Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - mam problem. Jestem w laboratorium Desmondem i mam wizje, gdzie staje się Altairem. Muszę gonić jakiegoś gościa który wbiega do wieży. Ja tymczasem mam wejść na sam szczyt. I tu rodzi się problem. Wspinam się na pierwszy balkonik i dalej nie mogę ! Nigdzie nie mogę wskoczyć, nigdzie nie mogę wejść. Co trzeba zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Assassin's Creed II Game of The Year Edition zawiera:

 

Grę Assassin's Creed II (PS3)

Dodatek: Bitwa o Forli

Dodatek: Stos Próżności

3 dodatkowe misje (Pałac Medyceuszy, Santa Maria dei Frari, Arsenał Portowy)

 

http://www.sklep.cen...t&nr=1312&sub=5

 

No tak ale na plycie czy jako kody bo nie wiem czy uzywana brac

 

Stare ale może innym się przyda. Dodatki są na płycie.

 

Owszem jest ta deska. I również się domyśliłem, że trzeba się na to wspiąć. Tylko się nie da. Na różne sposoby próbowałem.

Zobacz tu:

http://www.youtube.com/watch?v=sTOLHAysL0k

Odnośnik do komentarza

Assassin's Creed II Game of The Year Edition zawiera:

 

Grę Assassin's Creed II (PS3)

Dodatek: Bitwa o Forli

Dodatek: Stos Próżności

3 dodatkowe misje (Pałac Medyceuszy, Santa Maria dei Frari, Arsenał Portowy)

 

http://www.sklep.cen...t&nr=1312&sub=5

 

No tak ale na plycie czy jako kody bo nie wiem czy uzywana brac

 

Stare ale może innym się przyda. Dodatki są na płycie.

 

Owszem jest ta deska. I również się domyśliłem, że trzeba się na to wspiąć. Tylko się nie da. Na różne sposoby próbowałem.

Zobacz tu:

http://www.youtube.com/watch?v=sTOLHAysL0k

 

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej, wątek się rozrósł, a nie czytałem go od początku, więc jak takie pytanie było to sorry.

 

Jak AC:II ma się do gatunku sandbox? Jedyny przedstawiciel tego gatunku w jakiego grałem to GTA: SA na ps2- było z nim kupę zabawy. Nie dość że gra sama w sobie była długa i oferowałam dużo zadań, to spędziłem masę godzin po zakończeniu głównego wątku na po prostu jeżdżeniu po mieście, strzelaniu, i ogólnie świrowaniu po mieście. Z stąd moje pytanie, czy w AS:II po skończeniu głównego wątku jest co robić? nie chodzi mi tylko o zadania poboczne, tylko o to czy gra się nie nudzi?, czy sprawia jeszcze frajdę po przejściu, czy nie nuży przechodzenie jej jeszcze raz i mniej więcej w ile przechodzi się grę? ( tak na oko, niekoniecznie ze wszystkimi zadaniami pobocznymi) Zastanawiam się właśnie nad kupnem pod choinkę AS:II lub InFamous i nie wiem co wybrać. Ok czekam na waszą odpowiedź i radę, z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Hej, wątek się rozrósł, a nie czytałem go od początku, więc jak takie pytanie było to sorry.

 

Jak AC:II ma się do gatunku sandbox? Jedyny przedstawiciel tego gatunku w jakiego grałem to GTA: SA na ps2- było z nim kupę zabawy. Nie dość że gra sama w sobie była długa i oferowałam dużo zadań, to spędziłem masę godzin po zakończeniu głównego wątku na po prostu jeżdżeniu po mieście, strzelaniu, i ogólnie świrowaniu po mieście. Z stąd moje pytanie, czy w AS:II po skończeniu głównego wątku jest co robić? nie chodzi mi tylko o zadania poboczne, tylko o to czy gra się nie nudzi?, czy sprawia jeszcze frajdę po przejściu, czy nie nuży przechodzenie jej jeszcze raz i mniej więcej w ile przechodzi się grę? ( tak na oko, niekoniecznie ze wszystkimi zadaniami pobocznymi) Zastanawiam się właśnie nad kupnem pod choinkę AS:II lub InFamous i nie wiem co wybrać. Ok czekam na waszą odpowiedź i radę, z góry dzięki :)

 

ACII to sanbox "pelna geba" (jak sie ostatnio mowi) tzn. oprocz watku glownego dostajesz mase pobocznych questow/misji/znajdziek itd. Zaliczenie wszystkiego zajmuje 2 razy wiecej czasu niz sama fabula. Jesli rajcuje Cie taki progress w grach nie wahaj sie tylko kupuj, bo "jest co robic". Ja do platyny dotarlem po ok 25h, lecz jakbym chcial wymasterowac calosc na 100% mysle, ze tak z 10h dluzej (strzelam na oko).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hej, mam pytanie. Chodzi mi o grobowiec assasynów na terenie mojej (nie tylko mojej :D ) willi. A więc byłem już w skarbcu i najpierw od lewej strony otwierałem kuferki z kasą, potem podszedłem do klapy w podłodze, ale nie zdążyłem przeczytać, że to klapa, z rozpędu nacisnąłem guzik(na padzie), bo myślałem, że to też jest jakiś kuferek czy karta do przeczytania, no i od razu po kliknięciu klawisza (na padzie) wywaliło mnie już na górę do miasta. >> chodzi, o to że nie zdążyłem zajrzeć w sarkofagi i nie mam pieczęci (tej do otwarcia zamków aby dostać zbroje Altaira). Już nie mogę wrócić do grobowca, więc mam pytanie czy ten klucz faktycznie tam był, i czy jest jakiś sposób na zdobycie go? -mam jednego save'a. proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

hej, mam pytanie. Chodzi mi o grobowiec assasynów na terenie mojej (nie tylko mojej :D ) willi. A więc byłem już w skarbcu i najpierw od lewej strony otwierałem kuferki z kasą, potem podszedłem do klapy w podłodze, ale nie zdążyłem przeczytać, że to klapa, z rozpędu nacisnąłem guzik(na padzie), bo myślałem, że to też jest jakiś kuferek czy karta do przeczytania, no i od razu po kliknięciu klawisza (na padzie) wywaliło mnie już na górę do miasta. >> chodzi, o to że nie zdążyłem zajrzeć w sarkofagi i nie mam pieczęci (tej do otwarcia zamków aby dostać zbroje Altaira). Już nie mogę wrócić do grobowca, więc mam pytanie czy ten klucz faktycznie tam był, i czy jest jakiś sposób na zdobycie go? -mam jednego save'a. proszę o pomoc

 

Stary post, ale odpowiem. ;]

 

Wracać do każdej lokacji i misji można z poziomu menu DNA. Przydatne jeśli się coś ominęło, a gra już zablokowała dostęp do danej lokacji itd. Nie wpływa to na progres gry - po zakończeniu wspomnienia, można kontynuować grę na etapie takim jakim skończyłeś (a zebrane fanty z powtarzanych wspomnień "dopisywane" są do postępów aktualnej gry).

 

Akurat w tych sarkofagach nic nie ma (nie ma tam pieczęci), więc sensu wracać się tam nie ma.

 

- - -

 

Właśnie zacząłem zgłębiać tę serię - trochę od dupy strony bo od Brotherhooda, ale... ;d Czym się różni wersja GoTYE od normalnej ACII? Jakimi dodatkami?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Siemanko! Mam problem. Zakupilem rok temu ASII, ktory przeszedlem, a nastepnie sprzedalem. Tak sie sklada, ze nie mam w co grac teraz i postanowilem zdobyc platynke, wiec pozyczylem gre od kumpla. i co sie okazalo? Moj profil zniknal, nie moge go odczytac. Jak to mozliwe? Na pewno go nie kasowalem. W 'narzedzia zapisanych danych' wciaz jest moj save, ale jak wlanczam gre to go nie ma. Czym to jest spowodowane?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...