Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

To, ja już nie wiem jak jest z osiągnięciem 100% w tej grze :confused:

 

Dzięki, agrestrybnik za wyjaśnienia. Te misje o których piszesz to zadania poboczne i powinny być dostępne po ukończeniu głównego wątku fabularnego. Jak jest jednak naprawdę, nie wiem, musiałbym grać od nowa, aby sprawdzić.

 

da$io, o ile się nie mylę, to za "krążki" dostajesz zbroje, a nie strój.

Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7485917,Pierwszy_dodatek_do_Assassin_s_Creed_2_pojawi_sie.html

 

Bitwa o Forli pojawi się 28 stycznia i będzie kosztować 4 euro. Dodatek będzie współdziałał z polską wersją gry na PS3. Może kupię ( a kupowałem wersję angielską właśnie z myślą o DLC, a tu proszę, chociaż z drugiej strony bałem się jakości polskiego tłumaczenia).

 

Mam nadzieję, że DLC z polskiego sklepu będzie działał z anglikiem. :(

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Polski się tak samo tnie jak angielski lub nie tnie jak angielski (jak kto woli i co jak komu przeszkadza).

 

Polską wersję przeszedłem do końca, można także bez problemu zrobić w niej platynę, a jak widać z postów wyżej będzie do niego pasować DLC, więc jeżeli masz możliwość łykaj śmiało.

 

Ja miałem wersję PL. Polecam combo dubbing włoski + napisy PL (dla mnie kapitalnie dopełnia to klimat)

Odnośnik do komentarza

co gorsza, czy faktycznie w polskim AC2 są takie błędy że nie da się przejść do końca gry?

 

Kiedy przychodziłem drugi raz (pominąłem kopnięcie bo nie sprawdzałem trofeów, a potem stwierdziłem że zdobędę platynkę) gra mi się zwiesiła podczas wczytywania, myślałem że to koniec - ale update systemu to zniwelował, ogólnie dziwna sprawa z tymi softami bo z Uncharted miałem podobnie. Jeśli Ci się zdarzy problem z savem - zrób update, może akurat pomoże ;)

W każdym razie za pierwszym razem wszystko hulało i nie miałem żadnych problemów.

ps. Gra świetna, chociaż na początku wydawała mi się gorsza od pierwszej części.. no i trzeba pochwalić ich za poprawienie pobocznych questów, chociaż i tak szału nie ma.

No i zgadzam się z tym, że UBI kpi sobie z tymi DLC.. chociaż i tak kupię ehh, cóż liczy się biznes i kasa, a my możemy marudzić.

Odnośnik do komentarza

Jestem wlasnie w 10 sekwencji i musze powiedziec ze AC 2 to niesamowita gra,naprawde zrobiona z rozmachem a grafika przepiekna. Dawno sie tak nie zagrywalem w zaden tytul a kazda nastepna misja to przyjemnosc,uwazam ze gra zasluguje na troche wiekszy rozglos bo zostala w cieniu np takiego uncharted 2 a calkiem nie slusznie.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że DLC z polskiego sklepu będzie działał z anglikiem. :(

Dokladnie ta sama zagwozdke mam. Ktos juz moze to sprawdzil?

 

 

Zawsze jest napisane,do jakiej wersji jest DLC. Jak sie Wam beda numerki zgadzac,to zadziala;P

 

 

No i tu mamy mały zonk. Nie ma napisanego z jaką wersją gry będzie działać :S

 

EDIT: Dodatek działa z anglikiem :)

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że DLC z polskiego sklepu będzie działał z anglikiem. :(

Dokladnie ta sama zagwozdke mam. Ktos juz moze to sprawdzil?

 

 

Zawsze jest napisane,do jakiej wersji jest DLC. Jak sie Wam beda numerki zgadzac,to zadziala;P

 

 

No i tu mamy mały zonk. Nie ma napisanego z jaką wersją gry będzie działać :S

 

EDIT: Dodatek działa z anglikiem :)

A POlakiem działa, bo na X360 nie działa :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Super, Ubi wypuściło nowe DLC w dwóch wersjach, jedne zwykłe, drugie z miejscówkami dostępnymi (za granicą) tylko w EK.

Oczywiście w polskim sklepie nie można kupić tej drugiej wersji, bo polski oddział Ubisoftu wrzucił wszystkie misje "kolekcjonerskie" do zwykłej edycji, więc po co je wrzucać na sklep skoro każdy je ma... :angry:

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeszedłem pierwszą część i jestem wstrząśnięty. Już dawno nie grałem w grę z tak dobrą fabułą. Końcówka miażdży mózg. Za pierwszym podejściem zniechęcił mnie gameplay i schematyczność rozgrywki ale za drugim historia tak mnie wciągnęła, że nie mogłem się oderwać.

 

W tym momencie powinienem zbesztać wszystkich malkontentów, którzy koncept Animusa i pamięci przodków Desmonda, uznali za śmieszny. Przecież to napędza całą tą grę: Animus, teorie spiskowe, koniec świata, Illuminati, New World Order, Arka Przymierza, Święty Graal, obce cywilizacje, historia rozciągnięta na ponad 2000 lat itp. Bez Animusa i Desmonda AC byłby nudny.

 

Nie można powiedzieć, że zakończenie jest słabe bo go po prostu nie ma. Jest to dopiero początek historii a zakończenie zobaczymy w ostatniej, trzeciej części. Nie wiem jak jest dalej ale na razie historia trzyma wysoki poziom. Mam nadzieję, że twórcy nie wyskoczą z takimi "kwiatkami" jak w serialu LOST.

 

Muszę w najbliższym czasie kupić drugą część.

 

Dla tych co nie grali w pierwszą część lub nie zrozumieli, nie odnaleźli znaczenia wszystkich znaków link do strony, na której jest wszystko wyjaśnione.

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=175552

 

Jedno z ciekawszych wyjaśnień:

"The Mitchell-Hedges communicators are possibly the most interesting items mentioned. Found in a ruined Mayan temple in Belize at around 1926 the 'communicators' are ancient crystal skulls, and there are believed to be only 13 skulls worldwide. The origin of these skulls is unknown, but they are rumoured to bestow the holder with scrying powers - ie the ability to communicate psychically. Abstergo have located these skulls, and it will allow their top facilities to communicate with one another without fear of the Assassins listening in. The mythology of these skulls is interesting: some claim it originated from Atlantis (remember Yonaguni?) at that the Knights Templar carried one about during the crusades. If so, it's likely that it was passed down through the Templars and is now the one in Vidic's possession. That does, however, leave the Mayan relevance in some doubt... "

 

Dlaczego znaki na ścianach u nie których są czerwone a u mnie niebieskie? Jakaś inna wersja się ukazała?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...