owy streak ...

 

 

Wszyscy tak placzecie nad tym streakiem 25 jakby to byla jakas normalka w tej grze. Ja nie wiem, moze sie myle ale jesli w wersji na konsole tak czesto dochodzi sie do streaka 25 to rzeczywiscie, powinniscie miec pelne gacie ze strachu. W wersji na pc, bo w taka gram, streak 15 to juz jest nie lada wyczyn a i dlugo sie z nim nie pobiega bo w koncu ktos takiego goscia zarznie. Mi sie udalo trzasnac 34 w meczu 20vs20 na crossfire, ale tylko dlatego, ze sie uparlem na kampienie w jednym miejscu ze snajperka, tam gdzie maja start point brudasy i zdejmowalem dokladnie 4 te same osoby, ktore jak glupie uparly sie aby sobie posnajpic z balkonow. W normalnych meczach, zblizenie sie do streaka 15 graniczy z cudem i nie gram na jakis pro serverach.

 

Tak wiec wyluzujcie bo jeszcze nie graliscie, a juz wielki placz "ojojojooj co to bedzie ;((((((("

Dokładnie ... to samo mówiłem jak była panika z AC130. Jak mi się raz uda zrzucić tą atomówkę to bedę szczęsliwy albo chociaż zobaczyć jak ktoś to robi :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...