Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

@nemesis1, mam angielską wersje, ściągnąłem sekretną kryptę za pomocą uplay. Chodziło mi o tą wypowiedź - click, mowa tam o trzech sekretnych lokacjach dostępnych w ekskluzywnych edycjach AC2: "...Black, White, and Master..."

 

@balon, jeśli Ci to coś pomoże - w angielskiej nie można.

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

Ale bezsens, bylem przekonany ze ten pasek dna jest po to wlasnie zeby wracać do wykonanych misji :mellow: czy mi sie wydaje czy w AC1 byla taka mozliwosc? No to po co nam ten podgląd? Żeby sobie zoabczyć jakie misje były po kolei.. bo nic tam nie ma poza nazwą i 1 zdaniowym opisem misji, gdyby chociaz bylo kilka zdań ad fabuł to byloby to jakos uzasadnione, a tak? Gry jeszcze nie skonczylem, ale chyba nic sie nie zmienia w tej kwestii po zakonczeniu?

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem jak jest dokładnie z tym wracaniem do poszczególnych sekcji DNA bo po przejściu głównego wątku ją odstawiłem ale z tego rozmawiałem z chłopakami tu z forum co platyny zrobili to ponoć tylko nie da się do tej jednej sekcji wrócić :

gdzie leci się maszyną latającą Leonardo

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Gra na mnie zrobiła duże wrażenie, skrobnę coś po wymasterowaniu. Pozostała mi ostania sekwencja DNA, filmik The Truth odblokowany... Obecnie szukam ostatnich skarbów, piórek oraz próbuję zdobyć trofea. Jestem ciekaw jak to się wszystko skończy.

Odnośnik do komentarza

mam polska zwykla edycje i po 54 godzinach gameplayu mam 100 procent synchron

Jeśli byś mógł to sprawdź w panelu DNA, w sekcji z sekretnymi lokacjami, czy wszystkie eksplorowałeś. Mi trzy brakują, prawdopodobnie to te dostępne w edycjach ekskluzywnych.

Czyżby polska wersja miała w standardzie te "dodatkowe" lokacje?

 

Jeszcze jedno pytanie. Ściągną ktoś theme za pomocą funkcji uplay? Ja coś nie mogę. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

co to ma ku*&% być, że gram se gram a tu nagle zonk i tylko brak hasełka 'jak se zapłacisz to se pograsz'?! no co to za czasy?! niedługo jak kupie Tekkena to do wyboru będę miał tylko Mokujina a resztę chłopków będę musiał se obcią.. TFU! ściągnąć?! APELUJE: nie kupujmy tego dodatku do AC2!! Powinniśmy jakoś ukrócić ten proceder bo to już się robi niestrawne!

Odnośnik do komentarza

co to ma ku*&% być, że gram se gram a tu nagle zonk i tylko brak hasełka 'jak se zapłacisz to se pograsz'?! no co to za czasy?! niedługo jak kupie Tekkena to do wyboru będę miał tylko Mokujina a resztę chłopków będę musiał se obcią.. TFU! ściągnąć?! APELUJE: nie kupujmy tego dodatku do AC2!! Powinniśmy jakoś ukrócić ten proceder bo to już się robi niestrawne!

 

ten proceder bedzie sie prawdopodobnie coraz czesciej powtarzal. zreszta po ubisofcie sie tego mozna bylo spodziewac. taki sam proceder zaserwowali nam w PoP dodajac Epilogue jako platny DLC, lecz dla mnie kompletnym przegieciem byl Versus dla RE5 zajmujacy ok 100kb.............. brak slow.....

Odnośnik do komentarza

Wyjaśnijmy bo się bałagan robi:

-angielska wersja (ja mam taką): za pomocą funkcji uplay, można (za darmo) ściągnąć: kostium Altaira, możliwość zakupu w grze większej sakwy na te noże do rzucania, sekretną lokację - krypta rodziny Auditore oraz theme xmb.

-polska wersja: wszystkie dodatki ściągane w wersji ang za pomocą uplay są dostępne na stercie. Coś więcej, mniej? Niech ktoś potwierdzi.

-wersja limitowana (Black, White, and Master) posiada dostęp do trzech dodatkowych sekretnych lokacji, które podobno są niezbędne do uzyskania 100%. Jeśli ktoś jest pewien, że tak jest niech potwierdzi tą informację.

Odnośnik do komentarza

po 54 godzinach w dna mam wszystko zebrane, do piurek wydrukowalem se mapki, jedynie ze skarbow to nie pozbieralem tych co sa na lodkach na wodzie(na mapie nie zaznaczone), trofeuw mi pokazuje ze mam zebrane 85 procent, bratu sto procent synchronizacji zajelo okolo 52 godziny i 88 procent trofeuw, gra kupiona w mediamarkt za 199 zl, aha i jeszcze jedno , prawie na koncu gry jak w willi pada zapytanie czy chcesz przejsc juz do Rzymu, dajcie na nie bo w wenecji pojawiaja sie jeszcze dwa dodatkowe zadania, pobicie i przesylka kurierska muj nick na store to aagrestrybnik

nie mam zadnej limitowanej wersji czy black ,a w save pokazuje mi i memu bratu 100% synchron,

Edytowane przez agrestrybnik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...